debian-installer - en to lt translation catalogue (73 entries)

note: Type: text Description eg. Virtual disk 1 (xvda) :sl4:
en: Virtual disk %s (%s)
lt: %s-asis virtualus diskas (%s)

note: Type: text Description eg. Virtual disk 1, partition #1 (xvda1) :sl4:
en: Virtual disk %s, partition #%s (%s)
lt: %s-ojo virtualaus disko %s-asis skaidinys (%s)

note: Type: text Description :sl4: Note to translators: Please keep your translations of this string below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: acls - support POSIX.1e Access Control List
lt: acls – POSIX.1e prieigos teisių sąrašo palaikymas

note: Type: text Description :sl4: Note to translators: Please keep your translations of this string below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: shortnames - only use the old MS-DOS 8.3 style filenames
lt: shortnames – naud. tik seno MS-DOS 8.3 stiliaus failų vardams

note: Type: text Description :sl4:
en: In order to start your new system, a so called boot loader is used.  It is installed in a boot partition.  You must set the bootable flag for the partition.  Such a partition will be marked with "${BOOTABLE}" in the main partitioning menu.
lt: Tam, kad galėtų startuoti nauja sistema, naudojama vadinamoji paleidyklė (boot loader). Ji įdiegiama standžiojo disko paleidimo (boot) skaidinyje. Šį skaidinį turite pažymėti paleidimo žyme. Toks skaidinys pagrindiniame disko dalijimo meniu bus pažymėtas žyme „${BOOTABLE}“.

note: Type: text Description :sl4:
en: !! ERROR: %s
lt: !! KLAIDA: %s

note: Type: text Description :sl4:
en: KEYSTROKES:
lt: KLAVIŠŲ PASPAUDIMAI:

note: Type: text Description :sl4:
en: Display this help message
lt: Rodyti šį pagalbinį pranešimą

note: Type: text Description :sl4:
en: Go back to previous question
lt: Grįžti prie ankstesnio klausimo

note: Type: text Description :sl4:
en: Select an empty entry
lt: Pasirinkti tuščią eilutę

note: Type: text Description :sl4:
en: Other choices are available with '%c' and '%c'
lt: Kitos parinktys galimos naudojant '%c' ir '%c'

note: Type: text Description :sl4:
en: Previous choices are available with '%c'
lt: Ankstesnės parinktys galimos naudojant '%c'

note: Type: text Description :sl4:
en: Next choices are available with '%c'
lt: Tolimesnės parinktys galimos naudojant '%c'

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help, default=%d>
lt: Kvietimas: '%c' pagalba, numatytasis=%d>

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help>
lt: Kvietimas: '%c' pagalba>

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help, default=%s>
lt: Kvietimas: '%c' pagalba, numatytasis=%s>

note: Type: text Description :sl4:
en: [Press enter to continue]
lt: [Enter – tęsti]

note: Type: select Description :sl4:
en: Interface to use:
lt: Naudotina sąsaja:

note: Type: select Description :sl4:
en: Packages that use debconf for configuration share a common look and feel. You can select the type of user interface they use.
lt: Paketai, naudojantys „debconf“, konfigūracijai naudoja vienodą naudotojo sąsają. Galite pasirinkti Jums tinkamiausią sąsajos tipą.

note: Type: string Description :sl4:
en: None
lt: Jokia

note: Type: string Description :sl4:
en: 'None' will never ask you any question.
lt: Pasirinkus „Jokia“, Jums niekuomet nebus pateikiami jokie klausimai.

note: Type: string Description :sl4:
en: Text
lt: Tekstas

note: Type: string Description :sl4:
en: 'Text' is a traditional plain text interface.
lt: „Tekstas“ – tai tradicinė grynojo teksto sąsaja.

note: Type: string Description :sl4:
en: 'Newt' is a full-screen, character based interface.
lt: „Newt“ – tai visaekranė tekstinė sąsaja.

note: Type: string Description :sl4:
en: 'GTK' is a graphical interface that may be used in any graphical environment.
lt: „GTK“ – grafinė sąsaja, kuri gali būti naudojama bet kurioje grafinėje aplinkoje.

