debian-installer - en to he translation catalogue (506 entries)

en: Africa
he: אפריקה

en: Asia
he: אסיה

en: Atlantic Ocean
he: האוקיינוס האטלנטי

en: Caribbean
he: הקריביים

en: Central America
he: מרכז אמריקה

en: Europe
he: אירופה

en: Indian Ocean
he: האוקיינוס ההודי

en: North America
he: צפון אמריקה

en: Oceania
he: אוקיאניה

en: South America
he: דרום אמריקה

note: Type: select Choices
en: American English
he: אנגלית אמריקאית

note: Type: select Choices
en: Albanian
he: אלבנית

note: Type: select Choices
en: Arabic
he: ערבית

note: Type: select Choices
en: Asturian
he: אסטורית

note: Type: select Choices
en: Bangladesh
he: בנגלדשית

note: Type: select Choices
en: Belarusian
he: בלרוסית

note: Type: select Choices
en: Bengali
he: בנגלית

note: Type: select Choices
en: Belgian
he: בלגית

note: Type: select Choices
en: Bosnian
he: בוסנית

note: Type: select Choices
en: Brazilian
he: ברזילאית

note: Type: select Choices
en: British English
he: אנגלית בריטית

note: Type: select Choices
en: Bulgarian (BDS layout)
he: בולגרית (פריסת BDS)

note: Type: select Choices
en: Bulgarian (phonetic layout)
he: בולגרית (פריסה פונטית)

note: Type: select Choices
en: Burmese
he: בורמזית

note: Type: select Choices
en: Canadian French
he: צרפתית קנדית

note: Type: select Choices
en: Canadian Multilingual
he: מגוון שפות קנדיות

note: Type: select Choices
en: Catalan
he: קטלאנית

note: Type: select Choices
en: Chinese
he: סינית

note: Type: select Choices
en: Croatian
he: קרואטית

note: Type: select Choices
en: Czech
he: צ׳כית

note: Type: select Choices
en: Danish
he: דנית

note: Type: select Choices
en: Dutch
he: הולנדית

note: Type: select Choices
en: Dvorak
he: דבוראק

note: Type: select Choices
en: Dzongkha
he: דזונגקה

note: Type: select Choices
en: Esperanto
he: אספרנטו

note: Type: select Choices
en: Estonian
he: אסטונית

note: Type: select Choices
en: Ethiopian
he: אתיופית

note: Type: select Choices
en: Finnish
he: פינית

note: Type: select Choices
en: French
he: צרפתית

note: Type: select Choices
en: Georgian
he: גאורגית

note: Type: select Choices
en: German
he: גרמנית

note: Type: select Choices
en: Greek
he: יוונית

note: Type: select Choices
en: Gujarati
he: גוג׳ראטית

note: Type: select Choices
en: Gurmukhi
he: גורמוקהי

note: Type: select Choices
en: Hebrew
he: עברית

note: Type: select Choices
en: Hindi
he: הינדי

note: Type: select Choices
en: Hungarian
he: הונגרית

note: Type: select Choices
en: Icelandic
he: איסלנדית

note: Type: select Choices
en: Irish
he: אירית

note: Type: select Choices
en: Italian
he: איטלקית

note: Type: select Choices
en: Japanese
he: יפנית

note: Type: select Choices
en: Kannada
he: קאנדה

note: Type: select Choices
en: Kazakh
he: קזחית

note: Type: select Choices
en: Khmer
he: קמרית

note: Type: select Choices
en: Kirghiz
he: קירגיזית

note: Type: select Choices
en: Korean
he: קוריאנית

note: Type: select Choices
en: Kurdish (F layout)
he: כורדית (פריסת F)

note: Type: select Choices
en: Kurdish (Q layout)
he: כורדית (פריסת Q)

note: Type: select Choices
en: Lao
he: לאו

note: Type: select Choices
en: Latin American
he: לטינית אמריקאית

note: Type: select Choices
en: Latvian
he: לאטבית

note: Type: select Choices
en: Lithuanian
he: ליטאית

note: Type: select Choices
en: Macedonian
he: מקדונית

note: Type: select Choices
en: Malayalam
he: מלאיאלאם

note: Type: select Choices
en: Nepali
he: נפאלית

note: Type: select Choices
en: Northern Sami
he: סאמי צפוני

note: Type: select Choices
en: Norwegian
he: נורווגית

note: Type: select Choices
en: Persian
he: פרסית

note: Type: select Choices
en: Philippines
he: פיליפינית

note: Type: select Choices
en: Polish
he: פולנית

note: Type: select Choices
en: Portuguese
he: פורטוגלית

note: Type: select Choices
en: Punjabi
he: פנג׳אבי

note: Type: select Choices
en: Romanian
he: רומנית

note: Type: select Choices
en: Russian
he: רוסית

note: Type: select Choices
en: Serbian (Cyrillic)
he: סרבית (קירילית)

note: Type: select Choices
en: Sindhi
he: סינדהי

note: Type: select Choices
en: Sinhala
he: סינהלה

note: Type: select Choices
en: Slovak
he: סלובקית

note: Type: select Choices
en: Slovenian
he: סלובנית

note: Type: select Choices
en: Spanish
he: ספרדית

note: Type: select Choices
en: Swedish
he: שוודית

note: Type: select Choices
en: Swiss French
he: צרפתית שוויצרית

note: Type: select Choices
en: Swiss German
he: גרמנית שוויצרית

note: Type: select Choices
en: Tajik
he: טג׳יקית

note: Type: select Choices
en: Tamil
he: טמילית

note: Type: select Choices
en: Telugu
he: טלוגו

note: Type: select Choices
en: Thai
he: תאית

note: Type: select Choices
en: Tibetan
he: טיבטית

note: Type: select Choices
en: Turkish (F layout)
he: טורקית (פריסת F)

note: Type: select Choices
en: Turkish (Q layout)
he: טורקית (פריסת Q)

note: Type: select Choices
en: Ukrainian
he: אוקראינית

note: Type: select Choices
en: Uyghur
he: אויגור

note: Type: select Choices
en: Vietnamese
he: וייטנאמית

note: Type: select Description
en: Keymap to use:
he: מפת תווים לשימוש:

note: Type: select Choices
en: WEP/Open Network
he: WEP/רשת פתוחה

note: Type: select Choices
en: WPA/WPA2 PSK
he: מפתח משותף מראש (PSK) מסוג WPA/WPA2

note: Type: select Description
en: Type of wireless network:
he: סוג הרשת האלחוטית:

note: Type: select Description
en: Wireless networks are either managed or ad-hoc. If you use a real access point of some sort, your network is Managed. If another computer is your 'access point', then your network may be Ad-hoc.
he: רשתות אלחוטיות יכולות להיות או מנוהלות או ייעודיות. אם נעשה שימוש בנקודת גישה מכל סוג שהוא, הרשת שלך מנוהלת. אם מחשב אחר משרת אותך בתור נקודת גישה, אז הרשת שלך היא כנראה ייעודית.

note: Type: text Description
en: Detecting link on ${interface}; please wait...
he: בדיקת חיבור דרך ${interface}, נא להמתין…

note: Type: select Choices
en: enter information manually
he: הכנסת מידע ידנית

note: Type: text Description Main menu item
en: Download installer components
he: הורדת רכיבי תכנית ההתקנה

note: Type: text Description Main menu item
en: Load installer components from CD
he: טעינת רכיבי תכנית ההתקנה מתקליטור

note: Type: boolean Description
en: Load drivers from removable media now?
he: לטעון מנהלי התקנים מתוך מדיה נתיקה?

note: Type: boolean Description
en: You probably need to load drivers from removable media before continuing with the installation. If you know that the install will work without extra drivers, you can skip this step.
he: כנראה שצריך לטעון מנהלי התקנים מהדיסקט או מהתקן USB לפני שממשיכים עם ההתקנה. אם ידוע לך שההתקנה תעבוד ללא מנהלי התקנים נוספים ניתן לדלג על שלב זה.

note: Type: boolean Description
en: If you do need to load drivers, insert the appropriate removable media, such as a driver floppy or USB stick before continuing.
he: אם יש לטעון מנהלי התקנים, נא להכניס דיסקט או התקן USB שמכיל את מנהלי ההתקנים המתאימים לכונן לפני המשך התהליך.

note: Type: text Description main-menu
en: Load drivers from removable media
he: טעינת מנהלי התקנים מתוך מדיה נתיקה

note: Type: boolean Description
en: Unknown removable media. Try to load anyway?
he: מדיה נתיקה לא מוכרת. לנסות לטעון בכל זאת?

note: Type: boolean Description
en: Detected removable media that is not a known driver media. Please make sure that the correct media is inserted. You can still continue if you have an unofficial removable media you want to use.
he: הדיסקט או התקן USB אינו מנוהל על ידי מנהל התקן מוכר. וודא כי הינך משתמש בדיסקט או התקן USB הנכון. ניתן עדיין להמשיך אם יש לך דיסקט או התקן USB לא רשמי שברצונך להשתמש בו.

note: Type: text Description
en: Please insert ${DISK_LABEL} ('${DISK_NAME}') first.
he: נא להכניס את ${DISK_LABEL} ('${DISK_NAME}') תחילה.

note: Type: text Description
en: Due to dependencies between packages, drivers must be loaded in the correct order.
he: עקב תלויות בין החבילות, טעינת מנהלי ההתקנים חייבת להתבצע בסדר הנכון.

note: Type: boolean Description
en: Load drivers from another removable media?
he: לטעון מנהלי התקנים מתוך מדיה נתיקה אחרת?

note: Type: boolean Description
en: To load additional drivers from another removable media, please insert the appropriate removable media, such as a driver floppy or USB stick before continuing.
he: כדי לטעון מנהלי התקנים מתקליטון או מהתקן USB אחר, יש להכניס את המדיה המתאימה לפני המשך התהליך.

note: Type: select Description
en: Typical usage of this partition:
he: שימוש אופייני למחיצה זאת:

note: Type: select Description
en: Please specify how the file system is going to be used, so that optimal file system parameters can be chosen for that use.
he: נא לציין איך בכוונתך להשתמש במערכת הקבצים, כדי שהפרמטרים הנבחרים עבורה יהיו המיטביים למטרה הזו.

note: Type: select Description
en: standard = standard parameters, news = one inode per 4KB block, largefile = one inode per megabyte, largefile4 = one inode per 4 megabytes.
he: תקניים = משתנים תקניים, news = הקצאת inode אחד לכל בלוק של 4 קילו בתים, largefile =  הקצאת inode אחד לכל מגה בית, largefile4 = הקצאת inode אחד לכל 4 מגה בתים.

note: Type: select Description
en: How to use this partition:
he: כיצד להשתמש במחיצה:

note: Type: select Description
en: Tool to use to generate boot initrd:
he: כלי ליצירת initrd לשימוש בזמן האתחול:

note: Type: select Description
en: The list shows the available tools. If you are unsure which to select, you should select the default. If your system fails to boot, you can retry the installation using the other options.
he: הרשימה מציגה את הכלים הזמינים. אם לא ברור לך באיזה מהם לבחור, עדיף לבחור את בררת המחדל. אם המערכת שלך אינה עוברת אתחול, ניתן לנסות להפעיל את ההתקנה מחדש עם אפשרות אחרת.

