debian-installer - en to af translation catalogue (16 entries)

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Do you intend to use FireWire Ethernet?
af: Is jy van plan om FireWire Ethernet te gebruik?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: No Ethernet card was detected, but a FireWire interface is present. It's possible, though unlikely, that with the right FireWire hardware connected to it, this could be your primary Ethernet interface.
af: Geen Ethernet-kaart is ontdek nie, maar 'n FireWire-koppelstuk is ontdek.  Dit is moontlik (hoewel nie waarskynlik nie) dat saam met die korrekte hardeware daaraan gekoppel, dit kan jou primêre Ethernet-koppelstuk kan wees.

note: Type: string Description :sl3:
en: Additional parameters for module ${MODULE}:
af: Verder parameters vir module ${MODULE}:

note: Type: string Description :sl3:
en: The module ${MODULE} failed to load. You may need to pass parameters to the module to make it work; this is common with older hardware. These parameters are often I/O port and IRQ numbers that vary from machine to machine and cannot be determined from the hardware. An example string looks something like "irq=7 io=0x220"
af: Laai van module ${MODULE} het misluk.  Miskien moet parameters aan die module verskaf word; dit gebeur meestal met ouer hardeware.  Hierdie parameters is dikwels I/O-poort en IRQ nommers wat van rekenaar tot rekenaar verskil en kan nie van die hardeware afgelei word nie. So 'n reël lyk byvoorbeeld soos "irq=7 io=0x220"

note: Type: string Description :sl3:
en: If you don't know what to enter, consult your documentation, or leave it blank to not load the module.
af: As jy nie weet wat om hier in te tik nie, raadpleeg jou dokumentasie of los dit leeg om laai van die module te voorkom.

note: Type: text Description :sl3:
en: RAID%s device #%s
af: RAID%s toestel #%s

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a location in your time zone:
af: Kies 'n ligging in jou tydsone:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a city in your time zone:
af: Kies 'n stad in jou tydsone:

note: Type: error Description :sl3:
en: Unsupported initrd generator
af: Nie-ondersteunde initrd generator

note: Type: error Description :sl3:
en: The package ${GENERATOR} that was selected to generate the initrd is not supported.
af: Die paket ${GENERATOR} wat gekies is om initrd te genereer is nie ondersteun nie.

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Other choice (Advanced)
af: Ander keuse (gevorderd)

note: Type: select Description :sl3: Type: string
en: LILO installation target:
af: LILO installasieteiken:

note: Type: select Description :sl3:
en: If unsure, install LILO into the Master Boot Record.
af: As jy onseker is, installeer op die Master Boot Record (MBR).

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Would you like to make this partition active?
af: Wil jy hierdie partisie aktief maak?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: LILO installation failed. Continue anyway?
af: LILO installasie het misluk.  Gaan steeds voort?

note: Type: error Description :sl3:
en: LILO installation failed
af: LILO installasie het misluk
