debian-installer - en to si translation catalogue (120 entries)

note: Type: select Description :sl3:
en: If the desired time zone is not listed, then please go back to the step "Choose language" and select a country that uses the desired time zone (the country where you live or are located).
si: අපේක්ෂිත කාල කලාපය ලැයිස්තුගත කර නැත්නම්, කරුණාකර "භාෂාව තෝරන්න" පියවරට නැවත ගොස් අපේක්ෂිත කාල කලාපය භාවිතා කරන රටක් තෝරන්න (ඔබ ජීවත්වන හෝ සිටින රට).

note: Type: text Description :sl3:
en: Coordinated Universal Time (UTC)
si: සමකක්ෂ විශ්ව වේලාව (UTC)

note: Type: text Description :sl3:
en: Select your time zone:
si: ඔබේ වේලා කලාපය තෝරන්න:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a location in your time zone:
si: ඔබේ වේලා කලාපය තුළ ස්ථානයක් තෝරන්න:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a city in your time zone:
si: ඔබේ වේලා කලාපය තුළ නගරයක් තෝරන්න:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select the state or province to set your time zone:
si: ඔබේ කාල කලාපය සැකසීම සඳහා ප්‍රදේශය හෝ කලාපය තෝරන්න:

note: Type: select Choices :sl3:
en: McMurdo
si: මැක්මර්ඩෝ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rothera
si: රොතෙරා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Palmer
si: පැල්මර්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mawson
si: මව්සොන්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Davis
si: ඩෙවිස්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Casey
si: කෙසී

note: Type: select Choices :sl3:
en: Vostok
si: වොස්ටොක්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Dumont-d'Urville
si: ඩියුමොන්ට්-ඩි'යුවිල්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Syowa
si: සියෝවා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Australian Capital Territory
si: ඔස්ට්‍රේලියානු ප්‍රධාන ප්‍රාදේශිකය

note: Type: select Choices :sl3:
en: New South Wales
si: නව දකුණු වේල්ස

note: Type: select Choices :sl3:
en: Victoria
si: වික්ටෝරියා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Northern Territory
si: උතුරු ප්‍රදේශ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Queensland
si: ක්වීන්ස්ලෑන්ඩ්

note: Type: select Choices :sl3:
en: South Australia
si: දකුණු ඔස්ට්‍රේලියාව

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tasmania
si: ටැස්මේනියාව

note: Type: select Choices :sl3:
en: Western Australia
si: බටහිර ඔස්ට්‍රේලියාව

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eyre Highway
si: ඊරේ අධිවේගී මඟ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Yancowinna County
si: යැන්කොවිනා ප්‍රදේශය

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lord Howe Island
si: ලෝඩ් හොව් දූපත

note: Type: select Choices :sl3:
en: Acre
si: ඇක්‍රේ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Alagoas
si: ඇලගෝස්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Amazonas
si: ඇමේසන්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Amapá
si: අමපා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Bahia
si: බහියා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ceará
si: සීරා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Distrito Federal
si: ඩිස්ට්‍රිටෝ ෆෙඩරලය

note: Type: select Choices :sl3:
en: Espírito Santo
si: එස්පිරින්ටෝ සැන්ටෝ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Fernando de Noronha
si: ෆර්නැන්ඩෝ දි නොරොන්හා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Goiás
si: ගොයිආස්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Maranhão
si: මරන්හාඕ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Minas Gerais
si: මිනාස් ජෙරියාස්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mato Grosso do Sul
si: මාටෝ ග්රොස්සෝ ඩො සුල්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mato Grosso
si: මාටා ග්‍රොස්සෝ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pará
si: පාරා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Paraíba
si: පරයිබා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pernambuco
si: පෙරම්බුකෝ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Piauí
si: පියාඌයි

note: Type: select Choices :sl3:
en: Paraná
si: පරනා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio de Janeiro
si: රියෝ දි ජැනයිරෝ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio Grande do Norte
si: රියෝ ග්රාන්දේ දු නොර්ටේ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rondônia
si: රොන්ඩෝනියා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Roraima
si: රොරයිමා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio Grande do Sul
si: රියෝ ග්රාන්දේ දු සුල්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Santa Catarina
si: සැන්තා කැතරිනා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Sergipe
si: සර්ගිපේ

note: Type: select Choices :sl3:
en: São Paulo
si: සාඕ පවුලෝ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tocantins
si: ටොකැන්ටින්ස්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Newfoundland
si: නිව්ෆවුන්ඩ්ලන්ඩ්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Atlantic
si: අත්ලන්තික්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eastern
si: පෙරදිග

