debian-installer - en to he translation catalogue (668 entries)

note: Type: text Description :sl3:
en: Do not change the boot/kernel font
he: אל תשנה את גופן האתחול/ליבה

note: Type: text Description :sl3:
en: Let the system select a suitable font
he: לתת למערכת לבחור גופן מתאים

note: Type: text Description Used in the font size question like this: "12x24, framebuffer only" :sl3:
en: framebuffer only
he: framebuffer בלבד

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Arabic
he: . ערבית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Armenian
he: # ארמנית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Cyrillic - KOI8-R and KOI8-U
he: # כתיב קירילי (KOI8-R ו-KOI8-U)

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Cyrillic - non-Slavic languages
he: # כתיב קירילי - שפות לא סלאביות

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Cyrillic - Slavic languages (also Bosnian and Serbian Latin)
he: # כתיב קירילי - שפות סלאביות (גם בוסנית וסרבית בכתיב לטיני)

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Ethiopic
he: . אתיופית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Georgian
he: # גיאורגית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Greek
he: # יוונית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Hebrew
he: # עברית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Lao
he: # ליאו

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Latin1 and Latin5 - western Europe and Turkic languages
he: # Latin1 ו-Latin5 - שפות מערב אירופה וטורקיה

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Latin2 - central Europe and Romanian
he: # Latin2 - שפות מרכז אירופה ורומנית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Latin3 and Latin8 - Chichewa; Esperanto; Irish; Maltese and Welsh
he: # Latin3 ו-Latin8 - צ'יקאווה, אספרנטו, אירית, מלטית וולשית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Latin7 - Lithuanian; Latvian; Maori and Marshallese
he: # Latin7 - ליטאית, לטבית, מאורי ומרשלית

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Latin - Vietnamese
he: . Latin - ויאטנמזית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Thai
he: # תאית

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Combined - Latin; Slavic Cyrillic; Hebrew; basic Arabic
he: . משולב - כתיב לטיני (Latin); כתיב קירילי-סלאבי; עברית; ערבית בסיסית

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Combined - Latin; Slavic Cyrillic; Greek
he: . משולב - כתיב לטיני (Latin); כתיב קירילי-סלאבי; יוונית

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Combined - Latin; Slavic and non-Slavic Cyrillic
he: . משולב - כתיב לטיני (Latin); כתיב קירילי סלאבי ולא-סלאבי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Guess optimal character set
he: ניחוש סט תווים מיטבי

note: Type: select Description :sl3:
en: Character set to support:
he: מערכת תווים לא נתמכת:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please choose the character set that should be supported by the console font.
he: אנא בחר את מערכת התווים שצריכה להתמך על ידי גופן המסוף.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you don't use a framebuffer, the choices that start with "." will reduce the number of available colors on the console.
he: אם אינך משתמש ב-framebuffer, האפשרויות המתחילות ב-"." יצמצמו את מספר הצבעים הזמינים במסוף.

note: Type: select Description The languages with many non-ASCII letters should not use formatted lists.  If you decide to use formatted lists then keep the lines relatively short. :sl3:
en: Font for the console:
he: גופן עבור המסוף:

note: Type: select Description The languages with many non-ASCII letters should not use formatted lists.  If you decide to use formatted lists then keep the lines relatively short. :sl3:
en: "VGA" has a traditional appearance and has medium coverage of international scripts. "Fixed" has a simplistic appearance and has better coverage of international scripts. "Terminus" may help to reduce eye fatigue, though some symbols have a similar aspect which may be a problem for programmers.
he: "VGA" - יש לו עיצוב מסורתי וכיסוי בינוני של תווים בינלאומיים. "Fixed" - יש לו עיצוב פשטני וכיסוי יותר טוב של תווים בינלאומיים. "Terminus" עשוי לעייף פחות את העיניים, אם כי יש לכמה סמלים היבט דומה, מה שעלול להיות בעייתי עבור מתכנתים.

note: Type: select Description The languages with many non-ASCII letters should not use formatted lists.  If you decide to use formatted lists then keep the lines relatively short. :sl3:
en: If you prefer a bold version of the Terminus font, choose either TerminusBold (if you use a framebuffer) or TerminusBoldVGA (otherwise).
he: אם הינך מעדיף גירסא שמנה של גופן Terminus, בחר ב-TerminusBold (אם הינך משתמש ב-framebuffer) או TerminusBoldVGA (במקרים אחרים).

note: Type: select Description :sl3:
en: Font size:
he: גודל גופן:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the size of the font for the console. For reference, the font used when the computer boots has size 8x16.
he: אנא בחר בגודל הגופן עבור המסוף. לשם ייחוס, בזמן אתחול המחשב, גודל הגופן הינו 8x16.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the size of the font for the console.  For reference, the font used when the computer boots has size 8x16.  Some font sizes require the kbd console package (not console-tools) plus framebuffer.
he: אנא בחר בגודל הגופן עבור המסוף. לשם ייחוס, בזמן אתחול המחשב, גודל הגופן הינו 8x16. חלק מהגדלי הגופנים זקוקים לחבילה kbd (לא console-tools) וגם ל-framebuffer.

note: Type: select Description :sl3:
en: Encoding to use on the console:
he: קידוד לשימוש במסוף:

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep the current keyboard layout in the configuration file?
he: לשמור את הפריסה הנוכחית בקובץ ההגדרות?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The current keyboard layout in the configuration file /etc/default/keyboard is defined as XKBLAYOUT="${XKBLAYOUT}" and XKBVARIANT="${XKBVARIANT}".
he: הפריסה הנוכחית בקובץ ההגדרות /etc/default/keyboard מוגדרת על ידי XKBLAYOUT="${XKBLAYOUT}" וגם XKBVARIANT="${XKBVARIANT}".

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please choose whether you want to keep it. If you choose this option, no questions about the keyboard layout will be asked and the current configuration will be preserved.
he: אנא בחר אם ברצונך לשמור על פריסה זו. אם בחרת באפשרות זו, לא יהיו שאלות על פריסת המקלדת וההגדרה הנוכחית תישמר.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep default keyboard layout (${XKBLAYOUTVARIANT})?
he: להשאיר את בררת המחדל של פריסת המקלדת (${XKBLAYOUTVARIANT})?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The default value for the keyboard layout is XKBLAYOUT="${XKBLAYOUT}" and XKBVARIANT="${XKBVARIANT}".  This default value is based on the currently defined language/region and the settings in /etc/X11/xorg.conf.
he: ברירת המחדל לפריסת המקלדת היא XKBLAYOUT="${XKBLAYOUT}" ו-XKBVARIANT="${XKBVARIANT}".  ברירת מחדל זו מבוססת על הגדרת השפה/אזור הנוכחיים ועל ההגדרות ב-/etc/X11/xorg.conf.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please choose whether you want to keep it. If you choose this option, no questions about the keyboard layout will be asked.
he: אנא בחר אם ברצונך לשמור על פריסה זו. אם בחרת באפשרות זו, לא יהיו שאלות על פריסת המקלדת.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep current keyboard options in the configuration file?
he: לשמור על הגדרות המקלדת הנוכחיות בקובץ ההגדרות?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The current keyboard options in the configuration file /etc/default/keyboard are defined as XKBOPTIONS="${XKBOPTIONS}".
he: הגדרות המקלדת הנוכחיות בקובץ ההגדרות /etc/default/keyboard מוגדרות בתור XKBOPTIONS="${XKBOPTIONS}".

note: Type: boolean Description :sl3:
en: If you choose to keep these options, no questions about the keyboard options will be asked.
he: אם בחרת לשמור על הגדרות אלה, לא יישאלו שאלות על הגדרות המקלדת.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep default keyboard options (${XKBOPTIONS})?
he: לשמור על הגדרות ברירת המחדל של המקלדת (${XKBOPTIONS})?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The default value for the options of the keyboard layout is XKBOPTIONS="${XKBOPTIONS}".  It is based on the currently defined language/region and the settings in /etc/X11/xorg.conf.
he: הגדרות ברירת המחדל של פריסת המקלדת הינן  XKBOPTIONS="${XKBOPTIONS}".  הן מבוססות על ההגדרה הנוכחית של שפה/אזור ועל ההגדרות ב-/etc/X11/xorg.conf.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: If you choose to keep it, no questions about the keyboard options will be asked.
he: אם בחרת לשמור עליהן, לא יישאלו שאלות על הגדרות המקלדת.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Use Control+Alt+Backspace to terminate the X server?
he: האם להשתמש ב-Control+Alt+Backspace כדי לסגור את ה-X server?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: By default the combination Control+Alt+Backspace does nothing.  If you want it can be used to terminate the X server.
he: ברירת המחדל של צירוף המקשים Control+Alt+Backspace היא לא לעשות כלום. אם רצונך בכך, ניתן להשתמש בצירוף זה כדי לסגור את ה-X server.

note: Type: note Description :sl3:
en: UNetbootin media detected
he: מדיית UNetbootin זוהתה

note: Type: note Description :sl3:
en: It appears that your installation medium was generated using UNetbootin. UNetbootin is regularly linked with difficult or unreproducible problem reports from users; if you have problems using this installation medium, please try your installation again without using UNetbootin before reporting issues.
he: נראה כי המדיה המשמשת אותך לצורך התקנה נוצרה באמצעות UNetbootin. הגישה של UNetbootin מקושרת לרוב עם דיווחי תקלות מורכבות או בלתי ניתנות לשחזור ממשתמשים. אם נתקלת בבעיות עם התקנה באמצות המדיה הזאת, נא לנסות להתקין מחדש ללא UNetbootin בטרם דיווח על תקלות.

note: Type: note Description :sl3:
en: The installation guide contains more information on how to create a USB installation medium directly without UNetbootin.
he: מדריך ההתקנה מכיל מידע נוסף על אופן יצירת מדיה להתקנה באמצעות USB ישירות ללא UNetbootin.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Do you intend to use FireWire Ethernet?
he: האם יש בכוונתך להשתמש ב-FireWire Ethernet?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: No Ethernet card was detected, but a FireWire interface is present. It's possible, though unlikely, that with the right FireWire hardware connected to it, this could be your primary Ethernet interface.
he: לא זוהה כרטיס רשת, אבל נמצא ממשק FireWire. ייתכן, אם כי זה לא סביר, שיחד עם חיבור חומרת FireWire מתאימה, זהו ממשק הרשת העיקרי שלך.

note: Type: string Description :sl3:
en: Additional parameters for module ${MODULE}:
he: פרמטרים נוספים בשביל המודול ${MODULE}:

note: Type: string Description :sl3:
en: The module ${MODULE} failed to load. You may need to pass parameters to the module to make it work; this is common with older hardware. These parameters are often I/O port and IRQ numbers that vary from machine to machine and cannot be determined from the hardware. An example string looks something like "irq=7 io=0x220"
he: כישלון בטעינת המודול ${MODULE}. ייתכן שצריך להעביר פרמטרים למודול כדי שהוא יעבוד. זאת פעולה שגרתית עם חומרה ישנה. הפרמטרים האלה הם בדרך כלל פורט I/O ומספרי IRQ שמשתנים ממכונה למכונה ואינם יכולים להקבע מהחומרה. דוגמה למחרוזת יכולה להיות משהו כמו "IRQ=7 IO=0x220"

note: Type: string Description :sl3:
en: If you don't know what to enter, consult your documentation, or leave it blank to not load the module.
he: אם אינך יודע מה להכניס, בדוק בתיעוד או השאר את השדה ריק כדי לא לטעון את המודול.

note: Type: text Description Main menu item :sl3:
en: Detect virtual driver disks from hardware manufacturer
he: אתר דיסקים וירטואליים להטענת מנהלי התקנים, שסופקו על ידי יצרן החומרה

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Load drivers from internal virtual driver disk?
he: האם לטעון מנהלי התקנים מדיסק וירטואלי פנימי?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Installing on this hardware may require some drivers provided by the manufacturer to be loaded from the built-in driver injection disk.
he: התקנה על חומרה זו עלולה לדרוש שמנהלי התקנים, המסופקים על ידי היצרן, ייטענו מדיסק וירטואלי מובנה להטענת מנהלי התקנים.

note: Type: string Description :sl3:
en: Waiting time (in seconds) for link detection:
he: זמן המתנה (בשניות) לזיהוי חיבור:

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the maximum time you would like to wait for network link detection.
he: נא להכניס את זמן המקסימום שיש לחכות עבור זיהוי חיבור רשת.

note: Type: error Description :sl3:
en: Invalid network link detection waiting time
he: זמן לא חוקי להמתנה לזיהוי חיבור רשת

note: Type: error Description :sl3:
en: The value you have provided is not valid. The maximum waiting time (in seconds) for network link detection must be a positive integer.
he: הערך שסיפקת אינו תקין. זמן המתנה המקסימלי (בשניות) לזיהוי חיבור רשת חייב להיות מספר שלם חיובי.

note: Type: error Description IPv6 :sl3:
en: IPv6 unsupported on point-to-point links
he: ‫IPv6 אינו נתמך בקישורי point-to-point‬

note: Type: error Description IPv6 :sl3:
en: IPv6 addresses cannot be configured on point-to-point links.  Please use an IPv4 address, or go back and select a different network interface.
he: אי אפשר להגדיר כתובות IPv6 עבור קישורי point-to-point. נא להשתמש בכתובת IPv4, או לחזור ולבחור בממשק רשת אחר.

note: Type: error Description :sl3:
en: Architecture not supported
he: ארכיטקטורה לא נתמכת

note: Type: error Description :sl3:
en: The specified Debian archive mirror does not seem to support your architecture. Please try a different mirror.
he: נראה שאתר המראה של דביאן שצויין, אינו תומך בארכיטקטורה שלך. נסה אתר מראה אחר.

