debian-installer - en to eo translation catalogue (126 entries)

note: Type: select Description :sl3:
en: If the desired time zone is not listed, then please go back to the step "Choose language" and select a country that uses the desired time zone (the country where you live or are located).
eo: Se la dezirata horzono ne estas listita, do bonvolu retroiri al la paŝo "Elekti lingvon" kaj elektu landon kiu uzas la deziratan horzonon (la lando kie vi loĝas aŭ lokiĝas).

note: Type: text Description :sl3:
en: Coordinated Universal Time (UTC)
eo: Kunordigita Universala Tempo (UTC)

note: Type: text Description :sl3:
en: Select your time zone:
eo: Elektu vian horzonon:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a location in your time zone:
eo: Elektu lokon en via horzono:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a city in your time zone:
eo: Elektu urbon en via horzono:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select the state or province to set your time zone:
eo: Elektu la subŝtaton aŭ provincon por difini vian horzonon:

note: Type: select Choices :sl3:
en: McMurdo
eo: 'McMurdo'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rothera
eo: 'Rothera'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Palmer
eo: 'Palmer'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mawson
eo: 'Mawson'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Davis
eo: 'Davis'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Casey
eo: 'Casey'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Vostok
eo: 'Vostok'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Dumont-d'Urville
eo: 'Dumont-d'Urville'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Syowa
eo: 'Syowa'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Australian Capital Territory
eo: Aŭstralia Ĉefurba Teritorio

note: Type: select Choices :sl3:
en: New South Wales
eo: Novsudkimrio

note: Type: select Choices :sl3:
en: Victoria
eo: Viktorio

note: Type: select Choices :sl3:
en: Northern Territory
eo: Norda Teritorio

note: Type: select Choices :sl3:
en: Queensland
eo: Kvinslando

note: Type: select Choices :sl3:
en: South Australia
eo: Suda Aŭstralio

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tasmania
eo: Tasmanio

note: Type: select Choices :sl3:
en: Western Australia
eo: Okcidenta Aŭstralio

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eyre Highway
eo: Ŝoseo Eyre

note: Type: select Choices :sl3:
en: Yancowinna County
eo: Distrikto Yancowinna

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lord Howe Island
eo: Insulo Lord Howe

note: Type: select Choices :sl3:
en: Acre
eo: Akro

note: Type: select Choices :sl3:
en: Alagoas
eo: Alagoaso

note: Type: select Choices :sl3:
en: Amazonas
eo: Amazono

note: Type: select Choices :sl3:
en: Amapá
eo: Amapao

note: Type: select Choices :sl3:
en: Bahia
eo: Bahio

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ceará
eo: Cearao

note: Type: select Choices :sl3:
en: Distrito Federal
eo: Federacia Distrikto

note: Type: select Choices :sl3:
en: Espírito Santo
eo: Espiritosanto

note: Type: select Choices :sl3:
en: Fernando de Noronha
eo: 'Fernando de Noronha'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Goiás
eo: Gojaso

note: Type: select Choices :sl3:
en: Maranhão
eo: Maranjo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Minas Gerais
eo: Minoj

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mato Grosso do Sul
eo: Sud-Matogroso

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mato Grosso
eo: Matogroso

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pará
eo: Parao

note: Type: select Choices :sl3:
en: Paraíba
eo: Paraibo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pernambuco
eo: Pernambuko

note: Type: select Choices :sl3:
en: Piauí
eo: Piaŭio

note: Type: select Choices :sl3:
en: Paraná
eo: Paranao

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio de Janeiro
eo: Rio-de-Ĵanejro

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio Grande do Norte
eo: Norda Riogrando

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rondônia
eo: Rondonio

note: Type: select Choices :sl3:
en: Roraima
eo: Rorajmo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio Grande do Sul
eo: Suda Riogrando

note: Type: select Choices :sl3:
en: Santa Catarina
eo: Sankta-Katarino

note: Type: select Choices :sl3:
en: Sergipe
eo: Serĝipo

note: Type: select Choices :sl3:
en: São Paulo
eo: San-Paŭlo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tocantins
eo: Tokantino

note: Type: select Choices :sl3:
en: Newfoundland
eo: 'Newfoundland'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Atlantic
eo: Atlantiko

