debian-installer - en to kk translation catalogue (74 entries)

note: Type: text Description eg. Virtual disk 1 (xvda) :sl4:
en: Virtual disk %s (%s)
kk: Виртуалды диск %s (%s)

note: Type: text Description eg. Virtual disk 1, partition #1 (xvda1) :sl4:
en: Virtual disk %s, partition #%s (%s)
kk: Виртуалды диск %s, бөлімі #%s (%s)

note: Type: text Description :sl4: Note to translators: Please keep your translations of this string below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: acls - support POSIX.1e Access Control List
kk: acls - POSIX.1e Access Control List қолдау

note: Type: text Description :sl4: Note to translators: Please keep your translations of this string below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: shortnames - only use the old MS-DOS 8.3 style filenames
kk: shortnames - тек ескі MS-DOS 8.3 түріндегі файлдар аттарын қолдану

note: Type: text Description :sl4:
en: In order to start your new system, a so called boot loader is used.  It is installed in a boot partition.  You must set the bootable flag for the partition.  Such a partition will be marked with "${BOOTABLE}" in the main partitioning menu.
kk: Жаңа жүйені қоса алатындай болу үшін, жүктеуші деп аталатын бағдарлама қолданылады, ол жүктелетін бөлімге жазылады. Жүктелетін бөлімнің арнайы белгісі болуы керек. Бөлімдеудің негізгі мәзірінде мұндай бөлімдер "${BOOTABLE}" деп белгіленеді.

note: Type: text Description :sl4:
en: !! ERROR: %s
kk: !! ҚАТЕ: %s

note: Type: text Description :sl4:
en: KEYSTROKES:
kk: ПЕРНЕЛЕР БАСЫЛУЫ:

note: Type: text Description :sl4:
en: '%c'
kk: "%c"

note: Type: text Description :sl4:
en: Display this help message
kk: Көмек хабарламасын көрсету

note: Type: text Description :sl4:
en: Go back to previous question
kk: Алдыңғы сұраққа оралу

note: Type: text Description :sl4:
en: Select an empty entry
kk: Бос жолды таңдау

note: Type: text Description :sl4:
en: Other choices are available with '%c' and '%c'
kk: Басқа таңдаулар '%c' және '%c' арқылы қолжетерлік

note: Type: text Description :sl4:
en: Previous choices are available with '%c'
kk: Алдыңғы таңдаулар '%c' арқылы қолжетерлік

note: Type: text Description :sl4:
en: Next choices are available with '%c'
kk: Келесі таңдаулар '%c' арқылы қолжетерлік

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help, default=%d>
kk: Енгізу : '%c'-- көмек , үндемеумен=%d>

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help>
kk: Енгізу : '%c'-- көмек>

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help, default=%s>
kk: Енгізу : '%c'-- көмек , үндемеумен=%s>

note: Type: text Description :sl4:
en: [Press enter to continue]
kk: [Жалғастыру үшін <enter> пернесін басыңыз]

note: Type: select Description :sl4:
en: Interface to use:
kk: Қолданылатын интерфейс:

note: Type: select Description :sl4:
en: Packages that use debconf for configuration share a common look and feel. You can select the type of user interface they use.
kk: Бапталу үшін debconf қолданылатын дестелерде бапталу түрі бірдей болады. Олар қолданатын интерфейсті таңдай аласыз.

note: Type: string Description :sl4:
en: None
kk: Ешнәрсе

note: Type: string Description :sl4:
en: 'None' will never ask you any question.
kk: 'Ешнәрсе' сізге ешқашан сұрақ қоймайды.

note: Type: string Description :sl4:
en: Text
kk: Мәтін

note: Type: string Description :sl4:
en: 'Text' is a traditional plain text interface.
kk: 'Мәтін' - әдеттегі мәтіндік интерфейсі.

note: Type: string Description :sl4:
en: 'Newt' is a full-screen, character based interface.
kk: 'Newt' бұл толық экрандық, таңбалық интерфейс.

note: Type: string Description :sl4:
en: 'GTK' is a graphical interface that may be used in any graphical environment.
kk: 'GTK' бұл графикалық интерфейс, оны кез-келген графикалық ортада қолдануға болады.