note: Type: text Description For example MMC/SD card #1 (mmcblk0) :sl3:
en: MMC/SD card #%s (%s)
he: כרטיס MMC‏/SD מס׳ %s‏ (%s)

note: Type: text Description For example MMC/SD card #1, partition #2 (mmcblk0p2) :sl3:
en: MMC/SD card #%s, partition #%s (%s)
he: MMC/SD card #%s, מחיצה #%s (%s)

note: Type: text Description :sl3:
en: RAID%s device #%s
he: התקן RAID%s מס׳ %s

note: Type: text Description :sl3:
en: Encrypted volume (%s)
he: נפח מוצפן (%s)

note: Type: text Description :sl3:
en: Multipath %s (partition #%s)
he: Serial ATA RAID %s (partition #%s)

note: Type: text Description :sl3:
en: Loopback (loop%s)
he: לולאה פנימית (loop%s)

note: Type: select Description :sl3:
en: If the desired time zone is not listed, then please go back to the step "Choose language" and select a country that uses the desired time zone (the country where you live or are located).
he: אם אזור הזמן המבוקש אינו מופיע ברשימה, נא חזור לשלב "בחר שפה" ובחר בארץ שמשתמשת באזור הזמן המבוקש (הארץ שבה אתה גר או נמצא).

note: Type: text Description :sl3:
en: Coordinated Universal Time (UTC)
he: זמן אוניברסלי מתואם (UTC)

note: Type: text Description :sl3:
en: Select your time zone:
he: בחר את אזור הזמן שלך:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a location in your time zone:
he: בחר מקום באזור הזמן שלך:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a city in your time zone:
he: בחר עיר באזור הזמן שלך:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select the state or province to set your time zone:
he: בחר מדינה או מחוז כדי לקבוע את אזור הזמן שלך:

note: Type: select Choices :sl3:
en: McMurdo
he: Antarctica/McMurdo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rothera
he: Antarctica/Rothera

note: Type: select Choices :sl3:
en: Palmer
he: Antarctica/Palmer

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mawson
he: Antarctica/Mawson

note: Type: select Choices :sl3:
en: Davis
he: Antarctica/Davis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Casey
he: Antarctica/Casey

note: Type: select Choices :sl3:
en: Vostok
he: Antarctica/Vostok

note: Type: select Choices :sl3:
en: Dumont-d'Urville
he: Antarctica/DumontDUrville

note: Type: select Choices :sl3:
en: Syowa
he: Antarctica/Syowa

note: Type: select Choices :sl3:
en: Australian Capital Territory
he: טריטוריית הבירה האוסטרלית

note: Type: select Choices :sl3:
en: New South Wales
he: ניו סאות' ויילס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Victoria
he: ויקטוריה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Northern Territory
he: הטריטוריה הצפונית

note: Type: select Choices :sl3:
en: Queensland
he: קווינסלנד

note: Type: select Choices :sl3:
en: South Australia
he: דרום אוסטרליה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tasmania
he: טסמניה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Western Australia
he: אוסטרליה המערבית

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eyre Highway
he: דרך אייר

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lord Howe Island
he: אי הלורד האו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Acre
he: עכו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Alagoas
he: אלגואס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Amazonas
he: אמזונאס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Amapá
he: אמאפה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Bahia
he: באהיה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ceará
he: סיארה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Distrito Federal
he: המחוז הפדרלי של ברזיל

note: Type: select Choices :sl3:
en: Espírito Santo
he: אספיריטו סאנטו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Fernando de Noronha
he: פרננדו די נורוניה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Goiás
he: גויאס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Maranhão
he: מרניאו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Minas Gerais
he: מינאס ז'ראיס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mato Grosso do Sul
he: מאטו גרוסו דו סול

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mato Grosso
he: מאטו גרוסו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pará
he: פארה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Paraíba
he: פאראיבה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pernambuco
he: פרנמבוקו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Piauí
he: פיאאוי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Paraná
he: פרנה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio de Janeiro
he: ריו דה ז'ניירו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio Grande do Norte
he: ריו גראנדה דו נורטה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rondônia
he: רונדוניה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Roraima
he: רוריימה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio Grande do Sul
he: ריו גראנדה דו סול

note: Type: select Choices :sl3:
en: Santa Catarina
he: סנטה קטרינה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Sergipe
he: סרז'יפה

note: Type: select Choices :sl3:
en: São Paulo
he: סאו פאולו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tocantins
he: טוקנטינס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Newfoundland
he: ניופאונדלנד

note: Type: select Choices :sl3:
en: Atlantic
he: אטלנטי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eastern
he: מזרחי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Central
he: מרכזי

note: Type: select Choices :sl3:
en: East Saskatchewan
he: מזרח ססקצ'ואן

note: Type: select Choices :sl3:
en: Saskatchewan
he: ססקצ'ואן

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mountain
he: הררי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pacific
he: פסיפי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kinshasa
he: קינשסה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lubumbashi
he: לובומבאשי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Santiago
he: סנטיאגו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Easter Island
he: Easter

note: Type: select Choices :sl3:
en: Guayaquil
he: גוויאקיל

note: Type: select Choices :sl3:
en: Galapagos
he: איי גלפאגוס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Madrid
he: מדריד

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ceuta
he: סאוטה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Canary Islands
he: האיים הקנריים

note: Type: select Choices :sl3:
en: Yap
he: יאפ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Truk
he: טרוק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pohnpei
he: פונאפי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kosrae
he: קוסראה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Godthab
he: נאוק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Scoresbysund
he: קנגרטיטיווק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Western (Sumatra, Jakarta, Java, West and Central Kalimantan)
he: מערב (סומטרה, ג'רטה, ג'אווה, מרכז ומערב קלימנטן)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Central (Sulawesi, Bali, Nusa Tenggara, East and South Kalimantan)
he: מרכז (סולאוואסי, באלי, נוסה טאנגארה, מזרח ודרום קלימנטן)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eastern (Maluku, Papua)
he: מזרח (מאלוקו, פאפואה)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tarawa (Gilbert Islands)
he: Tarawa (איי גילברט)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kiritimati (Line Islands)
he: קיריטימטי (Line Islands)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Almaty
he: אלמטי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Atyrau
he: Aqtau

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ulaanbaatar
he: אולן בטור

note: Type: select Choices :sl3:
en: Hovd
he: חובד

note: Type: select Choices :sl3:
en: Choibalsan
he: צ'ויבלסאן

note: Type: select Choices :sl3:
en: Auckland
he: אוקלנד

note: Type: select Choices :sl3:
en: Chatham Islands
he: Chatham

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tahiti (Society Islands)
he: טהיטי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Marquesas Islands
he: איי מרקיז

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lisbon
he: ליסבון

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow-01 - Kaliningrad
he: קלינינגרד

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+00 - Moscow
he: מוסקבה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+01 - Samara
he: סמרה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+02 - Yekaterinburg
he: יקטרינבורג

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+03 - Omsk
he: אומסק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+04 - Krasnoyarsk
he: קרסנויארסק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+05 - Irkutsk
he: אירקוטסק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+06 - Yakutsk
he: יקוטסק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+07 - Vladivostok
he: ולדיווסטוק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+08 - Magadan
he: Magadan

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+09 - Kamchatka
he: קמצ׳טקה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Johnston Atoll
he: אטול ג'ונסטון

note: Type: select Choices :sl3:
en: Midway Islands
he: אטול מידוויי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Wake Island
he: Wake

note: Type: select Choices :sl3:
en: Alaska
he: אלסקה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Hawaii
he: הוואי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Arizona
he: אריזונה

note: Type: select Choices :sl3:
en: East Indiana
he: מזרח-אינדיאנה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Samoa
he: סמואה

note: Type: select Choices Time zone for Papua New Guinea :sl3:
en: Port Moresby
he: פורט מורסבי

note: Type: select Choices Time zone for Papua New Guinea :sl3:
en: Bougainville
he: בוגנוויל

note: Type: error Description :sl3:
en: Unsupported initrd generator
he: יוצר initrd לא נתמך

note: Type: error Description :sl3:
en: The package ${GENERATOR} that was selected to generate the initrd is not supported.
he: החבילה ${GENERATOR} שנבחרה ליצירת initrd אינה נתמכת.

note: Type: select Choices :sl3:
en: generic: include all available drivers
he: גנרי: כלול את כל מנהלי ההתקנים הזמינים

note: Type: select Choices :sl3:
en: targeted: only include drivers needed for this system
he: ייעודי: כלול רק את מנהלי ההתקנים הדרושים למערכת זו

note: Type: select Description :sl3:
en: Drivers to include in the initrd:
he: מנהלי התקנים שייכללו ב-initrd:

note: Type: select Description :sl3:
en: The primary function of an initrd is to allow the kernel to mount the root file system. It therefore needs to contain all drivers and supporting programs required to do that.
he: המטרה העיקרית של initrd היא לאפשר לליבה לעגון את שורש מערכת הקבצים.  לכן initrd צריך לכלול את כל מנהלי ההתקנים ויישומי עזר הדרושים לשם כך.

note: Type: select Description :sl3:
en: A generic initrd is much larger than a targeted one and may even be so large that some boot loaders are unable to load it but has the advantage that it can be used to boot the target system on almost any hardware. With the smaller targeted initrd there is a very small chance that not all needed drivers are included.
he: initrd גנרי הינו הרבה יותר גדול מ-initrd ייעודי, ועלול להיות גדול מדי בשביל מנהלי איתחול מסויימים שאז לא יוכלו לאתחל באמצעותו.  אבל יש לו היתרון שניתן להשתמש בו כדי לאתחל את מערכת היעד על כמעט כל חומרה. בשימוש ב-initrs ייעודי, יש סיכוי קטן מאוד שלא ייכללו כל מנהלי ההתקנים הדרושים.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Enable source repositories in APT?
he: להפעיל מאגרי מקור ב־APT?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: By default source repositories are listed in /etc/apt/sources.list (with appropriate "deb-src" lines) so that "apt-get source" works. However, if you don't need this feature, you can disable those entries and save some bandwidth during "apt-get update" operations.
he: כבררת מחדל מאגרי מקור מופיעים תחת ‎/etc/apt/sources.list (עם שורות „deb-src” תואמות) כדי שהפקודה „apt-get source” תעבוד כראוי. עם זאת, אם אין לך צורך בתכונה זו, ניתן להשבית את הרשומות האלו ולחסוך בתעבורה במהלך פעולות „apt-get update”.

note: Type: note Description :sl3:
en: No boot loader installed
he: לא הותקן מנהל אתחול

note: Type: note Description :sl3:
en: No boot loader has been installed, either because you chose not to or because your specific architecture doesn't support a boot loader yet.
he: לא הותקן מנהל אתחול, או בגלל שבחרת לא להתקין, או כי אין מנהל אתחול לארכיטקטורה שלך.

note: Type: note Description :sl3:
en: You will need to boot manually with the ${KERNEL} kernel on partition ${BOOT} and ${ROOT} passed as a kernel argument.
he: אתה צריך לאתחל ידנית עם הליבה ${KERNEL} על המחיצה ${BOOT} כאשר הפרמטר ${ROOT} מועבר לליבה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Install the GRUB boot loader to the Serial ATA RAID disk?
he: התקנת מנהל האתחול GRUB על דיסק מסוג Serial ATA RAID?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Installation of GRUB on Serial ATA RAID is experimental.
he: התקנה של GRUB על Serial ATA RAID הינה ניסיונית.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: GRUB is always installed to the master boot record (MBR) of the Serial ATA RAID disk. It is also assumed that disk is listed as the first hard disk in the boot order defined in the system's BIOS setup.
he: GRUB תמיד מותקן ל-MBR של דיסק  ה-Serial ATA RAID. בנוסף ההנחה היא שהדיסק הוא הדיסק הקשיח הראשון בסדר האתחול שמוגדר ב-BIOS של המערכת.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The GRUB root device is: ${GRUBROOT}.
he: התקן השורש של GRUB הוא: ${GRUBROOT}.

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while setting up GRUB for your Serial ATA RAID disk.
he: שגיאה קרתה בזמן הגדרת GRUB לדיסק ה-Serial ATA RAID שלך.

note: Type: error Description :sl3:
en: The GRUB installation has been aborted.
he: התקנת GRUB בוטלה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Install the GRUB boot loader to the multipath device?
he: להתקין את מנהל האתחול GRUB על ההתקן רב-הנתיבי?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Installation of GRUB on multipath is experimental.
he: התקנה של GRUB על התקן רב-נתיבי הינה ניסיונית.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: GRUB is always installed to the master boot record (MBR) of the multipath device. It is also assumed that the WWID of this device is selected as boot device in the system's FibreChannel adapter BIOS.
he: GRUB תמיד מותקן ל-MBR של ההתקן רב-הנתיבי. בנוסף ההנחה היא שה-WWID של ההתקן נבחר כהתקן איתחול ב-BIOS של מתאם ה-FibreChannel של המערכת.

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while setting up GRUB for the multipath device.
he: שגיאה קרתה בזמן הגדרת GRUB להתקן רב-הנתיבי.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (grub-installer)  #-#-#-#-# Type: select Choices #-#-#-#-#  templates.pot (iso-scan)  #-#-#-#-# :sl3:
en: Enter device manually
he: הזנת התקן באופן ידני

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: ${part}: new Debian partition
he: ${part}: מחיצת דביאן חדשה

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Other choice (Advanced)
he: בחירה אחרת (מתקדם)

note: Type: select Description :sl3: Type: string
en: LILO installation target:
he: יעד להתקנת LILO:

note: Type: select Description :sl3:
en: The LILO program needs to be installed to make your new system bootable. By installing it onto your disk's Master Boot Record, LILO will take complete control of the boot process, but if you want to use a different boot manager, just install LILO on the new Debian partition instead.
he: צריך להתקין את LILO כדי להפוך את המערכת החדשה שלך לברת אתחול. על ידי התקנה שלה לתוך ה-master boot record, LILO תיקח שליטה מלאה על תהליך האתחול. אם תרצה להשתמש במנהל אתחול אחר, התקן את LILO על מחיצת דביאן החדשה שלך.

note: Type: select Description :sl3:
en: If unsure, install LILO into the Master Boot Record.
he: אם אינך בטוח, התקן את LILO על ה-Master Boot Record.

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: ${disc}: software RAID array
he: ${disc}: מערך RAID תוכנה

note: Type: select Description :sl3:
en: The LILO program needs to be installed to make your new system bootable. You may choose to install it onto a software RAID array or another device.
he: צריך להתקין את LILO כדי להפוך את המערכת החדשה שלך לברת אתחול. תוכל לבחור להתקין אותה על מערך RAID התוכנה או התקן אחר.