note: Type: text Description Release is a filename which should not be translated
en: Checking Release signature
he: החתימה של קובץ ה־Release נבדקת

note: Type: select Description
en: Downloading local repository key failed:
he: הורדת מפתח למאגר מקומי נכשלה:

note: Type: select Description You should end this with a colon. A non-translatable variable follows with the mirror URL
en: The installer failed to download the public key used to sign the local repository at ${MIRROR}:
he: תכנית ההתקנה נכשלה בהורדת המפתח הציבורי שאיתו נחתם המאגר המקורי מתוך ${MIRROR}:

note: Type: select Description
en: This may be a problem with your network, or with the server hosting this key. You can choose to retry the download, or ignore the problem and continue without all the packages from this repository.
he: יתכן כי זאת בעיה ברשת שלך או עם השרת שמארח את המפתח הזה. ניתן לבחור לנסות להוריד שוב או להתעלם מהבעיה ולהמשיך ללא החבילות שמציע המאגר הזה כלל.

note: Type: select Description
en: The installer failed to access the mirror. This may be a problem with your network, or with the mirror. You can choose to retry the download, select a different mirror, or ignore the problem and continue without all the packages from this mirror.
he: תוכנית ההתקנה נכשלה בגישה לאתר המראה. זאת יכולה להיות בעיה ברשת שלך, או עם אתר המראה. ניתן לבחור לנסות שוב את ההורדה, לבחור אתר מראה אחר או להתעלם ולהמשיך ללא חבילות מאתר מראה זה.

note: Type: text Description
en: Resume installation
he: המשך ההתקנה

note: Type: text Description
en: Choose "Continue" to really exit the shell and resume the installation; any processes still running in the shell will be aborted.
he: יש לבחור ב„המשך” כדי באמת לצאת מהמעטפת ולהמשיך בהתקנה; תהליכים שעדיין רצים במעטפת יופסקו.

note: Type: text Description Main menu item should not be more than 55 columns pkgsel is the module that installs packages by running tasksel to select "tasks". Please use "install *software*" and not "install *packages*" which is less adapted for non technical users
en: Select and install software
he: בחירה והתקנת תכניות

note: Type: text Description This appears in a progress bar when running pkgsel The text is used when pkgsel is launched, before it installs packages
en: Setting up...
he: מתבצעת הגדרה…

note: Type: text Description This appears in a progress bar when running pkgsel The text is used when upgrading already installed packages.
en: Upgrading software...
he: התכניות משודרגות…

note: Type: text Description This appears in a progress bar when running pkgsel The text is used when running tasksel to allow selecting packages Tasksel will then display its own screens
en: Running tasksel...
he: tasksel מופעל…

note: Type: text Description This appears in a progress bar when running pkgsel The text is used at the end of the installation phase while cleaning up pkgsel's stuff
en: Cleaning up...
he: מתבצע ניקיון…

note: Type: select Choices
en: No automatic updates
he: ללא עדכונים אוטומטיים

note: Type: select Choices
en: Install security updates automatically
he: התקנת עדכוני אבטחה אוטומטית

note: Type: select Description
en: Updates management on this system:
he: ניהול עדכונים במערכת הזאת:

note: Type: select Description
en: Applying updates on a frequent basis is an important part of keeping the system secure.
he: החלת עדכונים על בסיס קבוע היא פעולה חשובה לשמירה על אבטחת המערכת.

note: Type: select Description
en: By default, security updates are automatically installed by the unattended-upgrades package. Alternatively, you can opt-out from this system and apply updates manually using standard package management tools.
he: כבררת מחדל, עדכוני אבטחה מותקנים אוטומטית בעזרת החבילה unattended-upgrades. לחלופין, ניתן להפסיק את שטף התקנת העדכונים למערכת ולהחיל עדכונים ידנית באמצעות כלי ניהול חבילות תקניים.

note: Type: error Description XXX: should be made translatable after Stretch
en: Checksum error
he: שגיאת סיכום ביקורת

note: Type: error Description XXX: should be made translatable after Stretch
en: The ${ALGORITHM} checksum of the file retrieved from <${LOCATION}> fails to match the expected value of "${CHECKSUM}".  The file may be corrupt, or the provided checksums may be out of date.
he: סיכום ביקורת ${ALGORITHM} של הקובץ שהושג מ-<${LOCATION}> לא תואם לערך התואם של "${CHECKSUM}".  הקובץ כנראה אינו תקין, או שסיכום הביקורת אינו מעודכן.

note: Type: text Description Main menu item
en: Download debconf preconfiguration file
he: הורדת קובץ הגדרות מוקדמות של debconf

note: Type: text Description Main menu item
en: Load debconf preconfiguration file
he: טעינת קובץ הגדרות מוקדמות של debconf

note: Type: select Choices
en: Assemble RAID array
he: הרכבת מערך RAID

note: Type: select Choices
en: Do not use a root file system
he: לא להשתמש במערכת קבצים כתיקיית שורש

note: Type: select Description
en: Rescue operations
he: פעולות הצלה

note: Type: multiselect Choices
en: Automatic
he: אוטומטי

note: Type: text Description Main menu item
en: Load installer components from an installer ISO
he: טעינת רכיבי תכנית ההתקנה מתוך קובץ ה־ISO של תכנית ההתקנה

note: Type: error Description
en: Failed to mount the floppy
he: עגינת הדיסקט נכשלה

note: Type: error Description
en: Either the floppy device cannot be found, or a formatted floppy is not in the drive.
he: כונן הדיסקטים לא נמצא, או שלא נמצא דיסקט מאותחל בכונן.

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Log into iSCSI targets
he: כניסה לתוך מטרות iSCSI

note: Type: text Description :sl1:
en: Debian installer main menu
he: התפריט הראשי של תכנית התקנת דביאן

note: Type: select Description :sl1:
en: Choose the next step in the install process:
he: נא לבחור את השלב הבא בתהליך ההתקנה:

note: Type: text Description Main menu item The translation should not exceed 55 columns except for languages that are only supported in the graphical version of the installer :sl1:
en: Execute a shell
he: הרצת מעטפת

note: Type: text Description Main menu item The translation should not exceed 55 columns except for languages that are only supported in the graphical version of the installer :sl1:
en: Abort the installation
he: ביטול ההתקנה

note: Type: text Description base-installer progress bar item :sl1:
en: Registering modules...
he: המודולים נרשמים…

note: Type: text Description (Progress bar) title displayed when loading udebs TRANSLATORS : keep short :sl1:
en: Loading additional components
he: טעינת רכיבים נוספים

note: Type: text Description (Progress bar) TRANSLATORS : keep short :sl1:
en: Retrieving ${PACKAGE}
he: החבילה ${PACKAGE} מתקבלת

note: Type: text Description (Progress bar) title displayed when configuring udebs TRANSLATORS : keep short :sl1:
en: Configuring ${PACKAGE}
he: ההגדרה של ${PACKAGE} מתבצעת

note: Type: text Description This menu entry may be translated. However, translators are required to keep "Choose language" as an alternative separated by the "/" character Example (french): Choisir la langue/Choose language :sl1:
en: Choose language
he: בחירת שפה/Choose language

note: Type: text Description finish-install progress bar item :sl1:
en: Storing language...
he: השפה נשמרת…

note: Type: title Description Displayed as dialog title during language selection :sl1:
en: Select a language
he: בחירת שפה

note: Type: title Description Displayed as dialog title during country selection :sl1:
en: Select your location
he: נא לציין את מיקומך

note: Type: title Description Displayed as dialog title during locale selection :sl1:
en: Configure locales
he: הגדרות מקומיות

note: Type: note Description :sl1:
en: Language selection no longer possible
he: בחירת שפה אינה אפשרית יותר

note: Type: note Description :sl1:
en: At this point it is no longer possible to change the language for the installation, but you can still change the country or locale.
he: בשלב זה לא ניתן יותר לשנות את שפת ההתקנה, אך ניתן לשנות את המדינה או את ההגדרות המקומיות.

note: Type: note Description :sl1:
en: To select a different language you will need to abort this installation and reboot the installer.
he: כדי לבחור בשפה אחרת, יהיה אליך לבטל את ההתקנה הזו ולהפעיל את המחשב מחדש לתוך תכנית ההתקנה.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Continue the installation in the selected language?
he: להמשיך את ההתקנה בשפה שנבחרה?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: The translation of the installer is incomplete for the selected language.
he: התרגום של תכנית ההתקנה לשפה הנבחרת אינו שלם.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: The translation of the installer is not fully complete for the selected language.
he: התרגום של תכנית ההתקנה לשפה הנבחרת אינו שלם לחלוטין.

note: Type: text Description :sl1:
en: This means that there is a significant chance that some dialogs will be displayed in English instead.
he: משמעות הדבר היא שיש סיכוי רב שחלק מתיבות הדו־שיח תוצגנה בשפה האנגלית במקום.

note: Type: text Description :sl1:
en: If you do anything other than a purely default installation, there is a real chance that some dialogs will be displayed in English instead.
he: אם בחירותיך בהתקנה שונות מהתקנת בררת מחדל נקייה, קיים סיכוי שחלק מתיבות הדו־שיח תופענה באנגלית במקום.

note: Type: text Description :sl1:
en: If you continue the installation in the selected language, most dialogs should be displayed correctly but - especially if you use the more advanced options of the installer - some may be displayed in English instead.
he: המשך הליך ההתקנה בשפה הנבחרת עשוי להיות מלווה בתיבות דו־שיח שתוצגנה כראוי, עם זאת, במקרה של שימוש בתכונות מתקדמות של תכנית ההתקנה, יתכן שחלק מהן תופענה באנגלית במקום.

note: Type: text Description :sl1:
en: If you continue the installation in the selected language, dialogs should normally be displayed correctly but - especially if you use the more advanced options of the installer - there is a slight chance some may be displayed in English instead.
he: בחירתך להמשיך בהתקנה בשפה הנבחרת עשויה להיות מלווה בתיבות דו־שיח שתוצגנה כראוי, עם זאת, במקרה של שימוש בתכונות מתקדמות של תכנית ההתקנה, קיים חשש מסוים כי חלקן תופענה באנגלית במקום.

note: Type: text Description :sl1:
en: The chance that you will actually encounter a dialog that is not translated into the selected language is extremely small, but it cannot be ruled out completely.
he: הסיכוי שתופענה בפועל תיבות דו־שיח שאינן מתורגמות לשפה הנבחרת הוא קטן ביותר אך לא ניתן לשלול אפשרות זו לחלוטין.

note: Type: text Description :sl1:
en: Unless you have a good understanding of the alternative language, it is recommended to either select a different language or abort the installation.
he: למעט מקרים בהם יש לך שליטה טובה בשפה החלופית, מומלץ לבחור בשפה אחרת או לבטל את ההתקנה.

note: Type: text Description :sl1:
en: If you choose not to continue, you will be given the option of selecting a different language, or you can abort the installation.
he: בחירתך שלא להמשיך תעניק לך את האפשרות לבחור בשפה חלופית או, לחלופין, לבטל את ההתקנה.