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to mount /target/proc
lt: Nepavyko prijungti „/target/proc“

note: Type: error Description :sl4:
en: Mounting the proc file system on /target/proc failed.
lt: Nepavyko prijungti „proc“ failų sistemos prie „/target/proc“.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: Your system may be unbootable!
lt: Dėmesio: šio kompiuterio gali nebepavykti paleisti!

note: Type: note Description :sl4:
en: Setting firmware variables for automatic boot
lt: Nustatomi mikroprogramos (firmware) kintamieji automatiniam paleidimui

note: Type: note Description :sl4:
en: Some variables need to be set in the Genesi firmware in order for your system to boot automatically.  At the end of the installation, the system will reboot.  At the firmware prompt, set the following firmware variables to enable auto-booting:
lt: Kad sistemą būtų galima automatiškai paleisti, turi būti nustatyta keletas „Genesi“ mikroprogramos kintamųjų. Įdiegimo pabaigoje sistema bus perleista. Kad įgalintumėte automatinį paleidimą, pamatę mikroprogramos raginimą, nustatykite šiuos mikroprogramos kintamuosius:

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: note Description :sl4: Translators, the 4th string of this description has been dropped from PO files. It contains firmware commands and should not be translated.
en: You will only need to do this once.  Afterwards, enter the "boot" command or reboot the system to proceed to your newly installed system.
lt: Tai atlikti turėsite tik kartą. Baigę, įveskite komandą „boot“ arba perleiskite kompiuterį, ir galėsite mėgautis naujai įdiegta sistema.

note: Type: note Description :sl4:
en: Alternatively, you will be able to boot the kernel manually by entering, at the firmware prompt:
lt: Jeigu norite branduolį kaskart įkelti rankiniu būdu, tai galite atlikti, mikroprogramos raginimo ekrane įvesdami štai ką:

note: Type: note Description :sl4:
en: Some variables need to be set in CFE in order for your system to boot automatically. At the end of installation, the system will reboot. At the firmware prompt, set the following variables to simplify booting:
lt: Kad sistemą būtų galima automatiškai paleisti, turi būti nustatyta keletas CFE kintamųjų. Įdiegimo pabaigoje sistema bus perleista. Kad supaprastintumėte sistemos paleidimą, pamatę mikroprogramos raginimą, nustatykite šiuos mikroprogramos kintamuosius:

note: Type: note Description :sl4:
en: You will only need to do this once. This enables you to just issue the command "boot_debian" at the CFE prompt.
lt: Tai atlikti turėsite tik kartą. Tai suteiks galimybę CFE raginimo ekrane tiesiog įvesti komandą „boot_debian“.

note: Type: note Description :sl4:
en: If you prefer to auto-boot on every startup, you can set the following variable in addition to the ones above:
lt: Jei pageidaujate automatinio sistemos paleidimo kaskart įjungus kompiuterį, šalia anksčiau paminėtų kintamųjų papildomai nustatykite ir šį:

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Install GRUB?
lt: Ar įdiegti „GRUB“ paleidyklę?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: GRUB 2 is the next generation of GNU GRUB, the boot loader that is commonly used on i386/amd64 PCs. It is now also available for ${ARCH}.
lt: „GRUB 2“ yra antroji „GNU GRUB“ – paleidyklės, įprastos „i386“ ir „amd64“ kompiuteriuose – karta. Dabar ja galima naudotis ir „${ARCH}“ platformoje.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: It has interesting new features but is still experimental software for this architecture. If you choose to install it, you should be prepared for breakage, and have an idea on how to recover your system if it becomes unbootable. You're advised not to try this in production environments.
lt: Ji pasižymi įdomiomis naujovėmis, tačiau šioje architektūroje vis dar laikytina eksperimentine. Jeigu pasirinksite diegti ją, būkite pasirengę galimiems nesklandumams ir pasiruoškite planelį, kaip sistemą „gelbėsite“, jeigu operacinė sistema nepasileis. Nepatariame „GRUB 2“ rinktis, jei tokie nesklandumai šiame kompiuteryje nepriimtini.