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the device name of the partition or disk onto which LILO should be installed, such as /dev/hda or /dev/sda1.
he: הכנס של שם ההתקן של הדיסק או המחיצה שעליהם LILO תותקן. לדוגמה: /dev/hda או /dev/sda1.

note: Type: error Description :sl3:
en: Invalid partition name
he: שם מחיצה לא חוקי

note: Type: error Description :sl3:
en: The path ${path} does not represent a partition or hard disk device. Please try again.
he: הנתיב ${path} לא מייצג מחיצה או דיסק קשיח. נסה שנית.

note: Type: text Description :sl3:
en: Installing LILO...
he: מתקין את LILO...

note: Type: text Description :sl3:
en: Activating partition ${bootdev}
he: מפעיל את המחיצה ${bootdev}

note: Type: text Description :sl3:
en: Creating lilo.conf
he: יוצר את lilo.conf

note: Type: text Description :sl3:
en: Installing the LILO package
he: מתקין את החבילה lilo

note: Type: text Description :sl3:
en: Running LILO for ${bootdev}
he: מריץ LILO בשביל ${bootdev}

note: Type: note Description :sl3:
en: LILO configured to use a serial console
he: LILO הוגדרה לעבוד עם קונסול בחיבור טורי

note: Type: note Description :sl3:
en: LILO is configured to use serial port ${PORT} as the console. ${PORT_SPEED}
he: LILO מוגדרת להשתמש בפורט טורי ${PORT} כקונסול. ${PORT_SPEED}

note: Type: text Description :sl3:
en: The serial port speed is set to ${SPEED}.
he: מהירות החיבור הטורי נקבע ל-${SPEED}.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Would you like to make this partition active?
he: האם ברצונך להגדיר את המחיצה הזאת כפעילה?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: You have chosen to install LILO on a partition that is not the active one. If this partition is not marked active, then LILO will not be loaded by the boot loader. This may cause you to be unable to boot into the system that is being installed.
he: בחרת להתקין את LILO על מחיצה שאינה פעילה. אם המחיצה איננה מסומנת כפעילה, LILO לא יוכל להיות מופעל על ידי מנהל האתחול. כתוצאה מכך יתכן שלא יהיה ניתן לאתחל לתוך המערכת שכרגע מותקנת.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: You should make this partition active unless you have another boot loader that will allow you to access your new Linux installation.
he: יש צרוך בהפיכת המחיצה לפעילה, אלא אם יש מנהל אתחול אחר שייתן לך גישה למערכת הלינוקס שלך.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: LILO installation failed. Continue anyway?
he: התקנת LILO נכשלה. להמשיך בכל זאת?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The lilo package failed to install into /target/. Installing LILO as a boot loader is a required step. The install problem might however be unrelated to LILO, so continuing the installation may be possible.
he: התקנת החבילה lilo נכשלה בהתקנה לתוך /target/. התקנת LILO כמנהל אתחול היא שלב חיוני. בעיית ההתקנה לא בהכרח קשורה להתקנת LILO, כך שאולי ניתן להמשיך בהתקנה.

note: Type: error Description :sl3:
en: LILO installation failed
he: התקנת LILO נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: Running "/sbin/lilo" failed with error code "${ERRCODE}".
he: הרצת "/sbin/lilo" נכשלה עם קוד שגיאה "${ERRCODE}".

note: Type: text Description Main menu item :sl3:
en: Install the LILO boot loader on a hard disk
he: התקנת מנהל האתחול LILO על הדיסק הקשיח

note: Type: string Description :sl3:
en: Location of initial preconfiguration file:
he: מיקום של קובץ קדם הגדרות התחלתי:

note: Type: string Description :sl3:
en: In order to perform an automated install, you need to supply a preconfiguration file (which can in turn pull in other files). To do that, you need to provide a (perhaps partial) URL.
he: כדי לבצע התקנה אוטומטית, עליך לספק קובץ קדם הגדרות (שיכול לכלול קבצים אחרים). כדי לעשות זאת, עליך לספק URL (שיכול להיות חלקי).

note: Type: string Description :sl3:
en: This can be as simple as the machine name where your preseed files reside up to a full URL. Any of these could be made to work:
      intra		[for example.com, these three are equivalent]
      intra.example.com
      http://intra.example.com/d-i/./lenny/preseed.cfg
      http://192.168.0.1/~phil/test47.txt
      floppy://preseed.cfg
      file:///hd-media/kiosk/./preseed.cfg
he: זה יכול להיות פשוט כמו שם המכונה שבה קבצי הזרע שלך נמצאים ועד ל-URL מלא. כל אחד מהבאים יכול לעבוד: [שלוש האפשרויות להלן שוות ערך עבור example.com]  intra
      intra.example.com
      http://intra.example.com/d-i/./lenny/preseed.cfg
      http://192.168.0.1/~phil/test47.txt
      floppy://preseed.cfg
      file:///hd-media/kiosk/./preseed.cfg

note: Type: string Description :sl3:
en: For fully automated installs, preseed/url should itself be preseeded (via kernel command line, DHCP, or syslinux.cfg on customised media)
he: להתקנות אוטומטיות לגמרי, קבצי זרע/קישור אמורים להיות בעצמם מוזרעים (ע"י שורת פקודה לליבה, DHCP, או syslinux.cfg על מדיה בהתאמה אישית)

note: Type: string Description :sl3:
en: See http://wiki.debian.org/DebianInstaller/Preseed for inspiration.
he: ראו את http://wiki.debian.org/DebianInstaller/Preseed עבור השראה.

note: Type: text Description :sl3:
en: No partitions found
he: לא נמצאו מחיצות

note: Type: text Description :sl3:
en: The installer could not find any partitions, so you will not be able to mount a root file system. This may be caused by the kernel failing to detect your hard disk drive or failing to read the partition table, or the disk may be unpartitioned. If you wish, you may investigate this from a shell in the installer environment.
he: מנהל ההתקנה לא יכל למצוא אף מחיצה, כך שלא תוכל לעגון שורש מערכת קבצים.  סיבות אפשריות לכך הן, שהליבה לא גילתה את הדיסק הקשיח שלך, או לא הצליחה לקרוא את טבלת המחיצות, או שהדיסק לא חולק למחיצות. אם הינך רוצה בכך, הינך יכול לחקור את זה משורת הפקודה בסביבת מנהל ההתקנה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No such device
he: לא קיים התקן

note: Type: error Description :sl3:
en: The device you entered for your root file system (${DEVICE}) does not exist. Please try again.
he: ההתקן (${DEVICE}), שהוכנס בשביל שורש מערכת הקבצים לא קיים. נא להכניס התקן אחר.

note: Type: error Description :sl3:
en: Mount failed
he: עגינה נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while mounting the device you entered for your root file system (${DEVICE}) on /target.
he: התרחשה שגיאה בזמן עגינה ההתקן שנבחר כשורש מערכת הקבצים (${DEVICE}) על /target.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please check the syslog for more information.
he: בדוק את התיעוד המערכת (syslog) בשביל מידע נוסף.

note: Type: error Description :sl3:
en: Rescue operation failed
he: פעולת הצלה נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: The rescue operation '${OPERATION}' failed with exit code ${CODE}.
he: פעולת ההצלה '${OPERATION}' נכשלה עם קוד יציאה ${CODE}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error running shell in /target
he: שגיאה בהרצת מעטפת ב-/target

note: Type: error Description :sl3:
en: A shell (${SHELL}) was found on your root file system (${DEVICE}), but an error occurred while running it.
he: נמצאה המעטפת (${SHELL}) על שורש מערכת הקבצים שלך בהתקן (${DEVICE}), אבל התרחשה שגיאה בזמן ההרצה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No shell found in /target
he: לא נמצא מעטפת (shell) ב-/target

note: Type: error Description :sl3:
en: No usable shell was found on your root file system (${DEVICE}).
he: לא נמצאה מעטפת הניתנת לשימוש בשורש מערכת הקבצים (${DEVICE}) על /target.

note: Type: text Description :sl3:
en: Detecting hardware to find hard drives
he: בוחן חומרה במטרה למצוא דיסקים קשיחים

note: Type: text Description :sl3:
en: Searching drives for an installer ISO image
he: מחפש כוננים עם תמונת ISO של תוכנית ההתקנה

note: Type: text Description :sl3:
en: Mounting ${DRIVE}...
he: מעגן ${DRIVE}...

note: Type: text Description :sl3:
en: Scanning ${DRIVE} (in ${DIRECTORY})...
he: סורק ${DRIVE} (בתוך ${DIRECTORY})...

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Do full disk search for installer ISO image?
he: לבצע חיפוש מלא על הדיסק בשביל תמונת ISO של תוכנית ההתקנה?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The quick scan for installer ISO images, which looks only in common places, did not find an installer ISO image. It's possible that a more thorough search will find the ISO image, but it may take a long time.
he: סריקה מהירה לתמונת ISO של תוכנית ההתקנה, שמחפשת רק במקומות נפוצים, לא מצאה תמונת ISO של תוכנית ההתקנה. יכול להיות שבדיקה יסודית יותר תמצא תמונת ISO, אך היא תיקח יותר זמן.

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to find an installer ISO image
he: נכשל הניסיון לאתר תמונת ISO של תוכנית ההתקנה

note: Type: error Description :sl3:
en: No installer ISO images were found. If you downloaded the ISO image, it may have a bad filename (not ending in ".iso"), or it may be on a file system that could not be mounted.
he: לא נמצאו תמונות ISO של תוכנית ההתקנה. אם הורדת תמונת ISO, יכול להיות ששם הקובץ לא תקין (כלומר לא מסתיים ב-".iso"), או שהוא נמצא על מערכת קבצים שלא ניתן לעגון.

note: Type: error Description :sl3:
en: You'll have to use an alternative installation method, select another device to look for ISO image, or try again after you've fixed it.
he: תצטרך להשתמש בשיטת התקנה חלופית, לבחור בהתקן אחר לחיפוש אחר תמונת ISO, או לנסות שוב לאחר תיקון תמונת ה-ISO.

note: Type: error Description :sl3:
en: While one or more possible ISO images were found, they could not be mounted. The ISO image you downloaded may be corrupt.
he: אומנם נמצאו תמונה או כמה תמונות ISO של תוכנית ההתקנה, אבל לא ניתן לעגן אותן. יכול להיות שתמונת ה-ISO שהורדת הרוסה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No installer ISO image found
he: לא נמצאה תמונת ISO של תוכנית ההתקנה

note: Type: error Description :sl3:
en: While one or more possible ISO images were found, they did not look like valid installer ISO images.
he: אומנם נמצאו תמונה או כמה תמונות ISO של תוכנית ההתקנה, אבל הן לא נראות כתמונות ISO תקניות של תוכנית ההתקנה.

note: Type: note Description :sl3:
en: Successfully mounted ${SUITE} installer ISO image
he: ${SUITE}, תמונת ISO של תוכנית ההתקנה, עוגנה בהצלחה

note: Type: note Description :sl3:
en: The ISO file ${FILENAME} on ${DEVICE} (${SUITE}) will be used as the installation ISO image.
he: קובץ ה-ISO ${FILENAME} בתוך ${DEVICE} (${SUITE}) ישמש כתמונת ISO של תוכנית ההתקנה.

note: Type: select Choices :sl3:
en: All detected devices
he: כל ההתקנים שזוהו

note: Type: select Description :sl3:
en: Device or partition to search for installation ISO(s):
he: התקן או מחיצה שבו יתקיים חיפוש אחר תמונות ISO להתקנה:

note: Type: select Description :sl3:
en: You can select a device, manually specify a non-detected device, or rescan available devices (useful for slow USB devices).
he: ביכולתך לבחור התקן, לקבוע ידנית התקן שלא התגלה, או לסרוק מחדש התקנים זמינים (שימושי עבור התקני USB איטיים).

note: Type: string Description :sl3:
en: Device name:
he: שם התקן:

note: Type: select Choices :sl3:
en: Full search
he: חיפוש מלא

note: Type: select Description :sl3:
en: ISO file to use:
he: קובץ ISO לשימוש:

note: Type: select Description :sl3:
en: One or multiple ISO files have been detected on the selected device(s). Please choose which one you want to use, or ask for a more thorough search.
he: קובץ ISO אחד או יותר התגלו על ההתקן/ים הנבחר/ים. נא לבחור באיזה מהם ברצונך להשתמש, או לבקש חיפוש יותר יסודי.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Is ISO file ${FILENAME} the correct image for installation?
he: האם קובץ ה-ISO ששמו ${FILENAME} הינו התמונה הנכונה להתקנה?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The ISO file ${FILENAME} on ${DEVICE} (${SUITE}, code ${CODENAME}, self-described as '${DESCRIPTION}') will be used as the installation ISO image.
he: קובץ ה-ISO ששמו ${FILENAME} בתוך ${DEVICE} (${SUITE}, קוד ${CODENAME}, שמתאר את עצמו בתור ${DESCRIPTION}) ישמש כתמונת ISO של תוכנית ההתקנה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: If multiple ISO files exist on the same installer drive, you may select which one you want to use.
he: אם קיימים קבצי ISO אחדים על אותו התקן ההתקנה, באפשרותך לבחור באיזה מהם ברצונך להשתמש.

note: Type: note Description :sl3:
en: Web server started, but network not running
he: שרת web הופעל, אך הרשת לא עובדת

note: Type: note Description :sl3:
en: A simple web server has been started on this computer to serve log files and debug info. However, the network is not set up yet. The web server will be left running, and will be accessible once the network is configured.
he: שרת web פשוט הופעל על מחשב זה כדי להגיש קבצי לוג ומידע דביאג. מעבר לכך, הרשת עדיין אינן זמינה. שרת ה-web ימשיך לרות, ויהיה נגיש ברגע שהרשת תהיה מוגדרת.

note: Type: note Description :sl3:
en: Web server started
he: שרת web אותחל

note: Type: note Description :sl3:
en: A simple web server has been started on this computer to serve log files and debug info. An index of all the available log files can be found at http://${ADDRESS}/
he: שרת web פשוט הופעל על מחשב זה כדי לשרת קבצי לוג ומידע דיבאג. אינדקס של כל קבצי הלוג ניתן למצוא בכתובת: http://${ADDRESS}/

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Check CD-ROM integrity?
he: לבדוק את תקינות התקליטור?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Warning: this check depends on your hardware and may take some time.
he: אזהרה: הבדיקה תלויה בחומרה שלך, ועלולה לקחת זמן ממושך.

note: Type: note Description :sl3:
en: Insert a Debian CD-ROM
he: הכנס תקליטור של דביאן

note: Type: note Description :sl3:
en: Please insert one of the official Debian CD-ROMs into the drive before continuing.
he: נא הכנס אחד מהתקליטורים הרשמיים של דביאן לכונן לפני שתמשיך.