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to mount /target/proc
kk: /target/proc тіркеу сәтсіз

note: Type: error Description :sl4:
en: Mounting the proc file system on /target/proc failed.
kk: Базалық жүйені /target/ бумасын орнату сәтсіз аяқталды.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: Your system may be unbootable!
kk: Ескерту: сіздің жүйеңіз жүктеле алмайтындай қалуы мүмкін!

note: Type: note Description :sl4:
en: Setting firmware variables for automatic boot
kk: Айнымалы firmware-ны автожүктеу үшін орнату

note: Type: note Description :sl4:
en: Some variables need to be set in the Genesi firmware in order for your system to boot automatically.  At the end of the installation, the system will reboot.  At the firmware prompt, set the following firmware variables to enable auto-booting:
kk: Жүйеңіз авто жүктелу үшін Genesi микрокод ішіне бірнеше айнымалы орнатылуы керек. Орнатудан кейін жүйе қайта қосылады. Микропрограмма сұранған кезде, жүктелуді ыңғайлату үшін келесі айнымалыларды енгізіңіз:

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: note Description :sl4: Translators, the 4th string of this description has been dropped from PO files. It contains firmware commands and should not be translated.
en: You will only need to do this once.  Afterwards, enter the "boot" command or reboot the system to proceed to your newly installed system.
kk: Сіз осыны бір-ақ рет жасауыңыз қажет. Одан кейін, жаңа орнатылған жүйеге кіру үшін, "boot" командасын енгізіңіз не жүйеңізді қайта жүктеңіз.

note: Type: note Description :sl4:
en: Alternatively, you will be able to boot the kernel manually by entering, at the firmware prompt:
kk: Басқаша, сіз ядроны қолмен жүктесеңіз де болады, ол үшін микрокод сұрауында келесіні енгізіңіз:

note: Type: note Description :sl4:
en: Some variables need to be set in CFE in order for your system to boot automatically. At the end of installation, the system will reboot. At the firmware prompt, set the following variables to simplify booting:
kk: Жүйеңіз авто жүктелу үшін CFE ішіне бірнеше айнымалы орнатылуы керек. Орнатудан кейін жүйе қайта қосылады.  Микропрограмма сұранған кезде, жүктелуді ыңғайлату үшін келесі айнымалыларды енгізіңіз:

note: Type: note Description :sl4:
en: You will only need to do this once. This enables you to just issue the command "boot_debian" at the CFE prompt.
kk: Сіз осыны бір-ақ рет жасауыңыз қажет. Осының нәтижесінде сізге CFE сұрауында тек "boot_debian" командасын орындау жеткілікті болады.

note: Type: note Description :sl4:
en: If you prefer to auto-boot on every startup, you can set the following variable in addition to the ones above:
kk: Егер сіз әр қосылған кезде авто жүктеуді қаласаңыз, келесі айнымалыларды жоғарыдағыларға қоса орнатыңыз

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Install GRUB?
kk: GRUB орнату керек пе?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: GRUB 2 is the next generation of GNU GRUB, the boot loader that is commonly used on i386/amd64 PCs. It is now also available for ${ARCH}.
kk: GRUB 2 - бұл GNU GRUB жаңа нұсқасы, i386/amd64 архитектураларында көбінесе қолданылатын жүктеуші. Ол қазір ${ARCH} үшін де қолжетерлік.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: It has interesting new features but is still experimental software for this architecture. If you choose to install it, you should be prepared for breakage, and have an idea on how to recover your system if it becomes unbootable. You're advised not to try this in production environments.
kk: Оның біршама қызық мүмкіндіктері бар, бірақ, бұл архитектура үшін ол әзірше сынау күйінде болып келеді. Оны орнатуды қаласаңыз, бірнәрсенің сынуына дайын болыңыз, және жүйеңіз жүктелмейтіндей күйге келсе, оны жөндеу тәсілдерін қарастырып қойыңыз. Бүл жүктеуішті өнеркәсіптегі компьютер/серверлерде қолданбау ұсынылады.

