debian-installer - en to pl translation catalogue (32 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik
pl: Instalowanie quik

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik boot loader
pl: Instalowanie programu rozruchowego quik

note: Type: boolean Description :sl4:
en: quik installation failed. Continue anyway?
pl: Instalacja quik nie powiodła się. Kontynuować mimo tego?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The quik package failed to install into /target/.  Installing quik as a boot loader is a required step.  The install problem might however be unrelated to quik, so continuing the installation may be possible.
pl: Instalacja pakietu quik w /target/ nie powiodła się. Instalacja quik jako programu rozruchowego jest etapem wymaganym. Problem instalacji może być jednakże nie związany z quik, i kontynuacja będzie możliwa.

note: Type: text Description :sl4:
en: Checking partitions
pl: Sprawdzanie partycji

note: Type: error Description :sl4:
en: No root partition found
pl: Nie znaleziono głównej partycji

note: Type: error Description :sl4:
en: No partition is mounted as your new root partition. You must mount a root partition first.
pl: Żadna partycja nie jest zamontowana jako Twoja nowa główna partycja. Musisz najpierw zamontować główną partycję.

note: Type: error Description :sl4:
en: Boot partition not on first disk
pl: Partycja rozruchowa nie na pierwszym dysku

note: Type: error Description :sl4:
en: The quik boot loader requires partition that holds /boot to be on the first disk. Please return to the partitioning step.
pl: Program rozruchowy quik wymaga by partycja rozruchowa znajdowała się na pierwszym dysku twardym. Proszę wrócić do etapu partycjonowania.

note: Type: error Description :sl4:
en: Boot partition must be on ext2
pl: Partycja rozruchowa musi być na ext2

note: Type: error Description :sl4:
en: The quik boot loader requires the partition that holds /boot to be formatted using the ext2 file system. Please return to the partitioning step.
pl: Program rozruchowy quik wymaga by partycja zawierająca /boot była sformatowana z użyciem systemu plików ext2. Proszę wrócić do etapu partycjonowania.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Do you really want to install the quik boot loader?
pl: Czy naprawdę chcesz zainstalować program rozruchowy quik?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: You have chosen to install the quik boot loader. You will not be able to boot any other operating system from this disk. Furthermore, your machine may not be bootable in any manner after this process completes. If you are left with a blank screen, you may need to try a cold boot and hold down Command-Option-P-R.
pl: Wybrana została instalacja programu rozruchowego quik. Nie będzie można uruchamiać żadnego innego systemu operacyjnego z tego dysku. Co więcej możliwe, że po zakończeniu tego procesu Twój komputer w ogóle nie będzie się uruchamiał. Jeśli ujrzysz czarny ekran, prawdopodobnie wymagany będzie zimny restart i przytrzymanie Command-Option-P-R.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Be aware that this code has not been thoroughly tested.
pl: Weź pod uwagę, że ten kod nie został dokładnie przetestowany.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: You have chosen to install the quik boot loader. You will not be able to boot any other operating system from this disk. Furthermore, your machine may not be bootable in any manner after this process completes.
pl: Wybrana została instalacja programu rozruchowego quik. Nie będzie można uruchamiać żadnego innego systemu operacyjnego z tego dysku. Co więcej możliwe, że po zakończeniu tego procesu Twój komputer w ogóle nie będzie się uruchamiał.

note: Type: text Description :sl4:
en: Creating quik configuration
pl: Tworzenie konfiguracji quik

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to create quik configuration
pl: Nie udało się utworzyć pliku konfiguracyjnego quik

note: Type: error Description :sl4:
en: The creation of the main quik configuration file failed.
pl: Utworzenie głównego pliku konfiguracyjnego quik nie powiodło się.

note: Type: error Description :sl4:
en: Check /var/log/syslog or see virtual console 4 for the details.
pl: Sprawdź /var/log/messages lub wirtualną konsolę nr 4 po szczegóły.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: Your system may be unbootable!
pl: Uwaga: Twój system może się nie uruchamiać!

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik into bootstrap partition
pl: Instalowanie quik na partycji bootstrap

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to install boot loader
pl: Instalacja programu rozruchowego nie powiodła się

note: Type: error Description :sl4:
en: The installation of the quik boot loader failed.
pl: Instalacja programu rozruchowego quik nie powiodła się.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: your system may be unbootable!
pl: Uwaga: Twój system może się nie uruchamiać!

note: Type: text Description :sl4:
en: Setting up OpenFirmware
pl: Ustawianie OpenFirmware

note: Type: error Description :sl4:
en: Unable to configure OpenFirmware
pl: Ustawianie OpenFirmware nie powiodło się

note: Type: error Description :sl4:
en: Setting the OpenFirmware boot-device variable failed. You will have to configure OpenFirmware yourself to boot.
pl: Ustawienie zmiennej urządzenia rozruchowego OpenFirmware nie powiodło się. W celu uruchomienia należy skonfigurować OpenFirmware samemu.

note: Type: error Description :sl4: This error may not be fatal, depending on the exact type of Mac.
en: Problem configuring OpenFirmware
pl: Problem z konfiguracją OpenFirmware

note: Type: error Description :sl4: This error may not be fatal, depending on the exact type of Mac.
en: Setting the OpenFirmware boot-command variable failed. You may have intermittent boot failures.
pl: Ustawienie zmiennej rozruchowej OpenFirmware nie powiodło się. Możesz spodziewać się sporadycznych problemów z uruchamianiem systemu.

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to mount /target/proc
pl: Montowanie /target/proc nie powiodło się

note: Type: error Description :sl4:
en: Mounting the proc file system on /target/proc failed.
pl: Zamontowanie systemu plików proc na /target/proc nie powiodło się.

note: Type: text Description Main menu item :sl4:
en: Install quik on a hard disk
pl: Zainstaluj quik na dysku twardym