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to mount CD-ROM
he: עגינת התקליטור נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: The CD-ROM ${CDROM} could not be mounted correctly. Please check the media and cables, and try it again.
he: לא ניתן לעגן את התקליטור ${CDROM} באופן תקין. נא לבדוק את המדיה ואת הכבלים ולנסות שוב.

note: Type: error Description :sl3:
en: No valid Debian CD-ROM
he: אין תקליטור תקני של דביאן

note: Type: error Description :sl3:
en: The CD-ROM you have inserted is not a valid Debian CD-ROM. Please change the disk.
he: התקליטור שהכנסת אינו תקליטור תקני של דביאן. נא להחליף אותו.

note: Type: error Description TRANSLATORS: MD5 is a file name, don't translate it. :sl3:
en: Failed to open checksum file
he: כישלון בפתיחת קובץ checksum

note: Type: error Description TRANSLATORS: MD5 is a file name, don't translate it. :sl3:
en: Opening the MD5 file on the CD-ROM failed. This file contains the checksums of the files located on the CD-ROM.
he: פתיחת הקובץ MD5 שבתקליטור נכשלה. הקובץ הזה מכיל את ה-checksum של הקבצים שנמצאים בתקליטור.

note: Type: note Description :sl3:
en: Integrity test successful
he: בדיקת תקינות הסתיימה בהצלחה

note: Type: note Description :sl3:
en: The CD-ROM integrity test was successful. The CD-ROM is valid.
he: בדיקת תקינות התקליטור הסתיימה בהצלחה. התקליטור תקין.

note: Type: error Description :sl3:
en: Integrity test failed
he: בדיקת התקינות נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: The ${FILE} file failed the MD5 checksum verification. Your CD-ROM or this file may have been corrupted.
he: הקובץ ${FILE} כשל בבדיקת ה-MD5 checksum. התקליטור או הקובץ הזה הרוסים.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Check the integrity of another CD-ROM?
he: לבדוק תקינות של תקליטור נוסף?

note: Type: note Description :sl3:
en: Insert Debian boot CD-ROM
he: נא להכניס תקליטור אתחול של דביאן

note: Type: note Description :sl3:
en: Please make sure you have inserted the Debian boot CD-ROM  to continue with the installation.
he: נא לוודא כי הכנסת את תקליטור האתחול של דביאן לפני המשך ההתקנה.

note: Type: text Description :sl3:
en: Checking CD-ROM integrity
he: תקינות התקליטור נבדקת

note: Type: text Description :sl3:
en: Checking file: ${FILE}
he: קובץ בבדיקה: ${FILE}

note: Type: text Description :sl3:
en: Continue installation remotely using SSH
he: להמשיך את ההתקנה מרחוק דרך SSH

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Start installer
he: הפעלת תכנית ההתקנה

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Start installer (expert mode)
he: הפעלת תכנית ההתקנה (מצב מומחה)

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Start shell
he: הפעלת מעטפת

note: Type: select Description :sl3:
en: Network console option:
he: אפשרות מסוף רשת:

note: Type: select Description :sl3:
en: This is the network console for the Debian installer. From here, you may start the Debian installer, or execute an interactive shell.
he: זהו מסוף הרשת עבור תכנית ההתקנה של דביאן. מכאן ניתן להפעיל את התפריט הראשי של תכנית ההתקנה או להריץ מעטפת אינטראקטיבית.

note: Type: select Description :sl3:
en: To return to this menu, you will need to log in again.
he: כדי לחזור לתפריט זה, יש להיכנס למערכת מחדש.

note: Type: text Description :sl3:
en: Generating SSH host key
he: נוצר מפתח SSH למחשב

note: Type: password Description :sl3:
en: Remote installation password:
he: ססמת התקנה מרוחקת:

note: Type: password Description :sl3:
en: You need to set a password for remote access to the Debian installer. A malicious or unqualified user with access to the installer can have disastrous results, so you should take care to choose a password that is not easy to guess. It should not be a word found in the dictionary, or a word that could be easily associated with you, like your middle name.
he: צריך לקבוע סיסמה לגישה מרחוק לתוכנית ההתקנה של דביאן. משתמש לא מורשה או עם כוונות זדון יכול לגרום לתוצאות הרות אסון, כלומר כדאי לבחור סיסמה שאינה קלה לניחוש. בנוסף, זאת לא צריכה להיות מילה שמופיעה במילון או מילה שמתקשרת אליך בקלות (שם אמצעי, תאריך לידה וכו').

note: Type: password Description :sl3:
en: This password is used only by the Debian installer, and will be discarded once you finish the installation.
he: סיסמה זאת תהיה בשימוש רק על ידי תוכנית ההתקנה של דביאן, והיא תשכח לאחר סיום ההתקנה.

note: Type: password Description :sl3:
en: Please enter the same remote installation password again to verify that you have typed it correctly.
he: הכנס שוב את סיסמת ההתקנה מרחוק כדי לוודא שהקלדת אותה נכון.

note: Type: error Description :sl3:
en: Password mismatch
he: אין התאמה בסיסמה

note: Type: error Description :sl3:
en: The two passwords you entered were not the same. Please enter a password again.
he: שתי הסיסמאות שהכנסת אינן זהות, הכנס בבקשה את הסיסמה שוב.

note: Type: note Description :sl3:
en: Start SSH
he: הפעל SSH

note: Type: note Description :sl3:
en: To continue the installation, please use an SSH client to connect to the IP address ${ips} and log in as the "installer" user. For example:
he: כדי להמשיך את ההתקנה, השתמש בלקוח SSH כדי להתחבר לכתובת ה-IP ${ips} והכנס למערכת עם המשתמש "installer". לדוגמה:

note: Type: note Description :sl3:
en: The fingerprint of this SSH server's host key is: ${fingerprint}
he: החתימה של מפתח המחשב של שרת SSH זה היא: ${fingerprint}

note: Type: note Description :sl3:
en: Please check this carefully against the fingerprint reported by your SSH client.
he: בדוק בזהירות את החתימה הזאת מול החתימה שמוצג בלקוח ה-SSH שלך.

note: Type: error Description :sl3:
en: Could not fetch SSH authorized keys
he: תוכנת ההתקנה לא יכלה לאחזר מפתחות תוך שימוש בהרשאות SSH

note: Type: error Description :sl3: Translators: do NOT translate the "LOCATION" variable name
en: An error occurred while fetching SSH authorized keys from ${LOCATION}.
he: שגיאה קרתה בזמן אחזור מפתחות תוך שימוש בהרשאות SSH מ-${LOCATION}.

note: Type: title Description :sl3:
en: Kernel version mismatch
he: אי התאמה בגרסת הקרנל

note: Type: error Description :sl3:
en: Live system kernel and installer kernel don't match
he: גרסת הקרנל של המערכת החיה אינה תואמת לגרסל הקרנל של ההתקנה

note: Type: error Description :sl3: Both LIVE_KERNEL and DI_KERNEL are kernel version numbers, such as 2.6.32-5-486, 2.6.32-5-amd64, or 2.6.32-5-powerpc etc.
en: The installer can only be used if the kernel versions of the live system (${LIVE_KERNEL}) and of the installer (${DI_KERNEL}) are the same.
he: ניתן להשתמש בהתקנה רק אם גרסת הקרנל של המערכת החיה (${LIVE_KERNEL}) ושל תוכנית ההתקנה (${DI_KERNEL}) זהות.

note: Type: error Description :sl3: Both LIVE_KERNEL and DI_KERNEL are kernel version numbers, such as 2.6.32-5-486, 2.6.32-5-amd64, or 2.6.32-5-powerpc etc.
en: Please reboot with the correct kernel (${DI_KERNEL}).
he: אתחל בבקשה עם גרסת הקרנל הנכונה (${DI_KERNEL}).

note: Type: text Description :sl3:
en: Configure iSCSI volumes
he: הגדרת נפחי iSCSI

note: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-iscsi)  #-#-#-#-# Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# :sl3: #-#-#-#-#  templates.p
en: Finish
he: סיום

note: Type: select Description :sl3:
en: iSCSI configuration actions
he: פעולה להגדרת iSCSI

note: Type: select Description :sl3:
en: This menu allows you to configure iSCSI volumes.
he: תפריט זה מאפשר לך להגדיר נפחי iSCSI.

note: Type: string Description :sl3:
en: iSCSI target portal address:
he: כתובת שער יעד iSCSI:

note: Type: string Description :sl3:
en: Enter an IP address to scan for iSCSI targets. To use a port other than the default of 3260, use "IP:port" notation, for example "1.2.3.4:3261".
he: נא להזין כתובת IP לסריקת התקני iSCSI. כדי להשתמש בפתחה שונה מבררת המחדל של 3260, יש להשתמש בצורת הכתיבה „IP:port” לדוגמה: „1.2.3.4:3261”.

note: Type: string Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: iSCSI target username for ${PORTAL}:
he: שם משתמש ליעד iSCSI עבור ${PORTAL}:

note: Type: password Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: iSCSI target password for ${PORTAL}:
he: ססמת יעד iSCSI עבור ${PORTAL}:

note: Type: error Description :sl3:
en: No iSCSI targets discovered
he: לא זוהו מטרות iSCSI

note: Type: error Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: No iSCSI targets were discovered on ${PORTAL}.
he: לא התגלו יעדי iSCSI על גבי ${PORTAL}.

note: Type: multiselect Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: iSCSI targets on ${PORTAL}:
he: יעדי iSCSI על גבי ${PORTAL}:

note: Type: multiselect Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: Select the iSCSI targets you wish to use.
he: נא לבחור את יעדי ה־iSCSI בהם ברצונך להשתמש.

note: Type: error Description :sl3:
en: iSCSI login failed
he: כניסה ל־iSCSI נכשלה

note: Type: error Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable names (PORTAL and TARGET)
en: Logging into the iSCSI target ${TARGET} on ${PORTAL} failed.
he: כניסה ליעד ה־iSCSI‏ ${TARGET} תחת ${PORTAL} נכשלה.

note: Type: error Description :sl3:
en: Multidisk (MD) not available
he: התקנים מרובי דיסקים (MD) לא זמינים

note: Type: error Description :sl3:
en: The current kernel doesn't seem to support multidisk devices. This should be solved by loading the needed modules.
he: הליבה הנוכחית לא מכילה תמיכה בהתקנים מרובי דיסקים. ניתן לפתור זאת על ידי טעינת המודולים הנדרשים.

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Create MD device
he: יצירת התקן מרובה דיסקים (MD)

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Delete MD device
he: מחיקת התקן מרובה דיסקים (MD)

note: Type: select Description :sl3:
en: Multidisk configuration actions
he: פעולות הגדרת התקנים מרובי דיסקים

note: Type: select Description :sl3:
en: This is the Multidisk (MD) and software RAID configuration menu.
he: זהו תפריט הגדרת התקנים מרובי דיסקים (MD) ו-RAID תוכנה.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select one of the proposed actions to configure multidisk devices.
he: בחר את אחת הפעולות הבאות להגדרת התקנים מרובי דיסקים.

note: Type: error Description :sl3:
en: No RAID partitions available
he: אין מחיצת RAID זמינה

note: Type: error Description :sl3:
en: No unused partitions of the type "Linux RAID Autodetect" are available. Please create such a partition, or delete an already used multidisk device to free its partitions.
he: אין מחיצות זמינות מסוג "Linux RAID Autodetect". צור מחיצה כזאת, או מחק התקן מרובה דיסקים שנמצא בשימוש כדי לשחרר את המחיצות שלו.

note: Type: error Description :sl3:
en: If you have such partitions, they might contain actual file systems, and are therefore not available for use by this configuration utility.
he: אם יש לך מחיצות כאלה, הן עלולות להכיל מערכות קבצים, ולכן לא להיות זמינות לשימוש על ידי כלי הגדרות זה.

note: Type: error Description :sl3:
en: Not enough RAID partitions available
he: אין מספיק מחיצות RAID זמינות

note: Type: error Description :sl3:
en: There are not enough RAID partitions available for your selected configuration.  You have ${NUM_PART} RAID partitions available but your configuration requires ${REQUIRED} partitions.
he: אין מספיק מחיצות RAID זמינות בשביל ההגדרות הנבחרות שלך. יש לך ${NUM_PART} מחיצות RAID זמינות, אבל ההגדרות שלך צריכות ${REQUIRED} מחיצות.

note: Type: select Description :sl3:
en: Multidisk device type:
he: סוג התקן מרובה דיסקים:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please choose the type of the multidisk device to be created.
he: בחר את הסוג של התקן מרובה דיסקים שייווצר.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Active devices for the RAID0 multidisk device:
he: התקנים פעילים בהתקן מרובה דיסקים מסוג RAID0:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: You have chosen to create a RAID0 array. Please choose the active devices in this array.
he: בחרת ליצור מערך RAID0. בחר את ההתקנים הפעילים במערך זה.

note: Type: string Description :sl3:
en: Number of active devices for the RAID${LEVEL} array:
he: מספר ההתקנים הפעילים עבור מערך RAID${LEVEL}:

note: Type: string Description :sl3:
en: The RAID${LEVEL} array will consist of both active and spare partitions. The active partitions are those used, while the spare devices will only be used if one or more of the active devices fail. A minimum of ${MINIMUM} active devices is required.
he: המערך RAID${LEVEL} יהיה מורכב ממחיצות פעילות ומחיצות עתודה. המחיצות הפעילות הן אלה שבשימוש, בעוד שמחיצות העתודה יהיו בשימוש רק במקרה ואחת המחיצות הפעילות יכשלו.  נדרש מינימום של ${MINIMUM} התקנים פעילים.