note: Type: select Choices "other", here, is added to the list of countries that will be displayed for users to choose among them For instance, choosing "Italian" will show: Italy, Switzerland, other :sl1:
en: other
he: אחר

note: Type: text Description :sl1:
en: Country, territory or area:
he: מדינה, טריטוריה או איזור:

note: Type: text Description :sl1:
en: Continent or region:
he: יבשת או אזור:

note: Type: text Description :sl1:
en: The selected location will be used to set your time zone and also for example to help select the system locale. Normally this should be the country where you live.
he: המיקום הנבחר ישמש לטובת הגדרת איזור הזמן שלך וגם, למשל, כדי לבחור את ההגדרות המקומיות שלך. בדרך כלל זאת אמורה להיות מדינת מגוריך.

note: Type: text Description :sl1:
en: This is a shortlist of locations based on the language you selected. Choose "other" if your location is not listed.
he: להלן רשימת מיקומים מקוצרת בהתאם לשפה שבחרת. יש לבחור באפשרות „אחר” אם המיקום שלך לא מופיע.

note: Type: text Description :sl1:
en: Select the continent or region to which your location belongs.
he: נא לבחור את היבשת או האזור שבו נמצא מיקומך.

note: Type: text Description '%s' will be replaced with the name of the currently selected continent/region :sl1:
en: Listed are locations for: %s. Use the <Go Back> option to select a different continent or region if your location is not listed.
he: המקומות המוצגים הם עבור: %s. ניתן ללחוץ על <חזרה> כדי לבחור ביבשת או אזור אחרים אם מיקומך אינו מופיע ברשימה.

note: Type: select Description :sl1:
en: Country to base default locale settings on:
he: המדינה שעליה מבוססת בררת המחדל להגדרות המקומיות:

note: Type: text Description :sl1:
en: There is no locale defined for the combination of language and country you have selected. You can now select your preference from the locales available for the selected language. The locale that will be used is listed in the second column.
he: אין הגדרות מקומיות עבור הצירוף הנבחר של שפה וארץ. ביכולתך עתה לבחור את העדפתך מההגדרות המקומיות הזמינות עבור השפה הנבחרת. ההגדרות המקומיות הנבחרות מופיעות בעמודה השניה.

note: Type: text Description :sl1:
en: There are multiple locales defined for the language you have selected. You can now select your preference from those locales. The locale that will be used is listed in the second column.
he: יש יותר מאגד אחד של הגדרות מקומיות עבור השפה שבחרת. הינך יכול עתה לבחור את העדפתך מהגדרות מקומיות אלה. ההגדרות המקומיות שיהיו בשימוש מופיעות בעמודה השניה.

note: Type: text Description Main menu item. Please keep below 55 columns :sl1:
en: Configure the keyboard
he: הגדרת המקלדת

note: Type: text Description :sl1:
en: Other
he: אחר

note: Type: select Description :sl1:
en: Country of origin for the keyboard:
he: מדינת מוצאה של המקלדת:

note: Type: select Description :sl1:
en: The layout of keyboards varies per country, with some countries having multiple common layouts. Please select the country of origin for the keyboard of this computer.
he: פריסת המקלדות משתנה מארץ לארץ, ויש ארצות שיש להן כמה פריסות מקלדות נפוצות. נא לבחור את ארץ המוצא של המקלדת של מחשב זה.

note: Type: select Description :sl1:
en: Keyboard layout:
he: פריסת מקלדת:

note: Type: select Description :sl1:
en: Please select the layout matching the keyboard for this machine.
he: נא לבחור את הפריסה התואמת למקלדת של המכונה הזו.

note: Type: select Choices :sl1: :sl2:
en: Right Alt (AltGr)
he: Alt ימני (AltGr)

note: Type: select Choices :sl1: :sl2:
en: Right Control
he: Control ימני

note: Type: select Choices :sl1:
en: Right Shift
he: Shift ימני

note: Type: select Choices :sl1: :sl2:
en: Right Logo key
he: מקש לוגו ימני

note: Type: select Choices :sl1: :sl2:
en: Menu key
he: מקש תפריט

note: Type: select Choices :sl1:
en: Left Control+Left Shift
he: Control שמאלי + Shift שמאלי

note: Type: select Choices :sl1: :sl2:
en: Left Alt
he: Alt שמאלי

note: Type: select Choices :sl1:
en: Left Control
he: Control שמאלי

note: Type: select Choices :sl1:
en: Left Shift
he: Shift  שמאלי

note: Type: select Choices :sl1: :sl2:
en: Left Logo key
he: מקש לוגו שמאלי

note: Type: select Choices :sl1:
en: Scroll Lock key
he: מקש Scroll Lock

note: Type: select Choices :sl1:
en: No toggling
he: ללא החלפה

note: Type: select Description :sl1:
en: Method for toggling between national and Latin mode:
he: שיטת מעבר בין מצב עבודה לאומי ומצב עבודה לטיני:

note: Type: select Description :sl1:
en: You will need a way to toggle the keyboard between the national layout and the standard Latin layout.
he: יהיה עליך להעביר את המקלדת בין הפריסה המקומית שלך לבין הפריסה הלטינית התקנית.

note: Type: select Description :sl1:
en: Right Alt or Caps Lock keys are often chosen for ergonomic reasons (in the latter case, use the combination Shift+Caps Lock for normal Caps toggle). Alt+Shift is also a popular combination; it will however lose its usual behavior in Emacs and other programs that use it for specific needs.
he: מקובל לבחור במקשי Alt ימני או Caps Lock מסיבות ארגונומיות (במקרה השני, נא להשתמש בצירוף Shift+Caps Lock לפעולות הרגילות של נעילת Caps וביטול נעילת Caps). הצירוף Alt+Shift הינו גם כן צירוף מקובל; אבל צירוף זה יאבד את התנהגותו הרגילה ב-Emacs ותוכנות אחרות שמשתמשות בו למטרות מיוחדות.

note: Type: select Description :sl1:
en: Not all listed keys are present on all keyboards.
he: לא כל המקשים המופיעים נמצאים בכל המקלדות.

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting hardware to find CD-ROM drives
he: החומרה נבדקת במטרה לאתר כונני תקליטורים

note: Type: text Description :sl1:
en: Scanning CD-ROM
he: התקליטור נסרק

note: Type: text Description :sl1:
en: Scanning ${DIR}...
he: התיקייה ${DIR} נסרקת…

note: Type: text Description finish-install progress bar item :sl1:
en: Unmounting and ejecting CD-ROM...
he: עיגון התקליטור מנותק והתקליטור נשלף החוצה…

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting network hardware
he: מתבצעת סריקה לאיתור חומרת הרשת

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Detect network hardware
he: איתור חומרת רשת

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Detect disks
he: איתור כוננים

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting disks and all other hardware
he: איתור כוננים וסוגי חומרה נוספים

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting hardware, please wait...
he: מתבצעת סריקה לאיתור חומרה, נא להמתין…

note: Type: text Description :sl1:
en: Loading module '${MODULE}' for '${CARDNAME}'...
he: המודול ‚${MODULE}’ נטען לטובת ‚${CARDNAME}’…

note: Type: text Description :sl1:
en: Starting PC card services...
he: שירותי PC card מופעלים…

note: Type: text Description :sl1:
en: Waiting for hardware initialization...
he: בהמתנה לאתחול החומרה…

note: Type: text Description :sl1:
en: Checking for firmware...
he: הקושחה נבדקת…

note: Type: boolean Description IPv6 :sl1:
en: Auto-configure networking?
he: להגדיר את הרשת אוטומטית?

note: Type: boolean Description IPv6 :sl1:
en: Networking can be configured either by entering all the information manually, or by using DHCP (or a variety of IPv6-specific methods) to detect network settings automatically. If you choose to use autoconfiguration and the installer is unable to get a working configuration from the network, you will be given the opportunity to configure the network manually.
he: ניתן להגדיר רשת על ידי הקלדת כל המידע באופן ידני או על ידי שימוש ב־DHCP (או באחת מהשיטות הרבות הזמינות ב־IPv6) לגילוי אוטומטי של הגדרות הרשת. במקרה שבחרת להשתמש בשיטה לגילוי אוטומטי ותכנית ההתקנה אינה מצליחה לקבל מהרשת הגדרות רשת תקינות, תינתן לך הזדמנות להגדיר את הרשת בצורה ידנית.

note: Type: string Description :sl1:
en: Domain name:
he: שם מתחם:

note: Type: string Description :sl1:
en: The domain name is the part of your Internet address to the right of your host name.  It is often something that ends in .com, .net, .edu, or .org.  If you are setting up a home network, you can make something up, but make sure you use the same domain name on all your computers.
he: שם המתחם הוא חלק מכתובת האינטרנט שלך מימין לשם השרת שלך. לשם זה יש לעיתים קרובות סיומת כגון .com, .co.il, .org, .org.il,  .net, .net.il, .edu, .ac.il ועוד. אם אתה מגדיר רשת ביתית, תוכל להמציא שם כלשהו, אבל שים לב שאתה משתמש באותו שם מתחם בכל המחשבים ברשת שלך.

note: Type: string Description :sl1:
en: Name server addresses:
he: כתובות שרתי שמות:

note: Type: string Description :sl1:
en: The name servers are used to look up host names on the network. Please enter the IP addresses (not host names) of up to 3 name servers, separated by spaces. Do not use commas. The first name server in the list will be the first to be queried. If you don't want to use any name server, just leave this field blank.
he: שרתי שמות משמשים לחיפוש שמות שרתים ברשת. הכנס כתובות IP (לא שם שרת) של עד שלושה שרתי שמות, מופרדים ברווחים. אל תשתמש בפסיקים. שרת השמות הראשון ברשימה יהיה הראשון שתישלח אליו שאילתה. אם אינך רוצה להשתמש בשרת שמות, השאר את השדה ריק.

note: Type: select Description :sl1:
en: Primary network interface:
he: מנשק רשת ראשי:

note: Type: select Description :sl1:
en: Your system has multiple network interfaces. Choose the one to use as the primary network interface during the installation. If possible, the first connected network interface found has been selected.
he: במערכת שלך מותקנים מגוון מנשקי רשת. נא לבחור באחד מהם כמנשק הראשי לזמן ההתקנה. אם ניתן, מנשק הרשת המחובר הראשון שזוהה נבחר.

note: Type: string Description :sl2: :sl1:
en: Wireless ESSID for ${iface}:
he: ESSID אלחוטי ל־${iface}:

note: Type: string Description :sl1:
en: Attempting to find an available wireless network failed.
he: הניסיון לאיתור רשת אלחוטית זמינה נכשל.

note: Type: string Description :sl1:
en: ${iface} is a wireless network interface. Please enter the name (the ESSID) of the wireless network you would like ${iface} to use. To connect to any available network, leave this field blank.
he: ${iface} הוא מנשק רשת אלחוטי. יש להכניס את השם (ה־ESSID) של הרשת האלחוטית בה ${iface} ישתמש. כדי להתחבר לכל רשת זמינה, יש להשאיר את השדה ריק.

note: Type: text Description :sl2: :sl1:
en: This may take some time.
he: פעולה זאת עשויה לארוך זמן רב.

