debian-installer - en to lt translation catalogue (32 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik
lt: Diegiama „quik“

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik boot loader
lt: Diegiama paleidyklė „quik“

note: Type: boolean Description :sl4:
en: quik installation failed. Continue anyway?
lt: Įdiegti „quik“ nepavyko. Ar tęsti to nepaisant?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The quik package failed to install into /target/.  Installing quik as a boot loader is a required step.  The install problem might however be unrelated to quik, so continuing the installation may be possible.
lt: Nepavyko įdiegti „quik“ paketo į „/target/“. Paleidyklę „quik“ yra būtina įdiegti. Vis dėlto, ši problema gali būti ir nesusijusi su „quik“, tad įdiegimą galbūt galima tęsti.

note: Type: text Description :sl4:
en: Checking partitions
lt: Tikrinami disko skaidiniai

note: Type: error Description :sl4:
en: No root partition found
lt: Nerastas šakninis (root) disko skaidinys

note: Type: error Description :sl4:
en: No partition is mounted as your new root partition. You must mount a root partition first.
lt: Nėra disko skaidinio, prijungto kaip būsimojo šakninio (root) skaidinio. Prieš tęsiant, reikia prijungti šakninį skaidinį.

note: Type: error Description :sl4:
en: Boot partition not on first disk
lt: Paleidimo skaidinys ne pirmajame diske

note: Type: error Description :sl4:
en: The quik boot loader requires partition that holds /boot to be on the first disk. Please return to the partitioning step.
lt: Paleidyklei „quik“ būtina, kad skaidinys su „/boot“ aplanku būtų pirmajame diske. Grįžkite į disko dalijimo skaidiniais etapą.

note: Type: error Description :sl4:
en: Boot partition must be on ext2
lt: Paleidimo skaidinyje turi būti „ext2“ failų sistema

note: Type: error Description :sl4:
en: The quik boot loader requires the partition that holds /boot to be formatted using the ext2 file system. Please return to the partitioning step.
lt: Paleidyklei „quik“ būtina, kad skaidinys su „/boot“ aplanku butų formatuotas naudojant „ext2“ failų sistemą. Grįžkite į disko dalijimo skaidiniais etapą.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Do you really want to install the quik boot loader?
lt: Ar tikrai norite įdiegti „quik“ paleidyklę?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: You have chosen to install the quik boot loader. You will not be able to boot any other operating system from this disk. Furthermore, your machine may not be bootable in any manner after this process completes. If you are left with a blank screen, you may need to try a cold boot and hold down Command-Option-P-R.
lt: Pasirinkote įdiegti paleidyklę „quik“. Iš šio disko Jūs negalėsite įkelti jokios kitos operacinės sistemos. Negana to, pabaigus įdiegimo procesą, kompiuterio gali visai nebepavykti paleisti. Jei nieko nevyks ir matysite tik tuščią ekraną, tai pabandykite atlikti „šaltą“ kompiuterio perleidimą, jo metu laikydami nuspaustus Command-Option-P-R klavišus.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Be aware that this code has not been thoroughly tested.
lt: Žinokite, kad šis programinis kodas dar nėra iki galo ištestuotas.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: You have chosen to install the quik boot loader. You will not be able to boot any other operating system from this disk. Furthermore, your machine may not be bootable in any manner after this process completes.
lt: Pasirinkote įdiegti paleidyklę „quik“. Iš šio disko Jūs negalėsite įkelti jokios kitos operacinės sistemos. Negana to, pabaigus įdiegimo procesą, kompiuterio gali visai nebepavykti paleisti.

note: Type: text Description :sl4:
en: Creating quik configuration
lt: Kuriama „quik“ konfigūracija

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to create quik configuration
lt: Nepavyko sukurti „quik“ konfigūracijos

note: Type: error Description :sl4:
en: The creation of the main quik configuration file failed.
lt: Nepavyko sukurti pagrindinio „quik“ paleidyklės konfigūracijos failo.

note: Type: error Description :sl4:
en: Check /var/log/syslog or see virtual console 4 for the details.
lt: Detaliau žiūrėkite į /var/log/syslog arba ketvirtojoje virtualioje konsolėje.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: Your system may be unbootable!
lt: Dėmesio: šio kompiuterio gali nebepavykti paleisti!

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik into bootstrap partition
lt: Paleidyklė „quik“ diegiama į paleidimo skaidinį

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to install boot loader
lt: Nepavyko įdiegti paleidyklės

note: Type: error Description :sl4:
en: The installation of the quik boot loader failed.
lt: Paleidyklės „quik“ įdiegti nepavyko.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: your system may be unbootable!
lt: Dėmesio: šio kompiuterio gali nebepavykti paleisti!

note: Type: text Description :sl4:
en: Setting up OpenFirmware
lt: Konfigūruojama „OpenFirmware“

note: Type: error Description :sl4:
en: Unable to configure OpenFirmware
lt: Nepavyko sukonfigūruoti „OpenFirmware“

note: Type: error Description :sl4:
en: Setting the OpenFirmware boot-device variable failed. You will have to configure OpenFirmware yourself to boot.
lt: Nepavyko nustatyti „OpenFirmware“ „boot-device“ kintamojo reikšmės. Jums teks patiems konfigūruoti „OpenFirmware“, kad sistemą pavyktų paleisti.

note: Type: error Description :sl4: This error may not be fatal, depending on the exact type of Mac.
en: Problem configuring OpenFirmware
lt: Problema konfigūruojant „OpenFirmware“

note: Type: error Description :sl4: This error may not be fatal, depending on the exact type of Mac.
en: Setting the OpenFirmware boot-command variable failed. You may have intermittent boot failures.
lt: Nepavyko nustatyti „OpenFirmware“ „boot-command“ kintamojo reikšmės. Galimos atsitiktinės paleidimo nesėkmės.

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to mount /target/proc
lt: Nepavyko prijungti „/target/proc“

note: Type: error Description :sl4:
en: Mounting the proc file system on /target/proc failed.
lt: Nepavyko prijungti „proc“ failų sistemos prie „/target/proc“.

note: Type: text Description Main menu item :sl4:
en: Install quik on a hard disk
lt: Paleidyklė „quik“ diegiama į standųjį diską