note: Type: string Description :sl3:
en: NOTE: this setting cannot be changed later.
he: הערה: לא ניתן לשנות הגדרות אלה אחר כך.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Active devices for the RAID${LEVEL} multidisk device:
he: התקנים פעילים בהתקן מרובה דיסקים מסוג RAID${LEVEL}:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: You have chosen to create a RAID${LEVEL} array with ${COUNT} active devices.
he: בחרת ליצור את המערך RAID${LEVEL} עם ${COUNT} התקנים פעילים.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please choose which partitions are active devices. You must select exactly ${COUNT} partitions.
he: בחר אלו מחיצות הן התקנים פעילים. אתה חייב לבחור בדיוק ${COUNT} מחיצות.

note: Type: string Description :sl3:
en: Number of spare devices for the RAID${LEVEL} array:
he: מספר התקני עתודה בשביל המערך RAID${LEVEL}:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Spare devices for the RAID${LEVEL} multidisk device:
he: התקני עתודה עבור התקן מרובה דיסקים מסוג RAID${LEVEL}:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: You have chosen to create a RAID${LEVEL} array with ${COUNT} spare devices.
he: בחרת ליצור את המערך RAID${LEVEL} עם ${COUNT} התקני עתודה.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please choose which partitions will be used as spare devices. You may choose up to ${COUNT} partitions. If you choose less than ${COUNT} devices, the remaining partitions will be added to the array as "missing". You will be able to add them later to the array.
he: בחר אלו מחיצות ישמשו כעתודה. ניתן לבחור עד ${COUNT} מחיצות. אם תבחר פחות מ-${COUNT}, השאר יצורפו למערך כנעדרים. תוכל להוסיף אותם אחר כך למערך.

note: Type: string Description :sl3:
en: Layout of the RAID10 multidisk device:
he: התצורה של התקן מרובה דיסקים מסוג RAID10:

note: Type: string Description :sl3:
en: The layout must be n, o, or f (arrangement of the copies) followed by a number (number of copies of each chunk). The number must be smaller or equal to the number of active devices.
he: התצורה חייבת להיות n, o או f (סידור ההעתקים) שאחריו יבוא מספר (מספר העותקים של כל גוש).  המספר חייב להיות קטן או שווה למספר ההתקנים הפעילים.

note: Type: string Description :sl3:
en: The letter is the arrangement of the copies:
     n - near copies: Multiple copies of one data block are at similar
         offsets in different devices.
     f - far copies: Multiple copies have very different offsets
     o - offset copies: Rather than the chunks being duplicated within a
         stripe, whole stripes are duplicated but are rotated by one
         device so duplicate blocks are on different devices.
he: התו מציין את סידור ההעתקים:
    'n' - העתקים קרובים: העתקים של בלוק נתונים אחד נמצאים במיקומים יחסיים דומים בהתקנים שונים. 'f' - העתקים של בלוק נמצאים במיקומים יחסיים שונים מאוד
    'o' - העתקים רחוקים: במקום לשכפל גושים באותו הפס, פסים שלמים משוכפלים אבל מוסטים התקן אחד הצידה, כך שהעתקים של בלוקים נמצאים בהתקנים שונים.

note: Type: select Description :sl3:
en: Multidisk device to be deleted:
he: התקן מרובה דיסקים למחיקה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Deleting a multidisk device will stop it and clear the superblock of all its components.
he: מחיקת התקן מרובה דיסקים תפסיק אותו ותמחק את ה-superblock של כל רכיביו.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please note this will not immediately allow you to reuse the partitions or devices in a new multidisk device. The array will however be unusable after the deletion.
he: שים לב שפעולה זאת לא תאפשר לך באופן מיידי להשתמש מחדש במחיצות בהתקן מרובה דיסקים חדש. למרות זאת, המערך יהיה לא שמיש לאחר המחיקה.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you select a device for deletion, you will get some information about it and you will be given the option of aborting this operation.
he: אם אתה בוחר התקן למחיקה, תקבל מידע עליו ותקבל אפשרות לבטל את פעולה זאת.

note: Type: error Description :sl3:
en: No multidisk devices available
he: אין התקנים מרובי דיסקים זמינים

note: Type: error Description :sl3:
en: No multidisk devices are available for deletion.
he: אין התקנים מרובי דיסקים זמינים למחיקה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Really delete this multidisk device?
he: האם למחוק את התקן מרובה הדיסקים הזה?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please confirm whether you really want to delete the following multidisk device:
he: אשר אם ברצונך למחוק את התקן מרובה הדיסקים הבא:

note: Type: boolean Description :sl3:
en:  Device:            ${DEVICE}
     Type:              ${TYPE}
     Component devices:
he:  התקן:            ${DEVICE}
     סוג:              ${TYPE}
     התקנים קשורים:

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to delete the multidisk device
he: כישלון במחיקת התקן מרובה דיסקים

note: Type: error Description :sl3:
en: There was an error deleting the multidisk device. It may be in use.
he: התרחשה שגיאה במחיקת התקן מרובה דיסקים. הוא עשוי להיות בשימוש.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Activate existing volume groups?
he: להפעיל קבוצות נפחים קיימות?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: ${COUNT} existing volume groups have been found. Please indicate whether you want to activate them.
he: נמצאו ${COUNT} קבוצות נפחים. ציין אם ברצונך להפעיל אותם.

note: Type: select Choices :sl3: LVM main menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Modify volume groups (VG)
he: התאמת קבוצת נפחים (VG)

note: Type: select Choices :sl3: LVM main menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Modify logical volumes (LV)
he: התאמת נפח לוגי (LV)

note: Type: select Choices :sl3: LVM main menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path Volume groups configurati
en: Leave
he: צא

note: Type: select Description :sl3:
en: LVM configuration action:
he: פעולות להגדרת מנהל מחיצות לוגיות:

note: Type: select Description :sl3:
en: This is the Logical Volume Manager configuration menu.
he: זהו תפריט הגדרת מנהל מחיצות לוגיות (LVM).

note: Type: select Choices :sl3: Volume groups configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Create volume groups
he: יצירת קבוצות נפחים

note: Type: select Choices :sl3: Volume groups configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Delete volume groups
he: מחיקת קבוצות נפחים

note: Type: select Choices :sl3: Volume groups configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Extend volume groups
he: הרחבת קבוצות נפחים

note: Type: select Choices :sl3: Volume groups configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Reduce volume groups
he: צמצום קבוצות נפחים

note: Type: select Description :sl3:
en: Volume groups configuration action:
he: פעולת הגדרת קבוצות נפחים:

note: Type: select Choices :sl3: Logical volumes configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Create logical volumes
he: יצירת נפחים לוגיים

note: Type: select Choices :sl3: Logical volumes configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Delete logical volumes
he: מחיקת נפחים לוגיים

note: Type: select Description :sl3:
en: Logical volumes configuration action:
he: פעולת הגדרת נפחים לוגיים:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Devices for the new volume group:
he: התקנים לקבוצת נפחים חדשה:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please select the devices for the new volume group.
he: בחר התקנים לקבוצה נפחים חדשה.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: multiselect Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-# #-#-#-#-#  templates.pot (partman-crypto)  #-#-#-#-#
en: You can select one or more devices.
he: ניתן לבחור התקן אחד או יותר.

note: Type: string Description :sl3:
en: Volume group name:
he: שם קבוצת נפחים:

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the name you would like to use for the new volume group.
he: הכנס את השם שתרצה להשתמש בו בשביל קבוצת הנפחים.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: error Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: No physical volumes selected
he: לא נבחרו נפחים פיזיים

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. The creation of a new volume group was aborted.
he: לא נבחרו נפחים פיזיים. יצירת קבוצת נפחים בוטלה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group name entered
he: לא הוכנס שם קבוצת נפחים

note: Type: error Description :sl3:
en: No name for the volume group has been entered.  Please enter a name.
he: השם שנבחר לקבוצת הנפחים כבר נמצא בשימוש. בחר שם אחר.

note: Type: error Description :sl3:
en: Volume group name already in use
he: קבוצת נפחים כבר בשימוש

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: error Description :sl3: Type: string
en: The selected volume group name is already in use. Please choose another name.
he: השם שנבחר לקבוצת הנפחים כבר נמצא בשימוש. בחר שם אחר.

note: Type: error Description :sl3:
en: Volume group name overlaps with device name
he: שם קבוצת הנפחים חופף עם שם התקן

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group name overlaps with an existing device name. Please choose another name.
he: השם שנבחר לקבוצת הנפחים חופף עם שם התקן קיים. בחר שם אחר.

note: Type: select Description :sl3:
en: Volume group to delete:
he: קבוצת נפחים למחיקה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group you wish to delete.
he: בחר קבוצת נפחים שברצונך למחוק.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: error Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: No volume group found
he: לא נמצאה קבוצת נפחים

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group has been found.
he: לא נמצאה קבוצת נפחים.

note: Type: error Description :sl3:
en: The volume group may have already been deleted.
he: כנראה שכבר נמחקה קבוצת נפחים.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Really delete the volume group?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את קבוצת הנפחים?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please confirm the ${VG} volume group removal.
he: אשר את הסרת קבוצת הנפחים ${VG}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while deleting volume group
he: שגיאה במחיקת קבוצת הנפחים

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group could not be deleted. One or more logical volumes may currently be in use.
he: לא ניתן למחוק את קבוצת הנפחים הנבחרת. אחד או יותר נפחים לוגיים כנראה בשימוש כרגע.

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group can be deleted.
he: אין קבוצת נפחים שניתן למחוק.

note: Type: select Description :sl3:
en: Volume group to extend:
he: קבוצת נפחים להרחבה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group you wish to extend.
he: בחר קבוצת נפחים שברצונך להרחיב.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Devices to add to the volume group:
he: התקנים להוספה לקבוצת הנפחים:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please select the devices you wish to add to the volume group.
he: בחר התקנים שברצונך להוסיף לקבוצת הנפחים.

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. Extension of the volume group was aborted.
he: לא נבחרו נפחים פיזיים. הרחבת קבוצת הנפחים בוטלה.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while extending volume group
he: התרחשה שגיאה בזמן הרחבת קבוצת נפחים

note: Type: error Description :sl3:
en: The physical volume ${PARTITION} could not be added to the selected volume group.
he: הנפח הפיזי ${PARTITION} לא ניתן להוספה לקבוצת הנפחים הנבחרת.

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group can be reduced.
he: לא ניתן לצמצם אף קבוצת נפחים.

note: Type: select Description :sl3:
en: Volume group to reduce:
he: קבוצת נפחים לצמצום:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group you wish to reduce.
he: בחר את קבוצת הנפחים שברצונך לצמצם.

note: Type: select Description :sl3:
en: Device to remove from volume group:
he: התקן להסרה מקבוצת הנפחים:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the device you wish to remove from the volume group.
he: בחר את ההתקן שברצונך להסיר מקבוצת הנפחים.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: error Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: Error while reducing volume group
he: שגיאה בזמן צמצום קבוצת נפחים

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group (${VG}) could not be reduced. There is only one physical volume attached. Please delete the volume group instead.
he: לא ניתן לצמצם את קבוצת הנפחים הנבחרת ${VG}. רק נפח פיזי אחד קשור לקבוצת הנפחים. במקום לצמצם, אנא מחק את קבוצת הנפחים.

note: Type: error Description :sl3:
en: The physical volume ${PARTITION} could not be removed from the selected volume group.
he: הנפח הפיזי ${PARTITION} לא ניתן להסרה מקבוצת הנפחים הנבחרת.

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume groups were found for creating a new logical volume.  Please create more physical volumes and volume groups.
he: לא נמצאו קבוצות נפחים כדי ליצור נפח לוגי חדש. צור עוד נפחים פיזיים וקבוצות נפחים.

note: Type: error Description :sl3:
en: No free volume groups were found for creating a new logical volume. Please create more physical volumes and volume groups, or reduce an existing volume group.
he: לא נמצאו קבוצות נפחים פנויות ליצירת נפח לוגי חדש. צור עוד נפחים פיזיים וקבוצות נפחים, או צמצם קבוצת נפחים קיימת.

note: Type: string Description :sl3:
en: Logical volume name:
he: שם נפח לוגי:

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the name you would like to use for the new logical volume.
he: הכנס את השם שבו תרצה להשתמש עבור הנפח הלוגי החדש.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: select Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: Volume group:
he: קבוצת נפחים:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group where the new logical volume should be created.
he: בחר את קבוצת הנפחים שבה ייווצר הנפח הלוגי החדש.

note: Type: error Description :sl3:
en: No logical volume name entered
he: לא הוכנס שם נפח לוגי

note: Type: error Description :sl3:
en: No name for the logical volume has been entered.  Please enter a name.
he: לא הוכנס שם בשבים הנפח הלוגי, הכנס שם.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while creating a new logical volume
he: שגיאה בזמן יצירת נפח לוגי חדש

note: Type: error Description :sl3:
en: The name ${LV} is already in use by another logical volume on the same volume group (${VG}).
he: השם ${LV} כבר בשימוש על ידי נפח לוגי אחר באותה קבוצת נפחים (${VG}).

note: Type: string Description :sl3:
en: Logical volume size:
he: גודל נפח לוגי:

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the size of the new logical volume. The size may be entered in the following formats: 10K (Kilobytes), 10M (Megabytes), 10G (Gigabytes), 10T (Terabytes). The default unit is Megabytes.
he: הכנס את הגודל של הנפח הלוגי החדש. את הגודל אפשר להכניס במבנים הבאים: 10K (Kilobytes), 10M (Megabytes), 10G (Gigabytes), 10T (Terabytes). יחידה ברירת המחדל היא Megabytes.

note: Type: error Description :sl3:
en: Unable to create a new logical volume (${LV}) on ${VG} with the new size ${SIZE}.
he: לא מצליח ליצור את הנפח הלוגי החדש (${LV}) בתוך ${VG} עם הגודל ${SIZE}.