note: Type: string Description :sl1:
en: Hostname:
he: שם מחשב:

note: Type: string Description :sl1:
en: Please enter the hostname for this system.
he: נא להקליד את שם המחשב של המערכת הזו.

note: Type: string Description :sl1:
en: The hostname is a single word that identifies your system to the network. If you don't know what your hostname should be, consult your network administrator. If you are setting up your own home network, you can make something up here.
he: שם המחשב הוא מילה אחת שמשמשת לזיהוי המערכת שלך ברשת. אם אינך יודע מה צריך להיות שם המחשב שלך, התייעץ עם מנהל הרשת שלך. אם אתה מגדיר לעצמך רשת ביתית, אתה יכול להמציא שם כלשהו.

note: Type: text Description base-installer progress bar item :sl1:
en: Storing network settings...
he: הגדרות הרשת נשמרות…

note: Type: text Description Item in the main menu to select this package :sl1:
en: Configure the network
he: הגדרת הרשת

note: Type: select Choices Translators: please do not translate the variable essid_list :sl1:
en: ${essid_list} Enter ESSID manually
he: ${essid_list} הקלדת ESSID ידנית

note: Type: select Description :sl1:
en: Wireless network:
he: רשת אלחוטית:

note: Type: select Description :sl1:
en: Select the wireless network to use during the installation process.
he: נא לבחור את הרשת האלחוטית בה יעשה שימוש לטובת תהליך ההתקנה.

note: Type: string Description :sl1:
en: DHCP hostname:
he: שם מחשב של DHCP:

note: Type: string Description :sl1:
en: You may need to supply a DHCP host name. If you are using a cable modem, you might need to specify an account number here.
he: יתכן שעליך להקליד שם מחשב של DHCP. במקרה של שימוש במודם כבלים, אולי גם יש צורך לציין מספר חשבון להלן.

note: Type: string Description :sl1:
en: Most other users can just leave this blank.
he: רוב המשתמשים האחרים יכולים להשאיר שדה זה ריק.

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring the network with DHCP
he: הגדרת הרשת באמצעות DHCP

note: Type: text Description :sl1:
en: Network autoconfiguration has succeeded
he: הגדרת הרשת באופן אוטומטי הצליחה

note: Type: select Choices :sl1: Note to translators : Please keep your translation below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Retry network autoconfiguration
he: ניסיון חוזר להגדרת הרשת אוטומטית

note: Type: select Choices :sl1: Note to translators : Please keep your translation below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Retry network autoconfiguration with a DHCP hostname
he: לנסות להגדיר את הרשת אוטומטית מחדש עם שם מחשב של DHCP

note: Type: select Choices :sl1: Note to translators : Please keep your translation below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Configure network manually
he: הגדרת הרשת באופן ידני

note: Type: select Choices :sl1: Note to translators : Please keep your translation below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Do not configure the network at this time
he: לא להגדיר רשת בשלב זה

note: Type: select Description :sl1:
en: Network configuration method:
he: שיטת הגדרת רשת:

note: Type: select Description :sl1:
en: From here you can choose to retry DHCP network autoconfiguration (which may succeed if your DHCP server takes a long time to respond) or to configure the network manually. Some DHCP servers require a DHCP hostname to be sent by the client, so you can also choose to retry DHCP network autoconfiguration with a hostname that you provide.
he: מנקודה זו תוכל לנסות שוב להגדיר אוטומטית את הרשת שלך בעזרת DHCP (שעשויה להצליח אם לוקח לשרת DHCP שלך הרבה זמן לענות) או להגדיר את הרשת ידנית. חלק משרתי DHCP דורשים שיישלח אליהם שם מחשב ספציפי, לכן תוכל גם לבחור לנסות מחדש הגדרה אוטומטית של הרשת שלך בעזרת DHCP עם שם מחשב שתספק.

note: Type: note Description :sl1:
en: Network autoconfiguration failed
he: הגדרת הרשת באופן אוטומטי נכשלה

note: Type: note Description :sl1:
en: Your network is probably not using the DHCP protocol. Alternatively, the DHCP server may be slow or some network hardware is not working properly.
he: הרשת שלך כנראה לא משתמשת בפרוטוקול DHCP. לחלופין, שרת ה־DHCP שלך עשוי להיות אטי או שחומרת רשת כלשהי אינה תקינה.

note: Type: text Description :sl1:
en: Reconfigure the wireless network
he: הרשת האלחוטית מוגדרת מחדש

note: Type: string Description IPv6 :sl1:
en: IP address:
he: כתובת IP:

note: Type: string Description IPv6 :sl1:
en: The IP address is unique to your computer and may be:
he: כתובת ה־IP ייחודית למחשבך ועשויה להיות:

note: Type: string Description IPv6 :sl1:
en:  * four numbers separated by periods (IPv4);
     * blocks of hexadecimal characters separated by colons (IPv6).
he:  * ארבעה מקטעי מספרים מופרדים בנקודות (IPv4);
     * מקטעים של תווים הקסדצימליים מופרדים בנקודתיים (IPv6).

note: Type: string Description IPv6 :sl1:
en: You can also optionally append a CIDR netmask (such as "/24").
he: ניתן גם לצרף מסכת רשת CIDR (למשל ‪”/24„‬).

note: Type: string Description IPv6 :sl1:
en: If you don't know what to use here, consult your network administrator.
he: אם לא ידוע לך מה להכניס כאן, נא להתייעץ עם מנהל הרשת שלך.

note: Type: string Description :sl1:
en: Netmask:
he: מסכת רשת (netmask):

note: Type: string Description :sl1:
en: The netmask is used to determine which machines are local to your network.  Consult your network administrator if you do not know the value.  The netmask should be entered as four numbers separated by periods.
he: מסכת הרשת (netmask) משמשת כדי לקבוע אלו מחשבים הינם בתוך הרשת שלך. התייעץ עם מנהל הרשת שלך, אם אינך יודע את הערך הנכון. מסכת הרשת שלך צריכה להיות 4 מספרים מופרדים בנקודות.

note: Type: string Description :sl1:
en: Gateway:
he: שער גישה:

note: Type: string Description :sl1:
en: The gateway is an IP address (four numbers separated by periods) that indicates the gateway router, also known as the default router.  All traffic that goes outside your LAN (for instance, to the Internet) is sent through this router.  In rare circumstances, you may have no router; in that case, you can leave this blank.  If you don't know the proper answer to this question, consult your network administrator.
he: ה-gateway היא כתובת IP (ארבעה מספרים מופרדים בנקודות) שמציינת את נתב ברירת המחדל. כל התעבורה שיוצאת מחוץ לרשת המקומית שלך (למשל, לאינטרנט) נשלחת דרך נתב זה. במקרים נדירים יכול להיות שאין לך נתב. במקרה זה, ביכולתך לשאיר את השדה ריק. אם אין לך מידע וודאי לגבי שדה זה, התייעץ עם מנהל הרשת שלך.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Is this information correct?
he: האם מידע זה נכון?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Currently configured network parameters:
he: הגדרות הרשת שכרגע בתוקף:

note: Type: boolean Description :sl1:
en:  interface     = ${interface}
     ipaddress     = ${ipaddress}
     netmask       = ${netmask}
     gateway       = ${gateway}
     pointopoint   = ${pointopoint}
     nameservers   = ${nameservers}
he:  מנשק          = ${interface}
     כתובת IP      = ${ipaddress}
     מסכת רשת      = ${netmask}
     שער גישה       = ${gateway}
     נקודה לנקודה   = ${pointopoint}
     שרתי שמות     = ${nameservers}

note: Type: text Description Item in the main menu to select this package :sl1:
en: Configure a network using static addressing
he: הגדרת רשת באמצעות כתובת קבועה

note: Type: text Description :sl1:
en: Checking the Debian archive mirror
he: אתר המראה של דביאן נבדק

note: Type: text Description :sl1:
en: Downloading Release files...
he: קובץ ה־Release מתקבל…

note: Type: text Description main-menu :sl1:
en: Choose a mirror of the Debian archive
he: בחירת אתר מראה של דביאן

note: Type: select Default Translators, you should put here the ISO 3166 code of a country which you know hosts at least one Debian HTTP mirror. Please check that the country really has a Debian HTTP mirror before putting a random value here First check that the country you mention here is listed in http:
en: US[ Default value for http]
he: IL

note: Type: select Description :sl1: :sl2:
en: Debian archive mirror country:
he: מדינת אתר מראה של דביאן:

note: Type: select Description :sl1: :sl2:
en: The goal is to find a mirror of the Debian archive that is close to you on the network -- be aware that nearby countries, or even your own, may not be the best choice.
he: המטרה היא לבחור אתר מראה של דביאן שקרוב אליך ברשת. יש לשים לב שבחירה באתרים במדינות שכנות, ואפילו במדינה שלך, לא תהיה בהכרח הבחירה הטובה ביותר.

note: Type: select Description :sl1: :sl2:
en: Debian archive mirror:
he: אתר מראה של דביאן:

note: Type: select Description :sl1: :sl2:
en: Please select a Debian archive mirror. You should use a mirror in your country or region if you do not know which mirror has the best Internet connection to you.
he: נא לבחור אתר מראה של דביאן. יש לבחור אתר מראה במדינה או באזור שלך אם לא ידוע לך לאיזה אתר יש את החיבור הכי מהיר אליך.

note: Type: select Description :sl1: :sl2:
en: Usually, ftp.<your country code>.debian.org is a good choice.
he: בדרך כלל, ftp.<your country code>.debian.org היא בחירה טובה. <your country code> - קוד המדינה שלך.

note: Type: string Description :sl1: :sl2:
en: Debian archive mirror hostname:
he: שם השרת של אתר המראה של דביאן:

note: Type: string Description :sl1: :sl2:
en: Please enter the hostname of the mirror from which Debian will be downloaded.
he: נא להכניס את כתובת שרת המראה שממנו דביאן תתקבל.

note: Type: string Description :sl1: :sl2:
en: An alternate port can be specified using the standard [hostname]:[port] format.
he: ניתן לציין פתחה חלופית במתכונת התקנית של ‎[hostname]:[port].

note: Type: string Description :sl1:
en: HTTP proxy information (blank for none):
he: פרטי מתווך HTTP (ריק לחיבור ישיר):

note: Type: string Description :sl1:
en: If you need to use a HTTP proxy to access the outside world, enter the proxy information here. Otherwise, leave this blank.
he: אם יש לך צורך במתווך HTTP לצורך גישה לעולם שבחוץ, יש להקליד את פרטי המתווך להלן. אחרת, פשוט להשאיר ריק.

note: Type: string Description :sl1: :sl2:
en: The proxy information should be given in the standard form of "http://[[user][:pass]@]host[:port]/".
he: יש לציין את פרטי השרת המתווך במתכונת התקנית הבאה „http://[[user][:pass]@]host[:port]/‎”.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: select Choices These are choices of actions so this is, at least in English, an infinitive form :sl2: #-#-#-#-#  templates.pot (cdebconf)  #-#-#-#-# Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl
en: Cancel
he: ביטול

note: Type: text Description :sl1:
en: Starting up the partitioner
he: הפעלת מנהל החלוקה למחיצות