note: Type: text Description :sl4:
en: Install the Arcboot boot loader on a hard disk
lt: Įdiegti paleidyklę „Arcboot“ į standųjį diską

note: Type: string Description :sl4:
en: Disk for boot loader installation:
lt: Diskas paleidyklės diegimui:

note: Type: string Description :sl4:
en: Arcboot must be installed into the volume header of a disk with a SGI disklabel. Usually the volume header of /dev/sda is used. Please give the device name of the disk on which to put arcboot.
lt: Paleidyklė „Arcboot“ turi būti įdiegta į tomo antraštę (volume header) diske su SGI disko žyme. Paprastai naudojama „/dev/sda“ tomo antraštė. Pateikite disko, į kurį reikia padėti „arcboot“, įrenginio vardą.

note: Type: note Description :sl4:
en: Arcboot configured to use a serial console
lt: „Arcboot“ sukonfigūruota naudoti konsolę per nuosekliąją jungtį

note: Type: note Description :sl4:
en: Arcboot is configured to use the serial port ${PORT} as the console. The serial port speed is set to ${SPEED}.
lt: Paleidyklė „Arcboot“ yra sukonfigūruota naudoti nuosekliąją jungtį „${PORT}“ kaip konsolę. Nuosekliosios jungties greitis nustatytas į ${SPEED}.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Arcboot installation failed.  Continue anyway?
lt: Įdiegti „Arcboot“ nepavyko. Ar tęsti to nepaisant?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The arcboot package failed to install into /target/.  Installing Arcboot as a boot loader is a required step.  The install problem might however be unrelated to Arcboot, so continuing the installation may be possible.
lt: Nepavyko įdiegti „arcboot“ paketo į „/target/“. Paleidyklę „Arcboot“ yra būtina įdiegti. Vis dėlto, ši problema gali būti ir nesusijusi su „Arcboot“, tad įdiegimą galbūt galima tęsti.

note: Type: note Description :sl4: Translators, the 4th string of this description has been dropped from PO files. It contains firmware commands and should not be translated.
en: Setting PROM variables for Arcboot
lt: PROM kintamųjų nustatymas „Arcboot“ paleidyklei

note: Type: note Description :sl4: Translators, the 4th string of this description has been dropped from PO files. It contains firmware commands and should not be translated.
en: If this is the first Linux installation on this machine, or if the hard drives have been repartitioned, some variables need to be set in the PROM before the system is able to boot normally.
lt: Jei šiame kompiuteryje „Linux“ diegiama pirmą kartą, arba jei standieji diskai yra naujai suskaidyti, kad sistema galėtų būti normaliai įkeliama, į PROM reikia įrašyti keletą kintamųjų.

note: Type: note Description :sl4: Translators, the 4th string of this description has been dropped from PO files. It contains firmware commands and should not be translated. "Stop for Maintenance" should be left in English
en: At the end of this installation stage, the system will reboot.  After this, enter the command monitor from the "Stop for Maintenance" option, and enter the following commands:
lt: Šio įdiegimo etapo pabaigoje sistema bus perleista. Tuomet pasirinkite „Stop for Maintenance“ ir, patekę į komandų monitorių, įveskite šias komandas:

note: Type: text Description :sl4:
en: Configure the Network Block Device
lt: Tinklinio blokinio įrenginio (NBD) konfigūravimas

note: Type: select Description :sl4:
en: NBD configuration action:
lt: NBD konfigūravimo veiksmas:

note: Type: select Description :sl4:
en: There are currently ${NUMBER} devices connected.
lt: Šiuo metu prijungta įrenginių: ${NUMBER}.

note: Type: string Description :sl4:
en: Network Block Device server:
lt: NBD serveris:

note: Type: string Description :sl4:
en: Please enter the host name or the IP address of the system running nbd-server.
lt: Įveskite sistemos, kurioje paleistas NBD serveris, vardą arba IP adresą.