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group has been found for deleting a logical volume.
he: לא נמצאה קבוצת נפחים כדי למחוק נפח לוגי.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group which contains the logical volume to be deleted.
he: בחר את קבוצת הנפחים שמכילה את הנפח הלוגי למחיקה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No logical volume found
he: לא נמצא נפח לוגי

note: Type: error Description :sl3:
en: No logical volume has been found.  Please create a logical volume first.
he: לא נמצא נפח לוגי. צור נפח לוגי קודם לכן.

note: Type: select Description :sl3:
en: Logical volume:
he: נפח לוגי:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the logical volume to be deleted on ${VG}.
he: בחר נפח לוגי למחיקה מתוך ${VG}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while deleting the logical volume
he: שגיאה בזמן מחיקת נפח לוגי

note: Type: error Description :sl3:
en: The logical volume (${LV}) on ${VG} could not be deleted.
he: הנפח הלוגי (${LV}) על ${VG} לא ניתן למחיקה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No usable physical volumes found
he: לא נמצאו נפחים פיזיים שמישים

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes (i.e. partitions) were found in your system. All physical volumes may already be in use. You may also need to load some required kernel modules or re-partition the hard drives.
he: לא נמצאו נפחים פיזיים (מחיצות לדוגמה) במערכת שלך. כל הנפחים הפיזיים יכולים להיות כבר בשימוש. אולי תצטרך לטעון מודולים לליבה שלך או לחלק מחדש דיסקים קשיחים.

note: Type: error Description :sl3:
en: Logical Volume Manager not available
he: אין מנהל מחיצות לוגיות זמין

note: Type: error Description :sl3:
en: The current kernel doesn't support the Logical Volume Manager. You may need to load the lvm-mod module.
he: הליבה הנוכחית לא מכילה תמיכה במנהל מחיצות לוגיות. כדאי לטעון את המודול lvm-mod.

note: Type: text Description :sl3:
en: Software RAID device
he: התקן RAID תוכנה

note: Type: text Description :sl3:
en: Configure software RAID
he: הגדרת RAID תוכנה

note: Type: text Description :sl3: What is "in use" is a partition
en: In use by software RAID device ${DEVICE}
he: בשימוש  על ידי התקן RAID תוכנה ${DEVICE}

note: Type: error Description :sl3:
en: Software RAID not available
he: התקן RAID תוכנה אינו זמין

note: Type: error Description :sl3:
en: The current kernel doesn't seem to support software RAID (MD) devices. This should be solved by loading the necessary modules.
he: הליבה הנוכחית לא מכילה כנראה תמיכה בהתקני RAID תוכנה שידועים גם כמרובי דיסקים (MD). ניתן לפתור זאת על ידי טעינת המודולים הנדרשים.

note: Type: select Description :sl3:
en: Software RAID configuration actions
he: פעולות להגדרת RAID תוכנה

note: Type: select Description :sl3:
en: This is the software RAID (or MD, "multiple device") configuration menu.
he: זהו תפריט הגדרת התקני RAID תוכנה (ידועים גם בתור MD - התקנים מרובי דיסקים).

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select one of the proposed actions to configure software RAID.
he: בחר אחת מהפעולות הבאות להגדרת התקני RAID תוכנה.

note: Type: select Description :sl3:
en: Software RAID device type:
he: סוג התקן RAID תוכנה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please choose the type of the software RAID device to be created.
he: בחר סוג של התקן ה-RAID תוכנה שייווצר.

note: Type: error Description :sl3:
en: No unused partitions of the type "Linux RAID Autodetect" are available. Please create such a partition, or delete an already used software RAID device to free its partitions.
he: אין מחיצות זמינות מסוג "Linux RAID Autodetect". צור מחיצה כזאת, או מחק התקן RAID תוכנה, שנמצא בשימוש, כדי לשחרר את המחיצות שלו.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Active devices for the RAID0 array:
he: התקנים פעילים עבור מערך ה-RAID0:

note: Type: string Description :sl3:
en: The RAID${LEVEL} array will consist of both active and spare devices. The active devices are those used, while the spare devices will only be used if one or more of the active devices fail. A minimum of ${MINIMUM} active devices is required.
he: המערך RAID${LEVEL} יהיה מורכב ממחיצות פעילות ומחיצות עתודה. המחיצות הפעילות הן אלה שבשימוש, בעוד שמחיצות העתודה יהיו בשימוש רק במקרה ואחת המחיצות הפעילות יכשלו.  נדרש מינימום של ${MINIMUM} התקנים פעילים.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Active devices for the RAID${LEVEL} array:
he: התקנים פעילים עבור מערך ה-RAID${LEVEL}:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Spare devices for the RAID${LEVEL} array:
he: התקני עתודה עבור מערך ה-RAID${LEVEL}:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please choose which partitions will be used as spare devices. You may choose up to ${COUNT} partitions. If you choose less than ${COUNT} devices, the remaining partitions will be added to the array as "missing". You will be able to add them to the array later.
he: אנא בחר אלו מחיצות ישמשו כהתקני עתודה. ניתן לבחור עד ${COUNT} מחיצות. אם תבחר פחות מ-${COUNT}, המחיצות הנותרות יצורפו למערך בתור "missing". תוכל להוסיף אותם אחר כך למערך.

note: Type: string Description :sl3:
en: Layout of the RAID10 array:
he: התסדיר של מערך ה-RAID10:

note: Type: select Description :sl3:
en: Software RAID device to be deleted:
he: התקן RAID תוכנה למחיקה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Deleting a software RAID device will stop it and clear the superblock of all its components.
he: מחיקת התקן RAID תוכנה תעצור אותו ותמחק את ה-superblock של כל רכיביו.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please note this will not immediately allow you to reuse the partitions or devices in a new software RAID device. The array will however be unusable after the deletion.
he: שים לב שפעולה זאת לא תאפשר לך באופן מיידי להשתמש מחדש במחיצות בהתקן RAID תוכנה חדש. למרות זאת, המערך יהיה בלתי ניתן לשימוש לאחר המחיקה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No software RAID devices available
he: אין התקני RAID תוכנה זמינים

note: Type: error Description :sl3:
en: No software RAID devices are available for deletion.
he: אין התקני RAID תוכנה זמינים למחיקה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Really delete this software RAID device?
he: האם למחוק את התקן RAID תוכנה הזה?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please confirm whether you really want to delete the following software RAID device:
he: אשר אם אכן ברצונך למחוק את התקן RAID תוכנה הבא:

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to delete the software RAID device
he: נכשל נסיון למחיקת התקן RAID תוכנה

note: Type: error Description :sl3:
en: There was an error deleting the software RAID device. It may be in use.
he: קרתה שגיאה במחיקת התקן RAID תוכנה. ייתכן שההתקן בשימוש.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Write the changes to the storage devices and configure RAID?
he: כתוב את השינויים להתקני האכסון והגדר RAID?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Before RAID can be configured, the changes have to be written to the storage devices.  These changes cannot be undone.
he: לפני שניתן להגדיר RAID, השינויים חייבים להיכתב להתקני האכסון. השינויים האלו אינם ניתנים לביטול.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: When RAID is configured, no additional changes to the partitions in the disks containing physical volumes are allowed.  Please convince yourself that you are satisfied with the current partitioning scheme in these disks.
he: כאשר RAID מוגדר, אסור לבצע שינויים נוספים למחיצות המכילות נפחים פיזיים. וודא כי אתה מרוצה מהחלוקה הנוכחית למחיצות בדיסקים האלו.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep current partition layout and configure RAID?
he: לשמור את הפריסה הקיימת של המחיצות ולהגדיר את RAID?

note: Type: error Description :sl3:
en: RAID configuration failure
he: כישלון בהגדרת RAID

note: Type: error Description :sl3:
en: RAID configuration has been aborted.
he: הגדרות RAID בוטלה.

note: Type: text Description :sl3:
en: physical volume for RAID
he: נפח פיזי ל-RAID

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Remove existing software RAID partitions?
he: להסיר הגדרות מחיצות RAID תוכנה?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The selected device contains partitions used for software RAID devices. The following devices and partitions are about to be removed:
he: ההתקן שנבחר כבר מכיל מחיצות שמשמשות התקני RAID תוכנה. ההתקנים והמחיצות הבאים יוסרו:

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Software RAID devices about to be removed: ${REMOVED_DEVICES}
he: התקני RAID תוכנה שיוסרו: ${REMOVED_DEVICES}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Partitions used by these RAID devices: ${REMOVED_PARTITIONS}
he: מחיצות שהתקני RAID אלה משתמשים בהן: ${REMOVED_PARTITIONS}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Note that this will also permanently erase any data currently on the software RAID devices.
he: שים לב שפעולה זאת תמחק, ללא אפשרות שחזור, את הנתונים שנמצאים כרגע על התקני RAID תוכנה.

note: Type: text Description :sl3:
en: Unallocated physical volumes:
he: נפחים פיזיים שלא הוקצו:

note: Type: text Description :sl3:
en: Volume groups:
he: קבוצות נפחים:

note: Type: text Description :sl3:
en: Uses physical volume:
he: משתמש בנפח פיזי:

note: Type: text Description :sl3:
en: Provides logical volume:
he: מספק נפח לוגי:

note: Type: text Description :sl3: "none" here == "No Physical Volumes"
en: none[ Do not translate what's inside the brackets and just put the translation for the word "none" in your language without any brackets. This "none" relates to "Physical Volumes:" ]
he: ללא

note: Type: text Description :sl3: "none" here == "No Volume Groups"
en: none[ Do not translate what's inside the brackets and just put the translation for the word "none" in your language without any brackets. This "none" relates to "Volume Groups:" ]
he: ללא

note: Type: text Description :sl3: Translators: use the acronym for "Physical Volume" in your language here
en: PV
he: נ"פ

note: Type: text Description :sl3: What is "in use" is a partition
en: In use by LVM volume group ${VG}
he: בשימוש על ידי קבוצת נפחים של מנהל מחיצות לוגיות ${VG}

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Display configuration details
he: הצגת פרטי הגדרות

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Create volume group
he: יצירת קבוצת נפחים

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Delete volume group
he: מחיקת קבוצת נפחים

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Extend volume group
he: הרחבת קבוצת נפחים

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Reduce volume group
he: צמצום קבוצת נפחים

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Create logical volume
he: יצירת נפח לוגי

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Delete logical volume
he: מחיקת נפח לוגי

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Write the changes to disks and configure LVM?
he: לכתוב את השינויים לדיסקים ולהגדיר את מנהל מחיצות לוגיות?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Before the Logical Volume Manager can be configured, the current partitioning scheme has to be written to disk. These changes cannot be undone.
he: לפני שניתן יהיה להגדיר את מנהל המחיצות הלוגיות, השינויים שנעשו בהגדרת המחיצות צריכים להיכתב לדיסק. שינויים אלה אינם הפיכים.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: After the Logical Volume Manager is configured, no additional changes to the partitioning scheme of disks containing physical volumes are allowed during the installation. Please decide if you are satisfied with the current partitioning scheme before continuing.
he: לאחר הגדרת מנהל המחיצות הלוגיות, אסור לעשות שינויים בחלוקה למחיצות על הדיסקים המכילים נפחים פיזיים. וודא כי אתה מרוצה עם החלוקה הנוכחית למחיצות בדיסקים האלו.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep current partition layout and configure LVM?
he: לשמור את הפריסה הקיימת של המחיצות ולהגדיר את מנהל המחיצות הלוגיות?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: After the Logical Volume Manager is configured, no additional changes to the partitions in the disks containing physical volumes are allowed. Please decide if you are satisfied with the current partitioning scheme in these disks before continuing.
he: אחרי שמנהל המחיצות הלוגיות מוגדר, אסור לעשות שינויים במחיצות שבדיסקים המכילים נפחים פיזיים. וודא כי אתה מרוצה עם החלוקה הנוכחית למחיצות בדיסקים האלו.

note: Type: error Description :sl3:
en: LVM configuration failure
he: שגיאה בהגדרת מנהל מחיצות לוגיות (LVM)

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while writing the changes to the disks.
he: שגיאה קרתה בזמן כתיבת השינויים לדיסקים.

note: Type: error Description :sl3:
en: Logical Volume Manager configuration has been aborted.
he: הגדרת מנהל הנפחים הלוגיים בוטלה.

note: Type: text Description :sl3:
en: physical volume for LVM
he: נפח פיזי למנהל מחיצות לוגיות

note: Type: select Description :sl3:
en: Summary of current LVM configuration:
he: סיכום של הגדרות מנהל מחיצות לוגיות הנוכחיות:

note: Type: select Description :sl3:
en:  Free Physical Volumes:  ${FREE_PVS}
     Used Physical Volumes:  ${USED_PVS}
     Volume Groups:          ${VGS}
     Logical Volumes:        ${LVS}
he:  נפחים פיזיים פנויים:  ${FREE_PVS}
     נפחים פיזיים בשימוש:  ${USED_PVS}
     קבוצות נפחים:         ${VGS}
     נפחים לוגיים:           ${LVS}

note: Type: note Description :sl3:
en: Current LVM configuration:
he: הגדרות מנהל מחיצות לוגיות נוכחיות:

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. The creation of a new volume group has been aborted.
he: לא נבחרו נפחים פיזיים. בוטלה יצירת קבוצת נפחים חדשה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No name for the volume group has been entered. Please enter a name.
he: לא הוכנס שם עבור קבוצת הנפחים. נא להכניס שם.

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group name is already in use. Please choose a different name.
he: השם שנבחר לקבוצת הנפחים כבר נמצא בשימוש. נא לבחור שם אחר.

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group name overlaps with an existing device name. Please choose a different name.
he: השם שנבחר לקבוצת הנפחים חופף עם שם התקן קיים. נא לבחור שם אחר.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while creating volume group
he: שגיאה בזמן יצירת קבוצת הנפחים

note: Type: error Description :sl3:
en: The volume group ${VG} could not be created.
he: לא ניתן לצור קבוצת הנפחים ${VG}.

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. Extension of the volume group has been aborted.
he: לא נבחרו נפחים פיזיים. בוטלה הרחבת קבוצת הנפחים.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Devices to remove from the volume group:
he: התקנים להסרה מקבוצת הנפחים:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please select the devices you wish to remove from the volume group.
he: בחר את ההתקנים שברצונך להסיר מקבוצת הנפחים.