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: text Description :sl1: :sl2: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-auto)  #-#-#-#-#
en: Please wait...
he: נא להמתין…

note: Type: text Description :sl1:
en: Scanning disks...
he: הכוננים נסרקים…

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting file systems...
he: מערכות הקבצים נבדקות…

note: Type: select Description :sl1:
en: This is an overview of your currently configured partitions and mount points. Select a partition to modify its settings (file system, mount point, etc.), a free space to create partitions, or a device to initialize its partition table.
he: זוהי סקירה של המחיצות ונקודות העגינה המוגדרות כרגע במערכת שלך. בחר במחיצה כדי לשנות את הגדרותיה (מערכת קבצים, נקודת עגינה וכו') או בחר בשטח הפנוי כדי להוסיף מחיצות חדשות, או בהתקן כדי לאתחל את טבלת המחיצות שלו.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Write the changes to disks?
he: לכתוב את השינויים לכונן הקשיח?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: If you continue, the changes listed below will be written to the disks. Otherwise, you will be able to make further changes manually.
he: בחירה להמשיך תוביל לכתיבת השינויים שלהלן לכוננים. אחרת, תהיה לך אפשרות לערוך שינויים נוספים ידנית.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: WARNING: This will destroy all data on any partitions you have removed as well as on the partitions that are going to be formatted.
he: אזהרה: פעולה זו תשמיד את כל המידע במחיצות שהוסרו לרבות מחיצות שנבחרו לפרמוט.

note: Type: text Description :sl1:
en: Partitions formatting
he: פרמוט מחיצות

note: Type: text Description :sl1:
en: Processing...
he: בהליכי עיבוד…

note: Type: text Description :sl1:
en: Finish partitioning and write changes to disk
he: סיום פעולת החלוקה למחיצות וכתיבת המידע לכונן

note: Type: text Description :sl1:
en: Undo changes to partitions
he: ביטול השינויים שבוצעו למחיצות

note: Type: text Description Keep short :sl1:
en: FREE SPACE
he: שטח פנוי

note: Type: text Description "unusable free space".  No more than 8 symbols. :sl1:
en: unusable
he: בלתי שמיש

note: Type: text Description "primary partition".  No more than 8 symbols. :sl1:
en: primary
he: ראשית

note: Type: text Description "logical partition".  No more than 8 symbols. :sl1:
en: logical
he: לוגית

note: Type: text Description "primary or logical".  No more than 8 symbols. :sl1:
en: pri/log
he: ראש/לוג

note: Type: text Description How to print the partition numbers in your language Examples: %s. No %s N. %s :sl1:
en: #%s
he: %s

note: Type: text Description For example ATA1, partition #5 (ad0s5) :sl1:
en: ATA%s, partition #%s (%s)
he: ATA%s, מחיצה מס׳ %s (%s)

note: Type: text Description For example IDE1 master, partition #5 (hdc5) :sl1:
en: IDE%s master, partition #%s (%s)
he: IDE%s master, מחיצה מס׳ %s (%s)

note: Type: text Description For example IDE2 slave, partition #5 (hdf5) :sl1:
en: IDE%s slave, partition #%s (%s)
he: IDE%s slave, מחיצה מס׳ %s (%s)

note: Type: text Description :sl1:
en: SCSI%s (%s,%s,%s), partition #%s (%s)
he: SCSI%s (%s,%s,%s), מחיצה מס׳ %s (%s)

note: Type: text Description :sl1:
en: SCSI%s, partition #%s (%s)
he: SCSI%s, מחיצה מס׳ %s (%s)

note: Type: text Description :sl1:
en: Cancel this menu
he: ביטול תפריט זה

note: Type: text Description Main menu entry :sl1:
en: Partition disks
he: חלוקת כוננים למחיצות

note: Type: text Description :sl1:
en: Computing the new partitions...
he: מתבצע חישוב של המחיצות החדשות…

note: Type: select Description :sl1:
en: Partitioning method:
he: שיטת חלוקה למחיצות:

note: Type: select Description :sl1:
en: The installer can guide you through partitioning a disk (using different standard schemes) or, if you prefer, you can do it manually. With guided partitioning you will still have a chance later to review and customise the results.
he: תכנית ההתקנה יכולה ללוות אותך בהליך החלוקה למחיצות (בעזרת מספר סכמות אפשריות) או ,אם עדיף לך, ניתן לעשות זאת באופן ידני. על אף הבחירה בחלוקה מודרכת, עדיין יתאפשר לך לסקור ולשנות את התוצאות מאוחר יותר.

note: Type: select Description :sl1:
en: If you choose guided partitioning for an entire disk, you will next be asked which disk should be used.
he: לאחר בחירה בחלוקה מודרכת למחיצות על כונן שלם, תופיע בקשה לבחירת הכונן לביצוע המשימה.

note: Type: select Description :sl1:
en: Partitioning scheme:
he: סכמת חלוקה למחיצות:

note: Type: select Description :sl1: "Selected for partitioning" can be either an entire disk of "the largest continuous free space" on an existing disk TRANSLATORS, please take care to choose something appropriate for both It is followed by a variable giving the chosen disk, hence the colon at the end of
en: Selected for partitioning:
he: נבחרו לחלוקה למחיצות:

note: Type: select Description :sl1:
en: The disk can be partitioned using one of several different schemes. If you are unsure, choose the first one.
he: ניתן לחלק את הכונן למחיצות בעזרת אחת מכמה סכמות שונות. במקרה של חוסר וודאות באיזו מהן לבחור, כדאי לבחור בראשונה.

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Guided partitioning
he: חלוקה מודרכת למחיצות

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Guided - use the largest continuous free space
he: חלוקה מודרכת - שימוש בשטח הפנוי הרציף הגדול ביותר

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Guided - use entire disk
he: חלוקה מודרכת - שימוש בכל שטח הכונן

note: Type: select Description :sl1:
en: Select disk to partition:
he: בחירת כונן לחלוקה למחיצות:

note: Type: select Description :sl1:
en: Note that all data on the disk you select will be erased, but not before you have confirmed that you really want to make the changes.
he: לתשומת לבך: כל הנתונים בכונן שתבחר יימחקו, אך לא לפני אישורך לביצוע השינויים האלה.

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters This is a method for partioning - as in guided (automatic) versus manual
en: Manual
he: חלוקה ידנית

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Automatically partition the free space
he: חלוקה אוטומטית של השטח הפנוי

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: All files in one partition (recommended for new users)
he: כל הקבצים במחיצה אחת (מומלץ למשתמשים חדשים)

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Separate /home partition
he: מחיצה נפרדת ל־‎/home

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Separate /home, /var, and /tmp partitions
he: מחיצות נפרדות ל־‎/home‎, ל־‎/var, ול־‎/tmp

note: Type: text Description short variant of `do not use the partition' :sl1:
en: unused
he: לא בשימוש

note: Type: text Description short variant of `format the partition' :sl1:
en: format
he: פרמוט

note: Type: text Description short variant of `keep and use the existing data' :sl1:
en: keep
he: שמירה

note: Type: text Description :sl1:
en: Computing the new state of the partition table...
he: המצב החדש של טבלת המחיצות מחושב…

note: Type: select Choices :sl1:
en: Beginning
he: התחלה

note: Type: select Choices :sl1:
en: End
he: סוף

note: Type: select Description :sl1:
en: Location for the new partition:
he: מקום למחיצה החדשה:

note: Type: select Description :sl1:
en: Please choose whether you want the new partition to be created at the beginning or at the end of the available space.
he: נא לבחור האם ליצור את המחיצה החדשה בתחילת או בסוף המקום הפנוי.

note: Type: select Choices :sl1:
en: Primary
he: ראשית

note: Type: select Choices :sl1:
en: Logical
he: לוגית

note: Type: select Description :sl1:
en: Type for the new partition:
he: סוג למחיצה החדשה:

note: Type: text Description :sl1:
en: Checking the ${TYPE} file system in partition #${PARTITION} of ${DEVICE}...
he: מערכת הקבצים ${TYPE} במחיצה מס׳ ${PARTITION} בהתקן ${DEVICE} נבדקת…

note: Type: text Description :sl1:
en: Checking the swap space in partition #${PARTITION} of ${DEVICE}...
he: שטח הדפדוף במחיצה מס׳ ${PARTITION} בהתקן ${DEVICE} נבדק…

note: Type: text Description :sl1:
en: Creating ${TYPE} file system in partition #${PARTITION} of ${DEVICE}...
he: נוצרת מערכת קבצים מסוג ${TYPE} במחיצה מספר ${PARTITION} בהתקן ${DEVICE}…

note: Type: text Description :sl1:
en: Creating ${TYPE} file system for ${MOUNT_POINT} in partition #${PARTITION} of ${DEVICE}...
he: נוצרת מערכת קבצים מסוג ${TYPE} לנקודת העיגון ${MOUNT_POINT} במחיצה מס׳ ${PARTITION} בהתקן ${DEVICE}…

note: Type: text Description :sl1:
en: Formatting swap space in partition #${PARTITION} of ${DEVICE}...
he: מפרמט שטח דפדוף במחיצה מספר ${PARTITION} בהתקן ${DEVICE}...

note: Type: text Description :sl1: Short variant of `swap space'
en: swap
he: דפדוף

note: Type: note Description :sl1: Type: text
en: Help on partitioning
he: קבלת עזרה לגבי החלוקה למחיצות

note: Type: note Description :sl1:
en: Partitioning a hard drive consists of dividing it to create the space needed to install your new system.  You need to choose which partition(s) will be used for the installation.
he: חלוקה למחיצות של דיסק קשיח מורכבת מחלוקה שלו כדי ליצור את השטח הדרוש להתקנת המערכת החדשה שלך. עליך לבחור באיזה מחיצה/ות יעשה שימוש לצורך ההתקנה.

note: Type: note Description :sl1:
en: Select a free space to create partitions in it.
he: נא לבחור בשטח פנוי כדי לייצר בו מחיצות.

note: Type: note Description :sl1:
en: Select a device to remove all partitions in it and create a new empty partition table.
he: נא לבחור התקן כדי להסיר את כל המחיצות שבו וליצור טבלת מחיצות ריקה חדשה.

note: Type: note Description :sl1:
en: Select a partition to remove it or to specify how it should be used. At a bare minimum, you need one partition to contain the root of the file system (whose mount point is /).  Most people also feel that a separate swap partition is a necessity.  "Swap" is scratch space for an operating system, which allows the system to use disk storage as "virtual memory".
he: בחר מחיצה כדי להסירה או כדי להגדיר את השימוש בה. צריך לכל הפחות מחיצה אחת שתכיל את שורש מערכת הקבצים (שנקודת העגינה שלו היא /). בנוסף, לדעת רוב האנשים נחוץ להגדיר מחיצה נפרדת שתשמש כשטח דפדוף. שטח דפדוף הינו שטח עבודה בשביל מערכת ההפעלה, שמאפשר לה להשתמש בו כזיכרון וירטואלי.