note: Type: text Description :sl4:
en: Install the Arcboot boot loader on a hard disk
kk: Arcboot жүйелік жүктеуішін қатты дискіге орнату керек пе?

note: Type: string Description :sl4:
en: Disk for boot loader installation:
kk: Жүйелік жүктеуіш орнатылатын диск:

note: Type: string Description :sl4:
en: Arcboot must be installed into the volume header of a disk with a SGI disklabel. Usually the volume header of /dev/sda is used. Please give the device name of the disk on which to put arcboot.
kk: Arcboot SGI диск белгісі бар дискідегі томдар басына орнатылуы керек. Әдетте /dev/sda-ның томдар басы қолданылады. arcboot-ты орналастыру керек құрылғының атын көрсетіңіз.

note: Type: note Description :sl4:
en: Arcboot configured to use a serial console
kk: Arcboot тізбекті консольді пайдалануға бапталған

note: Type: note Description :sl4:
en: Arcboot is configured to use the serial port ${PORT} as the console. The serial port speed is set to ${SPEED}.
kk: Arcboot ${PORT} тізбекті портты консоль ретінде пайдалануға бапталды. Порттың жылдамдығы: ${SPEED}.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Arcboot installation failed.  Continue anyway?
kk: Arcboot орнату сәтсіз аяқталды. Жалғастыра беруді қалайсыз ба?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The arcboot package failed to install into /target/.  Installing Arcboot as a boot loader is a required step.  The install problem might however be unrelated to Arcboot, so continuing the installation may be possible.
kk: /target/-ке arcboot дестесін орнату мүмкін болмады. Arcboot-ты жүйелік жүктеуіш ретінде орнату қажет. Бірақ бұл Arcboot-қа байланысты болмауы мүмкін, сондықтан орнатуды жалғастыруға болады.

note: Type: note Description :sl4: Translators, the 4th string of this description has been dropped from PO files. It contains firmware commands and should not be translated.
en: Setting PROM variables for Arcboot
kk: Arcboot үшін PROM айнымалыларын орнату

note: Type: note Description :sl4: Translators, the 4th string of this description has been dropped from PO files. It contains firmware commands and should not be translated.
en: If this is the first Linux installation on this machine, or if the hard drives have been repartitioned, some variables need to be set in the PROM before the system is able to boot normally.
kk: Егер бұл Linux-ты осы машинаға алғашқы рет орнату болса, не қатты диск қайта бөлінген болса, жүйе қалыпты жүктеле алатындай алдында PROM ішіне бірнеше айнымалы орнату керек.

note: Type: note Description :sl4: Translators, the 4th string of this description has been dropped from PO files. It contains firmware commands and should not be translated. "Stop for Maintenance" should be left in English
en: At the end of this installation stage, the system will reboot.  After this, enter the command monitor from the "Stop for Maintenance" option, and enter the following commands:
kk: Орнату үрдсінің соңында жүйеңіз қайта жүктеледі. Одан кейін, командалық бақылаушысына кіріңіз, "Жөндеу үшін тоқтау" арқылы, және келесіні енгізіңіз:

note: Type: text Description :sl4:
en: Configure the Network Block Device
kk: Желілік блоктық құрылғысын (NBD) баптау

note: Type: select Description :sl4:
en: NBD configuration action:
kk: NBD баптау әрекеті:

note: Type: select Description :sl4:
en: There are currently ${NUMBER} devices connected.
kk: Қазір ${NUMBER} құрылғы қосулы тұр.

note: Type: string Description :sl4:
en: Network Block Device server:
kk: Желілік блоктық құрылғысының (NBD) сервері:

note: Type: string Description :sl4:
en: Please enter the host name or the IP address of the system running nbd-server.
kk: nbd-server орындап тұрған жүйенің хост атын не IP адресін енгізіңіз.