note: Type: string Description :sl4:
en: Name for NBD export
lt: NBD eksportuoojamo įrenginio pavadinimas

note: Type: string Description :sl4:
en: Please enter the NBD export name needed to access nbd-server. The name entered here should match an existing export on the server.
lt: Įveskite NBD eksportuojamo įrenginio pavadinimą, reikalingą NBD serveriui pasiekti. Tai turėtų būti serverio jau eksportuojamo įrenginio pavadinimas.

note: Type: select Description :sl4:
en: Network Block Device device node:
lt: Tinklinio blokinio įrenginio mazgas:

note: Type: select Description :sl4:
en: Please select the NBD device node that you wish to connect or disconnect.
lt: Pasirinkite NBD įrenginio mazgą, prie kurio norite prisijungti ar atsijungti.

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to connect to the NBD server
lt: Nepavyko prisijungti prie NBD serverio

note: Type: error Description :sl4:
en: Connecting to the nbd-server failed. Please ensure that the host and the export name which you entered are correct, that the nbd-server process is running on that host, that the network is configured correctly, and retry.
lt: Prie NBD serverio prisijungti nepavyko. Patikrinkite, ar teisingai įvestas serverio vardas ir eksportuojamojo įrenginio vardas, ar su atitinkamais parametrais paleistas NBD serveris ir ar teisingai sukonfigūruotas tinklas. Tada bandykite iš naujo.

note: Type: error Description :sl4:
en: No more Network Block Device nodes left
lt: Daugiau NBD įrenginių mazgų nėra

note: Type: error Description :sl4:
en: Either all available NBD device nodes are in use or something went wrong with the detection of the device nodes.
lt: Arba visi galimi NBD įrenginių mazgai jau naudojami, arba juos aptinkant, įvyko klaida.

note: Type: error Description :sl4:
en: No more NBD device nodes can be configured until a configured one is disconnected.
lt: Daugiau NBD įrenginių mazų konfigūruoti negalima. Pirma reikia nuo kurio nors atsijungti.

note: Type: error Description :sl4:
en: No connected Network Block Device nodes were found
lt: Neaptikta jokių prijungtų NBD įrenginių mazgų

note: Type: error Description :sl4:
en: There are currently no Network Block Device nodes connected to any server. As such, you can't disconnect any of them.
lt: Šiuo metu nėra prisijungta prie nė vieno NBD įrenginio mazgo kuriame nors serveryje. Dėl šios priežasties atsijungti nuo jų taip pat neįmanoma.

note: Type: text Description :sl4: Menu entry Use infinite form
en: Connect a Network Block Device
lt: Prijungti tinklinį blokinį įrenginį

note: Type: text Description :sl4: Menu entry Use infinite form
en: Disconnect a Network Block Device
lt: Atjungti tinklinį blokinį įrenginį

note: Type: text Description :sl4: Menu entry Use infinite form
en: Finish and return to the partitioner
lt: Užbaigti ir grįžti į disko skirstymą

note: Type: text Description This item is a progress bar heading when the system configures some flashable memory used by many embedded devices :sl4:
en: Configuring flash memory to boot the system
lt: Sistemos paleidimui konfigūruojama atmintinė (flash memory)

note: Type: text Description This item is a progress bar heading when an embedded device is configured so it will boot from disk :sl4:
en: Making the system bootable
lt: Sistema paruošiama paleidimui

note: Type: text Description This is "preparing the system" to flash the kernel and initrd on a flashable memory :sl4:
en: Preparing the system...
lt: Ruošiamasi įrašyti branduolį...

note: Type: text Description This is a progress bar showing up when the system write the kernel to the flashable memory of the embedded device :sl4:
en: Writing the kernel to flash memory...
lt: Branduolys įrašomas į atmintinę (flash memory)...

note: Type: text Description This is a progress bar showing up when the system generates a special boot image on disk for some embedded device so they can boot. :sl4:
en: Generating boot image on disk...
lt: Paleidimo atvaizdžio diske generavimas...

note: Type: text Description Main menu item This item is a menu entry for a step where the system configures the flashable memory used by many embedded devices (writing the kernel and initrd to it) :sl4:
en: Make the system bootable
lt: Paruošti sistemą paleidimui