note: Type: note Description :sl1:
en: When the partition is already formatted you may choose to keep and use the existing data in the partition.  Partitions that will be used in this way are marked with "${KEEP}" in the main partitioning menu.
he: לאחר פירמוט המחיצה, ניתן לבחור להשאיר ולהשתמש במידע הקיים בה. מחיצות שתישארנה במצב כזה יסומנו ב־„${KEEP}” בתפריט המחיצות הראשי.

note: Type: note Description :sl1:
en: In general you will want to format the partition with a newly created file system.  NOTE: all data in the partition will be irreversibly deleted.  If you decide to format a partition that is already formatted, it will be marked with "${DESTROY}" in the main partitioning menu.  Otherwise it will be marked with "${FORMAT}".
he: בדרך כלל תרצה לפרמט כל מחיצה עם מערכת קבצים חדשה. הערה: כל המידע שנמצא במחיצה ימחק באופן בלתי הפיך. אם תחליט לפרמט מחיצה שכבר מפורמטת, היא תסומן עם "${DESTROY}" בתפריט המחיצות הראשי. אחרת היא תסומן עם "${FORMAT}".

note: Type: text Description :sl1:
en: In order to start your new system, a so called boot loader is used.  It can be installed either in the master boot record of the first hard disk, or in a partition.  When the boot loader is installed in a partition, you must set the bootable flag for it. Such a partition will be marked with "${BOOTABLE}" in the main partitioning menu.
he: כדי לאתחל את המערכת החדשה שלך, משתמשים במנהל אתחול. ניתן להתקין אותו בסקטור האתחול (MBR) של הדיסק הראשון, או במחיצה כלשהי. אם מנהל האתחול מותקן במחיצה, עליך לקבע את דגל האתחול במחיצה זאת. מחיצה כזאת תסומן עם "${BOOTABLE}" בתפריט המחיצות הראשי.

note: Type: text Description finish-install progress bar item :sl1:
en: Saving the time zone...
he: אזור הזמן נשמר…

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Configure the clock
he: הגדרת שעון

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Is the system clock set to UTC?
he: האם שעון המערכת מכוון ל־UTC?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: System clocks are generally set to Coordinated Universal Time (UTC). The operating system uses your time zone to convert system time into local time. This is recommended unless you also use another operating system that expects the clock to be set to local time.
he: שעוני מערכת בדרך כלל מכוונים לפי זמן אוניברסלי מתואם - UTC. מערכת ההפעלה משתמשת באזור הזמן כדי להמיר את זמן המערכת לזמן המקומי. זאת האפשרות המומלצת, אלא אם אתה משתמש באותו מחשב במערכת הפעלה נוספת שמצפה שהשעון יכוון לפי הזמן המקומי.

note: Type: text Description progress bar item :sl1:
en: Configuring clock settings...
he: תצורת השעון מוגדרת…

note: Type: text Description :sl1:
en: Setting up the clock
he: הגדרות שעון

note: Type: text Description progress bar item :sl1:
en: Getting the time from a network time server...
he: עדכון הזמן משרת זמן מקוון…

note: Type: text Description progress bar item :sl1:
en: Setting the hardware clock...
he: שעון החומרה מוגדר…

note: Type: text Description :sl1:
en: Preparing to install the base system...
he: בהכנות להתקנת מערכת הבסיס…

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing the base system
he: מערכת הבסיס מותקנת

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: text Description :sl1: #-#-#-#-#  templates.pot (apt-setup)  #-#-#-#-# :sl2: #-#-#-#-#  templates.pot (pkgsel)  #-#-#-#-# #-#-#-#-#  templates.pot (finish-install)  #-#-#-#-#
en: Running ${SCRIPT}...
he: מתבצעת הרצה של ${SCRIPT}…

note: Type: text Description :sl1:
en: Setting up the base system...
he: מערכת הבסיס מוגדרת…

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring APT sources...
he: מוגדרים מקורות APT…

note: Type: text Description :sl1:
en: Updating the list of available packages...
he: רשימת החבילות הזמינות מתעדכנת…

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing extra packages...
he: חבילות התוספת מותקנות…

note: Type: text Description SUBST0 is a package name :sl1:
en: Installing extra packages - retrieving and installing ${SUBST0}...
he: התקנת חבילות תוספת - קבלה והתקנה של ${SUBST0}…

note: Type: text Description Item in the main menu to select this package TRANSLATORS: <65 columns :sl1:
en: Install the base system
he: התקנת מערכת הבסיס

note: Type: text Description :sl1: Release is a filename which should not be translated
en: Retrieving Release file
he: הקובץ Release מתקבל

note: Type: text Description :sl1: Release is a filename which should not be translated
en: Retrieving Release file signature
he: חתימת קובץ ה־Release מתקבלת

note: Type: text Description :sl1: "packages" here can be translated
en: Finding package sizes
he: גדלי החבילות נבדקים

note: Type: text Description :sl1: Packages is a filename which should not be translated
en: Retrieving Packages files
he: קובצי Packages מתקבלים

note: Type: text Description :sl1: Packages is a filename which should not be translated
en: Retrieving Packages file
he: קובץ Packages מתקבל

note: Type: text Description :sl1: "packages" here can be translated
en: Retrieving packages
he: חבילות מתקבלות

note: Type: text Description :sl1: "packages" here can be translated
en: Extracting packages
he: חבילות מחולצות

note: Type: text Description :sl1: Core packages are packages that are part of the Debian base system The "core" packages are indeed packages that are specifically recorded as part of the base system. Other packages may be installed on the base system because of dependency resolution
en: Installing core packages
he: חבילות הליבה מותקנות

note: Type: text Description :sl1: Required packages are packages which installation is triggered by the dependency chain of core packages In short, they are "required" because at least one of the packages from the core packages depends on them
en: Unpacking required packages
he: החבילות הנדרשות נפרסות

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring required packages
he: החבילות הנדרשות מוגדרות

note: Type: text Description :sl1: The base system is the minimal Debian system See http://www.debian.org/doc/debian-policy/ch-binary.html#s3.7
en: Unpacking the base system
he: מערכת הבסיס נפרסת

note: Type: text Description :sl1: The base system is the minimal Debian system See http://www.debian.org/doc/debian-policy/ch-binary.html#s3.7
en: Configuring the base system
he: מערכת הבסיס מוגדרת

note: Type: text Description :sl1:
en: ${SECTION}: ${INFO}...
he: ${SECTION}: ${INFO}…

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Validating ${SUBST0}...
he: מתבצע אימות של ${SUBST0}…

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Retrieving ${SUBST0}...
he: ${SUBST0} מתקבלת…

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Extracting ${SUBST0}...
he: מתבצע חילוץ של ${SUBST0}…

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Unpacking ${SUBST0}...
he: מתבצעת פריסה של ${SUBST0}…

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Configuring ${SUBST0}...
he: מתבצעת הגדרה של ${SUBST0}…

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a gpg key id Release is a filename which should not be translated
en: Valid Release signature (key id ${SUBST0})
he: חתימה תקינה על הקובץ Release (מזהה מפתח ${SUBST0})

note: Type: text Description :sl1:
en: Resolving dependencies of base packages...
he: התלויות של חבילות הבסיס מפוענחות…

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a list of packages
en: Found additional base dependencies: ${SUBST0}
he: נמצאו תלויות בסיס נוספות: ${SUBST0}

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a list of packages
en: Found additional required dependencies: ${SUBST0}
he: נמצאו תלויות נדרשות נוספות: ${SUBST0}

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a list of packages
en: Found packages in base already in required: ${SUBST0}
he: נמצאו חבילות בבסיס שכבר נמצאות בחבילות נדרשות: ${SUBST0}

note: Type: text Description :sl1:
en: Resolving dependencies of required packages...
he: מתבצע פענוח תלויות של חבילות נדרשות…

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is an archive component (main, etc) SUBST1 is a mirror
en: Checking component ${SUBST0} on ${SUBST1}...
he: הרכיב ${SUBST0} באתר ${SUBST1} נבדק…

note: Type: text Description :sl1: Core packages are packages that are part of the Debian base system The "core" packages are indeed packages that are specifically recorded as part of the base system. Other packages may be installed on the base system because of dependency resolution
en: Installing core packages...
he: חבילות הליבה מותקנות…

note: Type: text Description :sl1: Required packages are packages which installation is triggered by the dependency chain of core packages In short, they are "required" because at least one of the packages from the core packages depends on them
en: Unpacking required packages...
he: חבילות נדרשות נפרסות…

note: Type: text Description :sl1: Required packages are packages which installation is triggered by the dependency chain of core packages In short, they are "required" because at least one of the packages from the core packages depends on them
en: Configuring required packages...
he: חבילות נדרשות מוגדרות…

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing base packages...
he: חבילות הבסיס מותקנות…

note: Type: text Description :sl1:
en: Unpacking the base system...
he: מערכת הבסיס נפרסת…

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring the base system...
he: מערכת הבסיס מוגדרת…

note: Type: text Description :sl1:
en: Base system installed successfully.
he: מערכת הבסיס הותקנה בהצלחה.

note: Type: text Description :sl1:
en: Selecting the kernel to install...
he: הליבה להתקנה נבחרת…

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing the kernel...
he: הליבה מותקנת…

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Installing the kernel - retrieving and installing ${SUBST0}...
he: הליבה מותקנת - קבלה והתקנה של ${SUBST0}...

note: Type: text Description Main menu item MUST be kept below 55 characters/columns :sl1:
en: Configure the package manager
he: הגדרת מנהל החבילות

note: Type: text Description Translators, "apt" is the program name so please do NOT translate it :sl1:
en: Configuring apt
he: הגדרת apt

note: Type: multiselect Choices SEC_HOST is a host name (e.g. security.debian.org) Translators: the *entire* string should be under 55 columns including host name. In short, KEEP THIS SHORT and, yes, that's tricky :sl1:
en: security updates (from ${SEC_HOST})
he: עדכוני אבטחה (מהשרת ${SEC_HOST})

note: Type: multiselect Choices SEC_HOST is a host name (e.g. security.debian.org) Translators: the *entire* string should be under 55 columns including host name. In short, KEEP THIS SHORT and, yes, that's tricky :sl1:
en: release updates
he: עדכוני גרסה

note: Type: multiselect Choices SEC_HOST is a host name (e.g. security.debian.org) Translators: the *entire* string should be under 55 columns including host name. In short, KEEP THIS SHORT and, yes, that's tricky :sl1:
en: backported software
he: תכניות שהותאמו לסביבה ישנה

note: Type: multiselect Description :sl1:
en: Services to use:
he: שירותים לשימוש:

note: Type: multiselect Description :sl1:
en: Debian has two services that provide updates to releases: security and release updates.
he: לדביאן ישנם שני שירותי עדכון: עדכוני אבטחה ועדכוני גרסה.

note: Type: multiselect Description :sl1:
en: Security updates help to keep your system secured against attacks. Enabling this service is strongly recommended.
he: עדכוני אבטחה מסייעים לך בהגנה על המערכת שלך מפני תקיפות. הפעלת שירות זה מומלצת בחום.

