debian-installer - en to cs translation catalogue (32 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik
cs: Instaluje se quik

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik boot loader
cs: Instaluje se zavaděč quik

note: Type: boolean Description :sl4:
en: quik installation failed. Continue anyway?
cs: Instalace quiku selhala. Přesto pokračovat?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The quik package failed to install into /target/.  Installing quik as a boot loader is a required step.  The install problem might however be unrelated to quik, so continuing the installation may be possible.
cs: Balík quik se nedokázal nainstalovat do /target. Instalace zavaděče (tedy quiku) je vyžadována. Nastalý problém ale nemusí nutně souviset s quikem a možná lze v instalaci pokračovat.

note: Type: text Description :sl4:
en: Checking partitions
cs: Kontrolují se oblasti

note: Type: error Description :sl4:
en: No root partition found
cs: Kořenová oblast nebyla nalezena

note: Type: error Description :sl4:
en: No partition is mounted as your new root partition. You must mount a root partition first.
cs: Žádná oblast není připojena jako kořenová. Nejprve musíte připojit kořenovou oblast.

note: Type: error Description :sl4:
en: Boot partition not on first disk
cs: Zaváděcí oblast neleží na prvním disku

note: Type: error Description :sl4:
en: The quik boot loader requires partition that holds /boot to be on the first disk. Please return to the partitioning step.
cs: Zavaděč quik vyžaduje, aby oblast obsahující /boot ležela na prvním disku. Vraťte se zpět na krok rozdělení disku.

note: Type: error Description :sl4:
en: Boot partition must be on ext2
cs: Zaváděcí oblast musí být typu ext2

note: Type: error Description :sl4:
en: The quik boot loader requires the partition that holds /boot to be formatted using the ext2 file system. Please return to the partitioning step.
cs: Zavaděč quik vyžaduje, aby byla oblast obsahující adresář /boot naformátovaná souborovým systémem ext2. Vraťte se zpět na krok rozdělení disku.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Do you really want to install the quik boot loader?
cs: Opravdu chcete instalovat zavaděč quik?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: You have chosen to install the quik boot loader. You will not be able to boot any other operating system from this disk. Furthermore, your machine may not be bootable in any manner after this process completes. If you are left with a blank screen, you may need to try a cold boot and hold down Command-Option-P-R.
cs: Zvolili jste instalaci zavaděče quik. Z tohoto disku již nebudete moci zavést jiný operační systém. Navíc se může stát, že po skončení tohoto procesu nebudete moci zavést žádný operační systém. Zastaví-li se zavádění na prázdné obrazovce, zkuste studený start a podržte klávesy Command-Option-P-R.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Be aware that this code has not been thoroughly tested.
cs: Buďte varováni, že tento kód nebyl příliš testován.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: You have chosen to install the quik boot loader. You will not be able to boot any other operating system from this disk. Furthermore, your machine may not be bootable in any manner after this process completes.
cs: Zvolili jste instalaci zavaděče quik. Z tohoto disku již nebudete moci zavést jiný operační systém. Navíc se může stát, že po skončení tohoto procesu nebudete moci zavést žádný operační systém.

note: Type: text Description :sl4:
en: Creating quik configuration
cs: Vytváří se konfigurační soubor pro quik

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to create quik configuration
cs: Selhalo vytvoření konfiguračního souboru pro quik

note: Type: error Description :sl4:
en: The creation of the main quik configuration file failed.
cs: Vytváření hlavního konfiguračního souboru quiku selhalo.

note: Type: error Description :sl4:
en: Check /var/log/syslog or see virtual console 4 for the details.
cs: Podrobnosti naleznete ve /var/log/syslog nebo na 4. virtuální konzoli.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: Your system may be unbootable!
cs: Varování: Váš systém nemusí nabootovat!

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik into bootstrap partition
cs: Quik se instaluje do zaváděcí oblasti

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to install boot loader
cs: Instalace zavaděče selhala

note: Type: error Description :sl4:
en: The installation of the quik boot loader failed.
cs: Instalace zavaděče quik selhala.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: your system may be unbootable!
cs: Varování: Váš systém nemusí nabootovat!

note: Type: text Description :sl4:
en: Setting up OpenFirmware
cs: Nastavuje se OpenFirmware

note: Type: error Description :sl4:
en: Unable to configure OpenFirmware
cs: Nastavení OpenFirmware selhalo

note: Type: error Description :sl4:
en: Setting the OpenFirmware boot-device variable failed. You will have to configure OpenFirmware yourself to boot.
cs: Nastavení proměnné boot-device selhalo. Budete ji muset nastavit v OpenFirmwaru ručně při příštím (re)startu počítače.

note: Type: error Description :sl4: This error may not be fatal, depending on the exact type of Mac.
en: Problem configuring OpenFirmware
cs: Problém při nastavení OpenFirmwaru

note: Type: error Description :sl4: This error may not be fatal, depending on the exact type of Mac.
en: Setting the OpenFirmware boot-command variable failed. You may have intermittent boot failures.
cs: Nastavení proměnné boot-command selhalo. Při zavádění se občas mohou objevit problémy.

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to mount /target/proc
cs: Připojení /target/proc selhalo

note: Type: error Description :sl4:
en: Mounting the proc file system on /target/proc failed.
cs: Připojení souborového systému proc pod /target/proc selhalo.

note: Type: text Description Main menu item :sl4:
en: Install quik on a hard disk
cs: Instalovat quik na pevný disk