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eastern
eo: Oriento

note: Type: select Choices :sl3:
en: Central
eo: Centro

note: Type: select Choices :sl3:
en: East Saskatchewan
eo: Orienta Saskaĉevano

note: Type: select Choices :sl3:
en: Saskatchewan
eo: Saskaĉevano

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mountain
eo: Montaro

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pacific
eo: Pacifiko

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kinshasa
eo: Kinŝaso

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lubumbashi
eo: Lumumbaŝi

note: Type: select Choices :sl3:
en: Santiago
eo: 'Santiago'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Easter Island
eo: Okcidenta Insulo (Paska Insulo)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Guayaquil
eo: Guayaquil (ĝenerala cirkonstanco)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Galapagos
eo: Galapagoj

note: Type: select Choices :sl3:
en: Madrid
eo: Madrido (ĝenerala cirkonstanco)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ceuta
eo: Ceŭto kaj Melilo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Canary Islands
eo: Kanarioj

note: Type: select Choices :sl3:
en: Yap
eo: 'Yap'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Truk
eo: 'Truk'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pohnpei
eo: 'Pohnpei'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kosrae
eo: 'Kosrae'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Godthab
eo: 'Godthab'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Danmarkshavn
eo: 'Danmarkshavn'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Scoresbysund
eo: 'Scoresbysund'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Thule
eo: 'Thule'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Western (Sumatra, Jakarta, Java, West and Central Kalimantan)
eo: Okcidente (Sumatro, Ĝakarto, Javo, Okcidenta kaj Centra Kalimantano)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Central (Sulawesi, Bali, Nusa Tenggara, East and South Kalimantan)
eo: Centre (Sulaveso, Balio, Sundaj Insuletoj, Okcidenta kaj Suda Kalimantano)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eastern (Maluku, Papua)
eo: Oriente (Molukoj, Papuo)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tarawa (Gilbert Islands)
eo: Tarawa (Insuloj Gilbert)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Enderbury (Phoenix Islands)
eo: Enderbury (Insuloj Phoenix)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kiritimati (Line Islands)
eo: Kiritimati (Insuloj Line)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Almaty
eo: Almato

note: Type: select Choices :sl3:
en: Qyzylorda
eo: Kzyl-Orda

note: Type: select Choices :sl3:
en: Aqtobe
eo: Aktobo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Atyrau
eo: Aktaŭo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Oral
eo: Okcident-Kazaĥia

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ulaanbaatar
eo: 'Ulaanbaatar'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Hovd
eo: 'Hovd'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Choibalsan
eo: 'Choibalsan'

note: Type: select Choices :sl3:
en: North-West
eo: Nord-okcidente

note: Type: select Choices :sl3:
en: Sonora
eo: 'Sonora'

note: Type: select Choices :sl3:
en: South-East
eo: Sud-oriento

note: Type: select Choices :sl3:
en: Auckland
eo: Aŭklando (ĝenerala cirkonstanco)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Chatham Islands
eo: Ĉathama Insularo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tahiti (Society Islands)
eo: Tahitio (societaj insuloj)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Marquesas Islands
eo: Markizaj Insuloj

note: Type: select Choices :sl3:
en: Gambier Islands
eo: Insuloj Gambier

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lisbon
eo: Lisbono

note: Type: select Choices :sl3:
en: Madeira Islands
eo: Insuloj Madeira

note: Type: select Choices :sl3:
en: Azores
eo: Acoroj

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow-01 - Kaliningrad
eo: Moskvo-01 - Kaliningrado

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+00 - Moscow
eo: Moskvo+00 - Moskvo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+01 - Samara
eo: Moskvo+01 - Kaspio

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+02 - Yekaterinburg
eo: Moskvo+02 - Jekaterinburgo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+03 - Omsk
eo: Moskvo+03 - Omsko

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+04 - Krasnoyarsk
eo: Moskvo+04 - Krasnojarsko

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+05 - Irkutsk
eo: Moskvo+05 - Irkutsko

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+06 - Yakutsk
eo: Moskvo+06 - Jakutsko

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+07 - Vladivostok
eo: Moskvo+07 - Vladivostoko

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+08 - Magadan
eo: Moskvo+08 - Magadana Urbo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+09 - Kamchatka
eo: Moskvo+09 - Kamĉatka Duoninsulo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Johnston Atoll
eo: Atolo Johnston

note: Type: select Choices :sl3:
en: Midway Islands
eo: Insuloj Midway

note: Type: select Choices :sl3:
en: Wake Island
eo: Insulo Wake

note: Type: select Choices :sl3:
en: Alaska
eo: Alasko

note: Type: select Choices :sl3:
en: Hawaii
eo: Havajo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Arizona
eo: Arizono

note: Type: select Choices :sl3:
en: East Indiana
eo: 'East Indiana'

note: Type: select Choices :sl3:
en: Samoa
eo: 'Samoa'

note: Type: select Choices Time zone for Papua New Guinea :sl3:
en: Port Moresby
eo: 'Port Moresby'

note: Type: select Choices Time zone for Papua New Guinea :sl3:
en: Bougainville
eo: 'Bougainville'

note: Type: text Description finish-install progress bar item :sl1:
en: Saving the time zone...
eo: Registrado de la horzono...