note: Type: multiselect Description :sl1:
en: Release updates provide more current versions for software that changes relatively frequently and where not having the latest version could reduce the usability of the software. It also provides regression fixes. This service is only available for stable and oldstable releases.
he: עדכוני גרסה מספקים גרסאות עדכניות יותר של תוכנה שמשתנה בתדירות גבוהה, ומצב שבו הגרסה האחרונה אינה מותקנת יכול להוריד את השימושיות של התוכנה. כמו כן ישנם תיקונים עבור נסיגות ביכולות התוכנה. שירות זה זמין רק עבור הגרסה היציבה והיציבה הקודמת של הפרוייקט.

note: Type: multiselect Description :sl1:
en: Backported software are adapted from the development version to work with this release. Although this software has not gone through such complete testing as that contained in the release, it includes newer versions of some applications which may provide useful features. Enabling backports here does not cause any of them to be installed by default; it only allows you to manually select backports to use.
he: תוכנות, שעברו התאמה לסביבה ישנה, הן תוכנות שהוסבו מגרסת הפיתוח כדי לעבוד בגרסה הנוכחית. למרות שתוכנות אלה לא עברו בדיקות מקיפות כמו התוכנות בגרסה הנוכחית, הן כוללות גרסאות חדשות של כמה יישומים, שיכולים להוסיף תכונות שימושיות. אם תאפשרוכאן התקנת תוכנות, שעברו התאמה לסביבה ישנה, הדבר לא יגרום לאף אחת מהן להיות מותקנת כברירת מחדל. זה רק יאפשר לכם לבחור ידנית באלו תוכנות, שעברו התאמה לסביבה ישנה, להשתמש.

note: Type: text Description :sl1:
en: Scanning the CD-ROM...
he: התקליטור נסרק…

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Scan another CD or DVD?
he: לסרוק CD או DVD נוסף?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Your installation CD or DVD has been scanned; its label is:
he: ה־CD או ה־DVD ההתקנה נסרק. התווית שלו היא:

note: Type: boolean Description :sl1:
en: You now have the option to scan additional CDs or DVDs for use by the package manager (apt). Normally these should be from the same set as the installation CD/DVD. If you do not have any additional CDs or DVDs available, this step can just be skipped.
he: ניתן כעת לסרוק CDים ו-DVDים נוספים לשימוש ע"י מנהל החבילות (apt). בדרך כלל אלו אמורים להיות חלק מסט התקליטורים, שממנו בא תקליטור ההתקנה. אם אין תקליטורים נוספים, ניתן פשוט לדלג על שלב זה.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: If you wish to scan another CD or DVD, please insert it now.
he: כדי לסרוק CD או DVD נוסף, נא להכניס אותו כעת.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: The CD or DVD with the following label has been scanned:
he: ה־CD או ה־DVD עם התווית הבאה נסרק:

note: Type: boolean Description :sl1:
en: The CD or DVD with the following label has already been scanned:
he: ה־CD או ה־DVD עם התווית הבאה כבר נסרק:

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Please replace it now if you wish to scan another CD or DVD.
he: נא להחליף אותו כעת אם ברצונך לסרוק עוד CD או DVD.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: An attempt to configure apt to install additional packages from the CD/DVD failed.
he: הניסיון להגדיר את apt לטובת התקנה של חבילות נוספות מה־CD/DVD נכשל.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Please check that the CD/DVD has been inserted correctly.
he: נא לבדוק שה־CD/DVD הוכנס בצורה תקינה.

note: Type: text Description :sl1: This template uses the same text as used in the package apt for apt-cdrom Do not translate "/cdrom/" (the mount point)
en: Media change
he: החלפת מדיה

note: Type: text Description :sl1: This template uses the same text as used in the package apt for apt-cdrom Do not translate "/cdrom/" (the mount point)
en: /cdrom/:Please insert the disc labeled: '${LABEL}' in the drive '/cdrom/' and press enter.
he: /cdrom/: נא להכניס את התקליטור עם התווית: '${LABEL}' לכונן '/cdrom/' וללחוץ על המקש enter.

note: Type: text Description :sl1: finish-install progress bar item
en: Disabling netinst CD in sources.list...
he: תקליטור ההתקנה מהרשת מושבת ברשימת המקורות…

note: Type: text Description :sl1: Type: boolean :sl2:
en: If you are installing from a netinst CD and choose not to use a mirror, you will end up with only a very minimal base system.
he: אם ההתקנה מתבצעת מתקליטור של התקנה מהרשת (netinst CD), ובחרת לא להשתמש באתר מראה, המערכת שתתקבל בסיום ההתקנה תהיה מערכת בסיסית מינימלית מאוד.

note: Type: text Description :sl1:
en: You are installing from a netinst CD, which by itself only allows installation of a very minimal base system. Use a mirror to install a more complete system.
he: אתה מתקין באמצעות תקליטור התקנה מהרשת (netinst CD), שמאפשר בעצמו רק התקנה של מערכת בסיסית מינימלית מאוד. השתמש באתר מראה כדי להתקין מערכת יותר שלמה.

note: Type: text Description :sl1:
en: You are installing from a CD, which contains a limited selection of packages.
he: התקנה זו מתבצעת מתקליטור שמכיל מבחר מצומצם של חבילות.

note: Type: text Description :sl1: The value of %i can be 2 or 3
en: You have scanned %i CDs. Even though these contain a fair selection of packages, some may be missing (notably some packages needed to support languages other than English).
he: %i תקליטורים נסרקו. למרות שהם מכילים מבחר הוגן של חבילות, חלק מהחבילות חסרות (בעיקר כאלה הנדרשות לתמיכה בשפות שאינן אנגלית).

note: Type: text Description :sl1: The value of %i can be from 4 to 8
en: You have scanned %i CDs. Even though these contain a large selection of packages, some may be missing.
he: %i תקליטורים נסרקו. על אף שהם מכילים כמות נרחבת של חבילות, יתכן שחלק מהן תהיינה חסרות.

note: Type: text Description :sl1:
en: Note that using a mirror can result in a large amount of data being downloaded during the next step of the installation.
he: לתשומת לבך: השימוש באתר מראה עשוי להוביל להורדה של כמויות אדירות של נתונים במהלך השלב הבא בהתקנה.

note: Type: text Description :sl1:
en: You are installing from a DVD. Even though the DVD contains a large selection of packages, some may be missing.
he: התקנה זו מתבצעת מ־DVD. על אף שה־DVD מכיל מבחר רחב של חבילות, יתכן שחלק מהן תהיינה חסרות.

note: Type: text Description :sl1:
en: Unless you don't have a good Internet connection, use of a mirror is recommended, especially if you plan to install a graphical desktop environment.
he: השימוש באתרי מראה מומלץ למעט מקרים בהם חיבור האינטרנט לקוי, במיוחד אם בכוונתך להתקין סביבת שולחן עבודה גרפית.

note: Type: text Description :sl1:
en: If you have a reasonably good Internet connection, use of a mirror is suggested if you plan to install a graphical desktop environment.
he: אם החיבור שלך לאינטרנט מהיר ויציב, כדאי להשתמש באתר מראה מוצע אם בכוונתך להתקין סביבת שולחן עבודה גרפית.

note: Type: text Description :sl1:
en: Scanning the mirror...
he: אתר המראה נסרק…

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Use non-free software?
he: להשתמש בתכנה לא חופשית?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Some non-free software has been made to work with Debian. Though this software is not at all a part of Debian, standard Debian tools can be used to install it. This software has varying licenses which may prevent you from using, modifying, or sharing it.
he: חלק מהתוכנה הלא חופשית עובדת עם דביאן. למרות שתוכנה זאת אינה חלק מדביאן, כלים סטנדרטים של דביאן יכולים לשמש כדי להתקין אותה. לתוכנה זאת יש רישיונות שונים שיכולים למנוע ממך להשתמש, לשנות או לשתף אותה.

note: Type: boolean Description :sl1: This template is used by the Ubuntu version of d-i. :sl2:
en: Please choose whether you want to have it available anyway.
he: נא לבחור האם התכנית תהיה זמינה בכל מקרה.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Use contrib software?
he: להשתמש בתכנה מסוג contrib?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Some additional software has been made to work with Debian. Though this software is free, it depends on non-free software for its operation. This software is not a part of Debian, but standard Debian tools can be used to install it.
he: חלק מתוכנה נוספת עובדת עם דביאן. למרות שזאת תוכנה חופשית, היא תלויה בתוכנה לא חופשית לצורך פעולתה. תכונה זאת אינה חלק מדביאן אבל כלים סטנדרטים של דביאן יכולים לשמש לצורך התקנתה.

note: Type: boolean Description :sl1: This template is used by the Ubuntu version of d-i. :sl2:
en: Please choose whether you want this software to be made available to you.
he: נא לבחור האם להנגיש לך תכנה מסוג זה.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Use a network mirror?
he: להשתמש באתר מראה מקוון?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: A network mirror can be used to supplement the software that is included on the CD-ROM. This may also make newer versions of software available.
he: ניתן להשתמש באתר מראה כדי להשלים מעבר לתכניות שכלולות בתקליטור. הגדרה זאת תנגיש לך גרסאות חדשות יותר של תכניות.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Allow login as root?
he: לאפשר כניסה כ־root?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: If you choose not to allow root to log in, then a user account will be created and given the power to become root using the 'sudo' command.
he: אם תבחר לא לאפשר כניסה של root, אז ייווצר חשבון משתמש שיקבל את הכוח להיות משתמש-על (root) על ידי הפקודה 'sudo'.

note: Type: password Description :sl1:
en: Root password:
he: ססמת root:

note: Type: password Description :sl1:
en: You need to set a password for 'root', the system administrative account. A malicious or unqualified user with root access can have disastrous results, so you should take care to choose a root password that is not easy to guess. It should not be a word found in dictionaries, or a word that could be easily associated with you.
he: עליך להגדיר סיסמה ל-root, חשבון המשתמש הניהולי של המערכת. משתמש זדוני או לא מיומן עם גישת root יכול לגרום לתוצאות הרסניות, כך שעליך לדאוג לבחור סיסמת root שאינה קלה לניחוש. הסיסמה צריכה להיות מילה שלא ניתן למצוא במילון, או מילה שלא ניתן לשייך אליך בקלות.

note: Type: password Description :sl1:
en: A good password will contain a mixture of letters, numbers and punctuation and should be changed at regular intervals.
he: ססמה טובה מכילה תערובת של אותיות, ספרות וסימני פיסוק ויש לשנות אותה במרווחי זמן קבועים.

note: Type: password Description :sl1:
en: The root user should not have an empty password. If you leave this empty, the root account will be disabled and the system's initial user account will be given the power to become root using the "sudo" command.
he: הססמה של root לא אמורה להיות ריקה. השארת שדה זה ריק, תגרום להשבתת החשבון root ולחשבון המשתמש ההתחלתי של המערכת תהיה האפשרות להפוך ל־root באמצעות הפקודה „sudo”.

note: Type: password Description :sl1:
en: Note that you will not be able to see the password as you type it.
he: לתשומת לבך: לא ניתן לצפות בססמה בזמן הקלדתה.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: password Description :sl1: #-#-#-#-#  templates.pot (grub-installer)  #-#-#-#-# :sl2: :sl3:
en: Re-enter password to verify:
he: נא להכניס את הססמה שוב לצורך אימות:

note: Type: password Description :sl1:
en: Please enter the same root password again to verify that you have typed it correctly.
he: נא להקליד את אותה הססמה למשתמש root שוב כדי לוודא שהוקלדה נכון.