note: Type: select Choices :sl3:
en: Central
si: මධ්‍යම

note: Type: select Choices :sl3:
en: East Saskatchewan
si: පෙරදිග සැස්කැච්වන්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Saskatchewan
si: සැස්කැච්වන්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mountain
si: මවුන්ටන්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pacific
si: පැසැෆික්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kinshasa
si: කින්ෂාසා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lubumbashi
si: ලුබුම්බෂි

note: Type: select Choices :sl3:
en: Santiago
si: සැනි‍ටියා‍ගෝ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Easter Island
si: පෙරදිග දූපත

note: Type: select Choices :sl3:
en: Guayaquil
si: ගුවායාක්විල්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Galapagos
si: ගැලාපගෝස්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Madrid
si: මැඩ්‍රිඩ්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ceuta
si: සෙයුටා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Canary Islands
si: කැනරි දූපත්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Yap
si: යැප්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Truk
si: ට්‍රක්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pohnpei
si: පොන්පෙයි

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kosrae
si: කොස්රේ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Godthab
si: ගොතාබ්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Danmarkshavn
si: ඩැන්මාක්ෂෝන්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Scoresbysund
si: ස්කෝරස්බිසුන්ඩ්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Thule
si: තුලේ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Western (Sumatra, Jakarta, Java, West and Central Kalimantan)
si: බටහිර (සුමාත්‍රා, ජකර්තා, ජාවා, බටහිර හා මධ්‍යම කලිමන්තාන්)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Central (Sulawesi, Bali, Nusa Tenggara, East and South Kalimantan)
si: මධ්‍යම (සුලවේසි, බාලි, නුසා ටෙන්ගරා, නැගෙනහිර හා දකුණු කලිමන්තාන්)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eastern (Maluku, Papua)
si: නැගෙනහිර (මලුකු, පැපුවා)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tarawa (Gilbert Islands)
si: ටරාවා (ගිල්බර්ට් දූපත්)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Enderbury (Phoenix Islands)
si: එන්ඩර්බරි (ෆීන්ක්ස් දූපත්)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kiritimati (Line Islands)
si: කිරිටිමටි (ලයින් දූපත්)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Almaty
si: අල්මැටි

note: Type: select Choices :sl3:
en: Aqtobe
si: ඇක්ටොබෙ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Atyrau
si: ඇටිරවු

note: Type: select Choices :sl3:
en: Oral
si: ඔරැල්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ulaanbaatar
si: උලාන්බාටාර්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Hovd
si: හොව්ඩ්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Choibalsan
si: චොයිබැල්සන්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Auckland
si: ඕක්ලන්ඩ්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Chatham Islands
si: චැතම් දූපත්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tahiti (Society Islands)
si: තහිටි (සොසයිටි දූපත්)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Marquesas Islands
si: මාර්කිසාස් දූපත්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Gambier Islands
si: ගැම්බියර් දූපත්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lisbon
si: ලිස්බන්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Madeira Islands
si: මැඩීරියා දූපත්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Azores
si: ඇසෝරස්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow-01 - Kaliningrad
si: මොස්කව්-01 - කලිනින්ග්‍රෑඩ්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+00 - Moscow
si: මොස්කව්+00- මොස්කව්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+01 - Samara
si: මොස්කව්+01 - සමාර

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+02 - Yekaterinburg
si: මොස්කව්+02 - යෙක්ටරින්බර්ග්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+03 - Omsk
si: මොස්කව්+03 - ඕමාස්ක්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+04 - Krasnoyarsk
si: මොස්කව්+04 - ක්‍රස්නොයාස්ක්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+05 - Irkutsk
si: මොස්කව්+05 - ඉර්කුට්ස්ක්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+06 - Yakutsk
si: මොස්කව්+06 - යාකුට්ස්ක්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+07 - Vladivostok
si: මොස්කව්+07 - ව්ලැඩිවොස්ටොක්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+08 - Magadan
si: මොස්කව්+08 - මැගඩාන්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+09 - Kamchatka
si: මොස්කව්+09 - කම්චට්කා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Johnston Atoll
si: ජොන්ස්ටන් ඇටොල්

note: Type: select Choices :sl3:
en: Midway Islands
si: මිඩ්වෙයි දිවයින

note: Type: select Choices :sl3:
en: Wake Island
si: වෙක් දිවයින

note: Type: select Choices :sl3:
en: Alaska
si: ඇලස්කා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Hawaii
si: හවාවි

note: Type: select Choices :sl3:
en: Arizona
si: ඇරිෆෝනා

note: Type: select Choices :sl3:
en: East Indiana
si: නැගෙනහිර ඉංදියානා

note: Type: select Choices :sl3:
en: Samoa
si: සාමොවා

note: Type: text Description finish-install progress bar item :sl1:
en: Saving the time zone...
si: වේලා කලාපය සුරකිමින්...
