debian-installer - en to af translation catalogue (9 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: !! ERROR: %s
af: !! FOUT: %s

note: Type: text Description :sl4:
en: KEYSTROKES:
af: SLEUTELDRUKKE:

note: Type: text Description :sl4:
en: Display this help message
af: Vertoon hierdie hulpboodskap

note: Type: text Description :sl4:
en: Go back to previous question
af: Keer terug na vorige vraag

note: Type: text Description :sl4:
en: Select an empty entry
af: Kies 'n leë item

note: Type: text Description :sl4:
en: [Press enter to continue]
af: [Druk Enter om voort te gaan]

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to mount /target/proc
af: Aanhegting van /target/proc het misluk

note: Type: error Description :sl4:
en: Mounting the proc file system on /target/proc failed.
af: Aanhegting van /target/proc op die proc lêerstelsel het misluk.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: Your system may be unbootable!
af: Waarskuwing: Jou stelsel kan moontlik nie boot nie!