note: Type: string Description :sl1:
en: Full name for the new user:
he: שם מלא למשתמש החדש:

note: Type: string Description :sl1:
en: A user account will be created for you to use instead of the root account for non-administrative activities.
he: לשימושך, יווצר חשבון משתמש במקום חשבון ה־root לפעילויות שאינן ניהוליות.

note: Type: string Description :sl1:
en: Please enter the real name of this user. This information will be used for instance as default origin for emails sent by this user as well as any program which displays or uses the user's real name. Your full name is a reasonable choice.
he: נא להקליד את השם המלא של המשתמש. מידע זה ישמש, למשל, כבררת מחדל לשם השולח בהודעות דוא״ל הנשלחות על ידי המשתמש. כמו כן, תכניות המציגות את שם המשתמש האמתי ישתמשו במידע זה. שמך המלא היא בחירה הגיונית.

note: Type: string Description :sl1:
en: Username for your account:
he: שם משתמש עבור החשבון שלך:

note: Type: string Description :sl1:
en: Select a username for the new account. Your first name is a reasonable choice. The username should start with a lower-case letter, which can be followed by any combination of numbers and more lower-case letters.
he: נא לבחור את שם המשתמש לחשבון החדש. שמך הפרטי היא בחירה סבירה. שם המשתמש צריך להתחיל באות לטינית קטנה ואחריה יכול לבוא צירוף כלשהו של מספרים ואותיות לטיניות קטנות.

note: Type: password Description :sl1:
en: Choose a password for the new user:
he: נא לבחור ססמה למשתמש החדש:

note: Type: password Description :sl1:
en: Please enter the same user password again to verify you have typed it correctly.
he: נא להזין את ססמת המשתמש פעם נוספת כדי לוודא שההקלדה הקודמת נכונה.

note: Type: title Description :sl1:
en: Set up users and passwords
he: הגדרת משתמשים וססמאות

note: Type: text Description finish-install progress bar item :sl1:
en: Setting users and passwords...
he: מוגדרים משתמשים וססמאות…

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1:
en: Continue
he: להמשיך

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1:
en: Go Back
he: לחזור אחורה

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1: :sl4:
en: Yes
he: כן

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1: :sl4:
en: No
he: לא

note: Type: text Description Help line displayed at the bottom of the cdebconf newt interface. Translators: must fit within 80 characters. :sl1:
en: <Tab> moves; <Space> selects; <Enter> activates buttons
he: <Tab> מעביר בין עצמים; <Space> בוחר; <Enter> מפעיל את הכפתורים

note: Type: text Description Help line displayed at the bottom of the cdebconf newt interface. Translators: must fit within 80 characters. :sl1:
en: <F1> for help; <Tab> moves; <Space> selects; <Enter> activates buttons
he: <F1> לעזרה; <Tab> מעביר בין עצמים; <Space> בוחר; <Enter> מפעיל את הכפתורים

note: Type: text Description Appears as a checkbox in the newt and GTK interfaces. :sl1:
en: Show Password in Clear
he: חשיפת הססמה

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1:
en: Help
he: עזרה

note: Type: text Description TRANSLATORS: This should be "translated" to "RTL" or "LTR" depending of default text direction of your language LTR: Left to Right (Latin, Cyrillic, CJK, Indic...) RTL: Right To Left (Arabic, Hebrew, Persian...) DO NOT USE ANYTHING ELSE :sl1:
en: LTR
he: RTL

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT This button will allow users to virtually "shoot a picture" of the screen :sl1:
en: Screenshot
he: צילום מסך

note: Type: text Description Text that will appear in a dialog box mentioning which file the screenshot has been saved to. "%s" is a file name here :sl1:
en: Screenshot saved as %s
he: צילום המסך נשמר כ־%s

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Finish the installation
he: סיום ההתקנה

note: Type: text Description :sl1:
en: Finishing the installation
he: ההתקנה מסתיימת

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring network...
he: הרשת מוגדרת…

note: Type: text Description :sl1:
en: Setting up frame buffer...
he: מפעיל חוצץ מסגרת...

note: Type: text Description :sl1:
en: Unmounting file systems...
he: עיגון מערכות הקבצים מנותק…

note: Type: text Description :sl1:
en: Rebooting into your new system...
he: הפעלת המערכת החדשה שלך לאחר אתחול…

note: Type: note Description :sl1:
en: Installation complete
he: ההתקנה הושלמה

note: Type: note Description :sl1:
en: Installation is complete, so it is time to boot into your new system. Make sure to remove the installation media, so that you boot into the new system rather than restarting the installation.
he: ההתקנה הושלמה, הגיע הזמן לאתחל לתוך המערכת החדשה שלך. נא לוודא שמדיית ההתקנה נשלפה, כדי שהאתחול הבא יפעיל את המערכת החדשה שלך ולא יפעיל את ההתקנה מחדש.

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Continue without boot loader
he: להמשיך ללא מנהל אתחול

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Install the GRUB boot loader to the master boot record?
he: להתקין את מנהל האתחול GRUB לרשומת האתחול הראשית (MBR) של הכונן הקשיח?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: The following other operating systems have been detected on this computer: ${OS_LIST}
he: אלו מערכות ההפעלה הנוספות שזוהו על מחשב זה: ${OS_LIST}

note: Type: boolean Description :sl1:
en: If all of your operating systems are listed above, then it should be safe to install the boot loader to the master boot record of your first hard drive. When your computer boots, you will be able to choose to load one of these operating systems or your new system.
he: אם כל מערכות ההפעלה שלך רשומות למעלה, אז אפשר להתקין בבטחה את מנהל האתחול על סקטור האתחול הראשי (MBR) של הדיסק הקשיח הראשון. כאשר המחשב שלך יאתחל את עצמו, תוכל לבחור לטעון את אחת ממערכות ההפעלה הרשומות או את המערכת החדשה שלך.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: It seems that this new installation is the only operating system on this computer. If so, it should be safe to install the GRUB boot loader to the master boot record of your first hard drive.
he: נראה שההתקנה החדשה היא מערכת ההפעלה היחידה על מחשב זה. אם כך, אפשר להתקין בבטחה את מנהל האתחול GRUB על רשומת האתחול הראשית (MBR) של הכונן הקשיח הראשון.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Warning: If the installer failed to detect another operating system that is present on your computer, modifying the master boot record will make that operating system temporarily unbootable, though GRUB can be manually configured later to boot it.
he: אזהרה: אם תכנית ההתקנה לא גילתה מערכת הפעלה נוספת שנמצאת על המחשב שלך, עדכון רשומת האתחול הראשית (MBR) יהפוך באופן זמני את מערכת ההפעלה הנוספת לבלתי ניתנת לאתחול, למרות שניתן לאחר מכן להגדיר את GRUB באופן ידני כדי לאתחל אותה.

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing GRUB boot loader
he: מנהל האתחול GRUB מותקן

note: Type: text Description :sl1:
en: Looking for other operating systems...
he: מתבצע חיפוש אחר מערכות הפעלה אחרות…

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing the '${GRUB}' package...
he: החבילה '${GRUB}' מותקנת…

note: Type: text Description :sl1:
en: Determining GRUB boot device...
he: התקן האתחול של GRUB מוגדר…

note: Type: text Description :sl1:
en: Running "grub-install ${BOOTDEV}"...
he: הפקודה „grub-install ${BOOTDEV}” רצה…

note: Type: text Description :sl1:
en: Running "update-grub"...
he: הפקודה „update-grub” רצה…

note: Type: text Description :sl1:
en: Updating /etc/kernel-img.conf...
he: מתבצע עדכון של ‎/etc/kernel-img.conf…

note: Type: text Description :sl1:
en: Checking whether to force usage of the removable media path
he: מתבצעת בדיקה האם לאכוף שימוש בנתיב המדיה הנתיקה

note: Type: text Description :sl1:
en: Mounting filesystems
he: מערכות הקבצים מעוגנות

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring grub-efi for future usage of the removable media path
he: grub-efi מוגדר לצורך שימוש עתידי של נתיב המדיה הנתיקה

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Install the GRUB boot loader on a hard disk
he: התקנת מנהל האתחול GRUB על כונן קשיח

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Force GRUB installation to the EFI removable media path?
he: לאלץ התקנת GRUB על נתיב מדיית EFI ניתנת להסרה?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: It seems that this computer is configured to boot via EFI, but maybe that configuration will not work for booting from the hard drive. Some EFI firmware implementations do not meet the EFI specification (i.e. they are buggy!) and do not support proper configuration of boot options from system hard drives.
he: נראה שהמחשב שלך מוגדר לאתחל דרך EFI, אבל יתכן שהגדרה זאת לא תעבוד לאתחול מדיסק קשיח. חלק ממימושי קושחות ה-EFI לא עומדות בתקנים של EFI (כלומר יש בהן באגים!) ולא תומכות בהגדרה תקינה של אפשרויות האתחות מהדיסקים הקשיחים של המערכת.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: A workaround for this problem is to install an extra copy of the EFI version of the GRUB boot loader to a fallback location, the "removable media path". Almost all EFI systems, no matter how buggy, will boot GRUB that way.
he: אחת הדרכים לעקוף בעיה זאת היא להתקין עותק נוסף של גרסת ה־EFI של מנהל האתחול GRUB למיקום חלופי „נתיב מדיה נתיקה”. כמעט כל מערכות ה־EFI, ללא תלות בכמות התקלות שיש בהן, יאתחלו את GRUB בדרך זאת.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Warning: If the installer failed to detect another operating system that is present on your computer that also depends on this fallback, installing GRUB there will make that operating system temporarily unbootable. GRUB can be manually configured later to boot it if necessary.
he: אזהרה: אם תכנית ההתקנה נכשלה בגילוי מערכת הפעלה נוספת שנמצאת על המחשב שלך, שגם תלויה בחלופה זאת, התקנה של GRUB שם תהפוך את המערכת הפעלה ההיא לבלתי ניתנת לאתחול באופן זמני. לאחר מכן ניתן להגדיר את GRUB באופן ידני כדי לאתחל אותה.

note: Type: text Description :sl1:
en: Enter rescue mode
he: כניסה למצב הצלה

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Scan hard drives for an installer ISO image
he: סריקת כוננים קשיחים לאיתור תמונת ISO של תכנית ההתקנה

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Save debug logs
he: שמירת יומני פעילות לצורך ניפוי שגיאות

note: Type: text Description :sl1: finish-install progress bar item
en: Gathering information for installation report...
he: נאסף מידע לדוח ההתקנה…

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Configure MD devices
he: הגדרת התקנים מרובי כוננים (MD)

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: text Description Main menu item :sl1: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-# :sl3: Use infinitive form
en: Configure the Logical Volume Manager
he: הגדרת מנהל הכרכים הלוגיים (LVM)

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Guided - use entire disk and set up LVM
he: חלוקה מודרכת - שימוש בכל שטח הכונן והגדרת LVM