note: Type: string Description :sl4:
en: Name for NBD export
kk: NBD экспортталған бумасының аты

note: Type: string Description :sl4:
en: Please enter the NBD export name needed to access nbd-server. The name entered here should match an existing export on the server.
kk: NBD серверіне қатынау үшін керек болып тұрған NBD экспортталған бума атын енгізіңіз. Енгізілген бума аты серверде бар болып тұрған экпортталған бума атына сәйкес болуы тиіс.

note: Type: select Description :sl4:
en: Network Block Device device node:
kk: Желілік блоктық құрылғысының (NBD) құрылғы торабы:

note: Type: select Description :sl4:
en: Please select the NBD device node that you wish to connect or disconnect.
kk: Байланыс орнату не ажырату керек NBD құрылғы торабын таңдаңыз.

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to connect to the NBD server
kk: NBD серверіне байланысу сәтсіз

note: Type: error Description :sl4:
en: Connecting to the nbd-server failed. Please ensure that the host and the export name which you entered are correct, that the nbd-server process is running on that host, that the network is configured correctly, and retry.
kk: nbd-server серверіне байланыс орнату сәтсіз. Сіз енгізген хост аты мен порттың дұрыстығын, nbd-server үрдісінің ол хостта орындалып тұрғанын, және желі дұрыс бапталғанын тексеріп, қайталап көріңіз.

note: Type: error Description :sl4:
en: No more Network Block Device nodes left
kk: Желілік блоктық құрылғы (NBD) тораптары қалмады

note: Type: error Description :sl4:
en: Either all available NBD device nodes are in use or something went wrong with the detection of the device nodes.
kk: Не барлық қолжетерлік NBD құрылғы тораптары қолдануда, не құрылғы тораптарын анықтау кезінде бірнәрсе қате кетті.

note: Type: error Description :sl4:
en: No more NBD device nodes can be configured until a configured one is disconnected.
kk: Бапталған NBD құрылғы торабымен байланыс ажыратылғанына дейін, басқасын қосу мүмкін емес.

note: Type: error Description :sl4:
en: No connected Network Block Device nodes were found
kk: Байланысқан желілік блоктық құрылғысының (NBD) тораптары табылмады

note: Type: error Description :sl4:
en: There are currently no Network Block Device nodes connected to any server. As such, you can't disconnect any of them.
kk: Бірде-бір серверге қосылған желілік блоктық құрылғы (NBD) табылмады. Сондықтан, сіз олармен байланысты ажырата алмайсыз.

note: Type: text Description :sl4: Menu entry Use infinite form
en: Connect a Network Block Device
kk: Желілік блоктық құрылғысына байланысу

note: Type: text Description :sl4: Menu entry Use infinite form
en: Disconnect a Network Block Device
kk: Желілік блоктық құрылғысын (NBD) ажырату

note: Type: text Description :sl4: Menu entry Use infinite form
en: Finish and return to the partitioner
kk: Аяқтау мен бөлімдеуге қайту

note: Type: text Description This item is a progress bar heading when the system configures some flashable memory used by many embedded devices :sl4:
en: Configuring flash memory to boot the system
kk: Жүйені жүктеу үшін флеш жадысын баптау

note: Type: text Description This item is a progress bar heading when an embedded device is configured so it will boot from disk :sl4:
en: Making the system bootable
kk: Жүйеңізді жүктелетін қылу

note: Type: text Description This is "preparing the system" to flash the kernel and initrd on a flashable memory :sl4:
en: Preparing the system...
kk: Жүйені дайындау...

note: Type: text Description This is a progress bar showing up when the system write the kernel to the flashable memory of the embedded device :sl4:
en: Writing the kernel to flash memory...
kk: Флеш жадысына ядроны орнату...

note: Type: text Description This is a progress bar showing up when the system generates a special boot image on disk for some embedded device so they can boot. :sl4:
en: Generating boot image on disk...
kk: Дискіде жүктелу бейнесін жасау...

note: Type: text Description Main menu item This item is a menu entry for a step where the system configures the flashable memory used by many embedded devices (writing the kernel and initrd to it) :sl4:
en: Make the system bootable
kk: Жүйені жүктелетін қылу