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. Reduction of the volume group was aborted.
he: לא נבחרו נפחים פיזיים. צמצום קבוצת הנפחים בוטלה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No name for the logical volume has been entered. Please enter a name.
he: לא הוכנס שם עבור הנפח הלוגי, נא להכניס שם.

note: Type: error Description :sl3:
en: No logical volume has been found. Please create a logical volume first.
he: לא נמצא נפח לוגי. נא ליצור קודם נפח לוגי.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the logical volume to delete.
he: בחר נפח לוגי למחיקה.

note: Type: text Description :sl3:
en: in VG ${VG}
he: בקבוצת נפחים ${VG}

note: Type: error Description :sl3:
en: The logical volume ${LV} on ${VG} could not be deleted.
he: הנפח הלוגי ${LV} על ${VG} לא ניתן למחיקה.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while initializing physical volume
he: שגיאה בזמן אתחול נפח פיזי

note: Type: error Description :sl3:
en: The physical volume ${PV} could not be initialized.
he: לא ניתן לאתחל את הנפח הפיזי ${PV}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Invalid logical volume or volume group name
he: שם לא חוקי עבור נפח לוגי או קבוצת נפחים

note: Type: error Description :sl3:
en: Logical volume or volume group names may only contain alphanumeric characters, hyphen, plus, period, and underscore. They must be 128 characters or less and may not begin with a hyphen. The names "." and ".." are not allowed. In addition, logical volume names cannot begin with "snapshot".
he: השמות של נפחים לוגיים או קבוצות נפחים יכולים להכיל רק תווים אלפא נומריים, מקף, פלוס, נקודה, וקו תחתון. הם חייבים להיות בעלי 128 תווים או פחות ואינם יכולים להתחיל במקף. השמות "." ו-".." אסורים. בנוסף, השמות של נפחים לוגיים אינם יכולים להתחיל עם "snapshot".

note: Type: error Description :sl3:
en: Please choose a different name.
he: נא לבחור שם אחר.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Remove existing logical volume data?
he: להסיר את המידע על הנפחים הלוגיים?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The selected device already contains the following LVM logical volumes, volume groups and physical volumes which are about to be removed:
he: ההתקן שנבחר כבר מכיל את הנפחים הלוגיים, קבוצות הנפחים והנפחים פיזיים הבאים, שעומדים להיות מוסרים:

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Logical volume(s) to be removed: ${LVTARGETS}
he: נפחים לוגיים להסרה: ${LVTARGETS}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Volume group(s) to be removed: ${VGTARGETS}
he: קבוצת נפחים להסרה: ${VGTARGETS}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Physical volume(s) to be removed: ${PVTARGETS}
he: נפחים פיזיים להסרה: ${PVTARGETS}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Note that this will also permanently erase any data currently on the logical volumes.
he: שים לב שפעולה זאת תמחק לצמיתות את המידע שנמצא כרגע על הנפחים הלוגיים.

note: Type: error Description :sl3:
en: Unable to automatically remove LVM data
he: לא מצליח להסיר אוטומטית את המידע של מנהל מחיצות לוגיות

note: Type: error Description :sl3:
en: Because the volume group(s) on the selected device also consist of physical volumes on other devices, it is not considered safe to remove its LVM data automatically. If you wish to use this device for partitioning, please remove its LVM data first.
he: מאחר וקבוצות הנפחים על ההתקן שנבחר מורכבות גם מנפחים פיזיים על התקנים אחרים, הסרה של המידע של מנהל מחיצות לוגיות בצורה אוטומטית אינה נחשבת לבטוחה. אם ברצונך להשתמש בהתקן זה לחלוקה למחיצות, אנא קודם הסר את המידע של מנהל מחיצות לוגיות.

note: Type: note Description :sl3:
en: Logical Volume Management
he: ניהול מחיצות לוגיות

note: Type: note Description :sl3:
en: A common situation for system administrators is to find that some disk partition (usually the most important one) is short on space, while some other partition is underused. The Logical Volume Manager (LVM) can help with this.
he: מצב נפוץ עבור מנהלי מערכות הוא, שמחיצת דיסק כלשהי (בדרך כלל החשובה ביותר) התמלאה, בעוד שיש מקום פנוי בשפע במחיצה אחרת . מנהל מחיצות לוגיות (LVM) יכול לסייע במצב כזה.

note: Type: note Description :sl3:
en: LVM allows combining disk or partition devices ("physical volumes") to form a virtual disk ("volume group"), which can then be divided into virtual partitions ("logical volumes"). Volume groups and logical volumes may span several physical disks. New physical volumes may be added to a volume group at any time, and logical volumes can be resized up to the amount of unallocated space in the volume group.
he: מנהל מחיצות לוגיות (LVM) מאפשר צירוף דיסקים או התקנים ברי-חלוקה למחיצות ("נפחים פיזיים") לבניית ,דיסק וירטואלי, ("קבוצת נפחים"), שניתן לאחר מכן לחלוקה למחיצות וירטואליות ("נפחים לוגיים"). דיסקים וירטואליים ונפחים לוגיים יכולים להתפרש על פני דיסקים פיזיים רבים. ניתן לצרף נפחים פיזיים לדיסק וירטואלי בכל זמן, וניתן לשנות נפחים של נפחים לוגיים עד לנפח של המרחב הפנוי בדיסק הוירטואלי.

note: Type: note Description :sl3:
en: The items on the LVM configuration menu can be used to edit volume groups and logical volumes. After you return to the main partition manager screen, logical volumes will be displayed in the same way as ordinary partitions, and should be treated as such.
he: ניתן להשתמש בסעיפים בתפריט הגדרות מנהל מחיצות לוגיות לעריכת קבוצות נפחים ונפחים לוגיים. אחרי חזרתך למסך הראשי של מנהל המחיצות, נפחים לוגיים יוצגו באותה הצורה כמו מחיצות רגילות ויש להתייחס אליהם בהתאם.

note: Type: string Description :sl3:
en: Name of the volume group for the new system:
he: שם של קבוצת הנפחים בשביל המערכת החדשה:

note: Type: error Description :sl3:
en: This happened because the selected recipe does not contain any partition that can be created on LVM volumes.
he: זה כנראה קרה כי המתכון הנוכחי אינו מכיל מחיצות שיכולות להיווצר על נפחים של מנהל מחיצות לוגיות.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Continue installation without /boot partition?
he: להמשיך את ההתקנה בלי מחיצת /boot ?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The recipe you selected does not contain a separate partition for /boot. This is normally needed to allow you to boot the system when using LVM.
he: המתכון שנבחר אינו מכיל מחיצה נפרדת עבור /boot. באופן תקין צריך את /boot כדי לאפשר למערכת לאתחל בעזרת מנהל מחיצות לוגיות.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: You can choose to ignore this warning, but that may result in a failure to reboot the system after the installation is completed.
he: ,תוכל לבחור להתעלם מאזהרה זאת, אבל כתוצאה אולי לא ניתן יהיה לאתחל את המערכת לאחר סיום ההתקנה.

note: Type: error Description :sl3:
en: The volume group name used to automatically partition using LVM is already in use. Lowering the priority for configuration questions will allow you to specify an alternative name.
he: השם של קבוצת הנפחים שנבחרה לחלוקה אוטומטית למחיצות בעזרת מנהל מחיצות לוגיות כבר נמצא בשימוש. הורדת העדיפות של שאלות הגדרה תאפשר לך לבחור שם שונה.

note: Type: error Description :sl3:
en: Unexpected error while creating volume group
he: שגיאה לא צפויה בזמן יצירת קבוצת נפחים

note: Type: error Description :sl3:
en: Autopartitioning using LVM failed because an error occurred while creating the volume group.
he: חלוקה אוטומטית למחיצות בעזרת מנהל מחיצות לוגיות נכשלה בגלל שגיאה שהתרחשה בזמן יצרית קבוצת הנפחים.

note: Type: text Description :sl3:
en: Multiple disks (%s)
he: התקנים מרובים (%s)

note: Type: error Description :sl3:
en: Non-existing physical volume
he: נפח פיזי לא קיים

note: Type: error Description :sl3:
en: A volume group definition contains a reference to a non-existing physical volume.
he: הגדרת קבוצת נפחים מכילה הפניה לנפח פיזי שאינו קיים.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please check that all devices are properly connected. Alternatively, please check the automatic partitioning recipe.
he: בבקשה לבדוק שכל ההתקנים מחוברים כיאות. לחלופין, בבקשה בדוק את מרשם החלוקה האוטומטית למחיצות.

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volume defined in volume group
he: קבוצת נפחים לא מכילה אף הגדרת נפח פיזי

note: Type: error Description :sl3:
en: The automatic partitioning recipe contains the definition of a volume group that does not contain any physical volume.
he: מרשם החלוקה האוטומטית למחיצות מכיל הגדרת קבוצת נפחים, שאינה מכילה אף נפח פיזי.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please check the automatic partitioning recipe.
he: נא לבדוק את מרשם החלוקה האוטומטית למחיצות.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while setting up RAID
he: שגיאה בזמן הגדרת RAID

note: Type: error Description :sl3:
en: An unexpected error occurred while setting up a preseeded RAID configuration.
he: שגיאה לא צפויה התרחשה בזמן עיבוד הגדרות RAID שהוזנו מראש (preseed).

note: Type: error Description :sl3:
en: Not enough RAID partitions specified
he: לא צוינו מספיק מחיצות RAID

note: Type: error Description :sl3:
en: There are not enough RAID partitions specified for your preseeded configuration. You need at least 3 devices for a RAID5 array.
he: לא צוינו מספיק מספיק מחיצות RAID בשביל ההגדרות שהוזנו מראש. צריך לפחות שלושה התקנים עבור מערך מסוג RAID5.

note: Type: text Description File system name Keep translations short enough :sl3:
en: physical volume for encryption
he: נפח פיזי להצפנה

note: Type: text Description This is related to "encryption method" Encryption type for a file system Translations should be kept below 40 columns :sl3:
en: Device-mapper (dm-crypt)
he: ממפה התקנים (dm-crypt)

note: Type: text Description This is related to "encryption method" Encryption type for a file system :sl3:
en: not active
he: לא פעיל

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Encryption method:
he: שיטת הצפנה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Encryption method for this partition:
he: שיטת ההצפנה עבור המחיצה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Changing the encryption method will set other encryption-related fields to their default values for the new encryption method.
he: שינוי שיטת ההצפנה ישנה את ערכיהם של שדות אחרים הקשורים להצפנה לערכי ברירת המחדל שלהם, בהתאם לשיטת ההצפנה החדשה.

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Encryption:
he: הצפנה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Encryption for this partition:
he: הצפנה עבור מחיצה זו:

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Key size:
he: גודל מפתח:

note: Type: select Description :sl3:
en: Key size for this partition:
he: גודל המפתח עבור מחיצה זו:

note: Type: text Description An initialization vector is the initial value used to seed the encryption algorithm Should be kept below 24 columns :sl3:
en: IV algorithm:
he: אלגוריתם לווקטור אתחול:

note: Type: select Description An initialization vector is the initial randomness used to seed the encryption algorithm :sl3:
en: Initialization vector generation algorithm for this partition:
he: אלגוריתם עבור ווקטור אתחול של המחיצה:

note: Type: select Description An initialization vector is the initial randomness used to seed the encryption algorithm :sl3:
en: Different algorithms exist to derive the initialization vector for each sector. This choice influences the encryption security. Normally, there is no reason to change this from the recommended default, except for compatibility with older systems.
he: קיימים אלגוריתמים שונים כדי להפעיל את ווקטור האתחול עבור חלקים שונים. בחירה זאת משפיעה על אבטחת ההצפנה. באופן נורמלי, אין סיבה לשנות זאת מברירת המחדל המומלצת, למעט תאימות למערכות ישנות יותר.

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Encryption key:
he: מפתח הצפנה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Type of encryption key for this partition:
he: סוג מפתח ההצפנה עבור מחיצה זו:

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Encryption key hash:
he: ערבול מפתח הצפנה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Type of encryption key hash for this partition:
he: סוג מפתח ערבול (hash) עבור מחיצה זו:

note: Type: select Description :sl3:
en: The encryption key is derived from the passphrase by applying a one-way hash function to it. Normally, there is no reason to change this from the recommended default and doing so in the wrong way can reduce the encryption strength.
he: מפתח ההצפנה נוצר על ידי יישום של פונקציית ערבול חד כיוונית על משפט הסיסמה. במצב נורמלי אין צורך לשנות זאת מברירת המחדל, וביצוע לא נכון יכול להוריד את חוזק ההצפנה.

note: Type: text Description This shows up in a screen summarizing options and will be followed by "yes" or "no" :sl3:
en: Erase data:
he: למחוק את המידע:

note: Type: text Description :sl3:
en: Erase data on this partition
he: מחיקת המידע על מחיצה זו

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Really erase the data on ${DEVICE}?
he: למחוק בוודאות את כל המידע על ${DEVICE}?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The data on ${DEVICE} will be overwritten with zeroes. It can no longer be recovered after this step has completed. This is the last opportunity to abort the erase.
he: המידע על ${DEVICE} יידרס עם אפסים. הוא לא יהיה ניתן לשחזור לאחר סיום שלב זה. זאת ההזדמנות האחרונה לביטול המחיקה.

note: Type: text Description :sl3:
en: Erasing data on ${DEVICE}
he: מוחק את כל הדיסק ${DEVICE}

note: Type: text Description :sl3:
en: The installer is now overwriting ${DEVICE} with zeroes to delete its previous contents. This step may be skipped by cancelling this action.
he: תכנית ההתקנה משכתבת כעת את ${DEVICE} באפסים כדי למחוק את התוכן הקודם שעליו. ניתן לדלג על צעד זה על ידי ביטול הפעולה הזו.

note: Type: error Description :sl3:
en: Erasing data on ${DEVICE} failed
he: נכשלה מחיקת המידע על ${DEVICE}

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while trying to overwrite the data on ${DEVICE} with zeroes. The data has not been erased.
he: שגיאה התרחשה בזמן הניסיון לדרוס מידע על ${DEVICE} עם אפסים. המידע לא נמחק.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The data on ${DEVICE} will be overwritten with random data. It can no longer be recovered after this step has completed. This is the last opportunity to abort the erase.
he: המידע על ${DEVICE} יידרס עם מידע אקראי. הוא לא יהיה ניתן לשחזור לאחר סיום שלב זה. זאת ההזדמנות האחרונה לביטול המחיקה.

note: Type: text Description :sl3:
en: The installer is now overwriting ${DEVICE} with random data to prevent meta-information leaks from the encrypted volume. This step may be skipped by cancelling this action, albeit at the expense of a slight reduction of the quality of the encryption.
he: תכנית ההתקנה משכתבת כעת את ${DEVICE} במידע אקראי כדי למנוע דליפות נתוני על מהכרך המוצפן. ניתן לדלג על צעד זה על ידי ביטול הפעולה הזו, במחיר של הפחתה מועטה באיכות ההצפנה.

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while trying to overwrite ${DEVICE} with random data. Recovery of the device's previous contents is possible and meta-information of its new contents may be leaked.
he: אירעה שגיאה בעת ניסיון לשכתוב ${DEVICE} במידע אקראי. שחזור התכנים הקודמים של ההתקן אפשריים ונתוני העל של התכנים החדשים שלו עשויים לדלוף.

note: Type: text Description :sl3:
en: Setting up encryption...
he: בונה הצפנה...

note: Type: text Description :sl3:
en: Configure encrypted volumes
he: הגדרת נפחים מוצפנים

note: Type: note Description :sl3:
en: No partitions to encrypt
he: אין מחיצות להצפנה

note: Type: note Description :sl3:
en: No partitions have been selected for encryption.
he: לא נבחרו מחיצות להצפנה.

note: Type: note Description :sl3:
en: Required programs missing
he: תוכנה נדרשת חסרה

note: Type: note Description :sl3:
en: This build of debian-installer does not include one or more programs that are required for partman-crypto to function correctly.
he: הבניה הנוכחית של תוכנית ההתקנה של דביאן לא כוללת אחת או יותר תוכניות אשר דרושות בשבילן ש-partman-crypto יתפקד באופן תקין.

note: Type: error Description :sl3:
en: Required encryption options missing
he: חסרות אפשרות הצפנה נדרשות

note: Type: error Description :sl3:
en: The encryption options for ${DEVICE} are incomplete. Please return to the partition menu and select all required options.
he: הגדרות ההצפנה עבור ${DEVICE} אינן מלאות. חזור אחורה אל תפריט החלוקה למחיצות וקבע את כל ההגדרות, שצריך להגדיר.

note: Type: text Description :sl3: Translators: this string is used to assemble a string of the format "$specify_option: $missing". If this proves to be a problem in your language, please contact the maintainer and we can do it differently.
en: missing
he: חסר

note: Type: text Description :sl3: What is "in use" is a partition
en: In use as physical volume for encrypted volume ${DEV}
he: בשימוש כנפח פיזי עבור נפח מוצפן ${DEV}

note: Type: error Description :sl3:
en: Encryption package installation failure
he: כישלון בהתקנת חבילת הצפנה

note: Type: error Description :sl3:
en: The kernel module package ${PACKAGE} could not be found or an error occurred during its installation.
he: חבילת מודול הליבה ${PACKAGE} לא נמצאה, או שהתרחשה שגיאה בזמן ההתקנה שלה.

note: Type: error Description :sl3:
en: It is likely that there will be problems setting up encrypted partitions when the system is rebooted. You may be able to correct this by installing the required package(s) later on.
he: ישנו סיכוי שיהיו בעיות בהגדרת מחיצות מוצפנות לאחר שהמערכת תאותחל. תוכל לתקן זאת על ידי התקנה של החבילות הנחוצות בהמשך.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Write the changes to disk and configure encrypted volumes?
he: לכתוב את השינויים לדיסקים ולהגדיר נפחים מוצפנים?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Before encrypted volumes can be configured, the current partitioning scheme has to be written to disk.  These changes cannot be undone.
he: לפני שניתן יהיה להגדיר נפחים מוצפנים, הסכמה הנוכחית של החלוקה למחיצות צריכה להיכתב לדיסק. שינויים אלה אינם הפיכים.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: After the encrypted volumes have been configured, no additional changes to the partitions on the disks containing encrypted volumes are allowed. Please decide if you are satisfied with the current partitioning scheme for these disks before continuing.
he: אחרי שנפחים מוצפנים הוגדרו, נאסר לעשות שינויים במחיצות שבדיסקים המכילים נפחים מוצפנים. וודא כי אתה מרוצה עם החלוקה הנוכחית למחיצות בדיסקים האלו לפני שתמשיך.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep current partition layout and configure encrypted volumes?
he: לשמור את הפריסה הקיימת של המחיצות ולהגדיר נפחים מוצפנים?

note: Type: error Description :sl3:
en: Configuration of encrypted volumes failed
he: הגדרת נפחים מוצפנים נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while configuring encrypted volumes.
he: שגיאה קרתה בזמן הגדרת נפחים מוצפנים.

note: Type: error Description :sl3:
en: The configuration has been aborted.
he: תהליך ההגדרה בוטל.

note: Type: error Description :sl3:
en: Initialisation of encrypted volume failed
he: כישלון באתחול נפח מוצפן

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while setting up encrypted volumes.
he: שגיאה קרתה בזמן הגדרת נפחים מוצפנים.

note: Type: text Description :sl3: This is a key type for encrypted file systems It can be either protected by a passphrase, a keyfile of a random key This text is one of these choices, so keep it short
en: Passphrase
he: משפט סיסמה

note: Type: text Description :sl3: This is a key type for encrypted file systems It can be either protected by a passphrase, a keyfile of a random key This text is one of these choices, so keep it short
en: Keyfile (GnuPG)
he: קובץ מפתח (GnuPG)

note: Type: text Description :sl3: This is a key type for encrypted file systems It can be either protected by a passphrase, a keyfile of a random key This text is one of these choices, so keep it short
en: Random key
he: מפתח אקראי

note: Type: error Description :sl3:
en: Unsafe swap space detected
he: זוהה שטח דפדוף לא מאובטח

note: Type: error Description :sl3:
en: An unsafe swap space has been detected.
he: זוהה שטח דפדוף לא מאובטח.

note: Type: error Description :sl3:
en: This is a fatal error since sensitive data could be written out to disk unencrypted. This would allow someone with access to the disk to recover parts of the encryption key or passphrase.
he: זו שגיאה קטלנית, מאחר ומידע רגיש עלול להיכתב לדיסק בצורה לא מוצפנת. כלומר מישהו עם גישה לדיסק יכול לדלות חלקים של מפתח ההצפנה או משפט הסיסמה.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please disable the swap space (e.g. by running swapoff) or configure an encrypted swap space and then run setup of encrypted volumes again. This program will now abort.
he: בטל הפעלת שטח הדפדוף (לדוגמה על ידי הרצה של swapoff) או הגדר שטח דפדוף מוצפן. לאחר מכן הרץ את התקנת נפחים המוצפנים מחדש. תוכנית זאת תסיים עכשיו.

note: Type: password Description :sl3:
en: Encryption passphrase:
he: משפט סיסמה של הצפנה:

note: Type: password Description :sl3:
en: You need to choose a passphrase to encrypt ${DEVICE}.
he: צריך לבחור משפט סיסמה כדי להצפין את ${DEVICE}.

note: Type: password Description :sl3:
en: The overall strength of the encryption depends strongly on this passphrase, so you should take care to choose a passphrase that is not easy to guess. It should not be a word or sentence found in dictionaries, or a phrase that could be easily associated with you.
he: החוזק הכללי של ההצפה תלוי במידה רבה במשפט הסיסמה, ולכן הקדש תשומת לב לבחירת משפט סיסמה שאינו קל לניחוש. זאת לא צריכה להיות מילה או משפט שמופיעים במילונים או משפט שמתקשר אליך בקלות.

note: Type: password Description :sl3:
en: A good passphrase will contain a mixture of letters, numbers and punctuation. Passphrases are recommended to have a length of 20 or more characters.
he: משפט סיסמה מוצלח יכיל תערובת של אותיות, מספרים וסימני ניקוד. מומלץ שיהיו למשפטי סיסמה 20 או יותר תווים.

note: Type: password Description :sl3:
en: Re-enter passphrase to verify:
he: הכנס משפט סיסמה לווידוא:

note: Type: password Description :sl3:
en: Please enter the same passphrase again to verify that you have typed it correctly.
he: הכנס שוב את אותו משפט סיסמה כדי לוודא שהקלדת אותו נכון.

note: Type: error Description :sl3:
en: Passphrase input error
he: שגיאת קלט במשפט סיסמה

note: Type: error Description :sl3:
en: The two passphrases you entered were not the same. Please try again.
he: שני משפטי הסיסמה שהכנסת אינם זהים, נסה שוב.

note: Type: error Description :sl3:
en: Empty passphrase
he: משפט סיסמה ריק

note: Type: error Description :sl3:
en: You entered an empty passphrase, which is not allowed. Please choose a non-empty passphrase.
he: הכנסת משפט סיסמה ריק, דבר שאין מותר, בחר משפט סימה שאינו ריק.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Use weak passphrase?
he: השתמש במשפט סיסמה חלש?

note: Type: boolean Description :sl3: Translators: we unfortunately cannot use plural forms here So, you are suggested to use the plural form adapted for MINIMUM=8, which is the current hardcoded value
en: You entered a passphrase that consists of less than ${MINIMUM} characters, which is considered too weak. You should choose a stronger passphrase.
he: הכנסת משפט סיסמה שמורכב מפחות מ-${MINIMUM} תווים, דבר שנחשב לחלש מידי. יש צורך בבחירה של משפט סיסמה חזק יותר.

note: Type: entropy Description :sl3:
en: The encryption key for ${DEVICE} is now being created.
he: מפתח הצפנה עבור ${DEVICE} נמצא כרגע ביצירה.

note: Type: text Description :sl3:
en: Key data has been created successfully.
he: מידע על המפתח נוצר בהצלחה.

note: Type: error Description :sl3:
en: Keyfile creation failure
he: כישלון ביצירת קובץ המפתח

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while creating the keyfile.
he: שגיאה קרתה בזמן יצירת קובץ המפתח.

note: Type: error Description :sl3:
en: Encryption configuration failure
he: שגיאה בהגדרת הצפנה

note: Type: error Description :sl3:
en: You have selected the root file system to be stored on an encrypted partition. This feature requires a separate /boot partition on which the kernel and initrd can be stored.
he: בחרת כי שורש מערכת הקבצים יאוחסן במחיצה מוצפנת. אפשרות זו דורשת מחיצה נפרדת עבור /boot שעליה הליבה וה-initrd יכולו להישמר.

note: Type: error Description :sl3:
en: You should go back and setup a /boot partition.
he: כדאי שתחזור אחורה ותגדיר מחיצת /boot.

note: Type: error Description :sl3:
en: You have selected the /boot file system to be stored on an encrypted partition. This is not possible because the boot loader would be unable to load the kernel and initrd. Continuing now would result in an installation that cannot be used.
he: בחרת כי מערכת הקבצים /boot תאוחסן במחיצה מוצפנת. אפשרות זאת אינה אפשרית, מאחר ומנהל האתחול לא יוכל לטעון את הליבה ואת ה-initrd. המשך בכיוון זה יבנה התקנה שאינה ניתנת לשימוש.

note: Type: error Description :sl3:
en: You should go back and choose a non-encrypted partition for the /boot file system.
he: עליך לחזור אחורה, ולבחור במחיצה לא מוצפת עבור מערכת הקבצים /boot.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Are you sure you want to use a random key?
he: האם אתה בטוח שברצונך להשתמש במפתח אקראי?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: You have chosen a random key type for ${DEVICE} but requested the partitioner to create a file system on it.
he: בחרת בסוג מפתח אקראי עבור התקן ${DEVICE}, אבל בקשת ממנהל המחיצות ליצור עליו מערכת קבצים.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Using a random key type means that the partition data is going to be destroyed upon each reboot. This should only be used for swap partitions.
he: שימוש במחיצה מסוג מפתח אקראי, משמעותו כי המידע על המחיצה ייהרס בכל אתחול של המערכת. שימוש זה צריך להיות מוגבל לשטחי דפדוף בלבד.

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to download crypto components
he: כישלון בהורדה של רכיבי הצפנה

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred trying to download additional crypto components.
he: שגיאה קרתה בזמן הורדה של רכיבי הצפנה נוספים.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Proceed to install crypto components despite insufficient memory?
he: להמשיך להתקנת רכיבי הצפנה למרות זיכרון לא מספיק?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: There does not seem to be sufficient memory available to install additional crypto components. If you choose to go ahead and continue anyway, the installation process could fail.
he: נראה שאין מספיק מקום פנוי בזיכרון כדי להתקין רכיבי הצפנה נוספים. אם תבחר להמשיך בכל זאת, תהליך ההתקנה עלול להיכשל.

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Create encrypted volumes
he: יצירת נפחים מוצפנים

note: Type: select Description :sl3:
en: Encryption configuration actions
he: פעולות להגדרת הצפנה

note: Type: select Description :sl3:
en: This menu allows you to configure encrypted volumes.
he: תפריט זה מאפשר לך להגדיר נפחים מוצפנים.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Devices to encrypt:
he: התקנים להצפנה:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please select the devices to be encrypted.
he: בחר התקנים להצפנה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No devices selected
he: לא נבחרו התקנים

note: Type: error Description :sl3:
en: No devices were selected for encryption.
he: לא נבחרו התקנים להצפנה.

note: Type: text Description :sl3: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Guided - use entire disk and set up encrypted LVM
he: חלוקה מודרכת - השתמש בכל שטח הדיסק והגדר LVM מוצפן

note: Type: text Description :sl3:
en: Enter random characters
he: הכנס תווים אקראיים

note: Type: text Description :sl3:
en: You can help speed up the process by entering random characters on the keyboard, or just wait until enough key data has been collected (which can take a long time).
he: הינך יכול להאיץ את התהליך על ידי הכנסת תווים אקראיים על המקלדת, או פשוט לחכות עד שמספיק נתוני הקלדה נאספו (עלול לגזול זמן ארוך).

note: Type: text Description :sl3:
en: Enter random characters or make random movements with the mouse
he: הכנס תווים אקראיים או הזז את העכבר באקראיות

note: Type: text Description :sl3:
en: You can help speed up the process by entering random characters on the keyboard or by making random movements with the mouse.
he: הינך יכול להאיץ את התהליך על ידי הכנסת תווים אקראיים על המקלדת או על ידי הזזת העכבר באקראיות.
