debian-installer - en to lt translation catalogue (505 entries)

en: Africa
lt: Afrika

en: Asia
lt: Azija

en: Atlantic Ocean
lt: Atlanto vandenynas

en: Caribbean
lt: Karibų salos

en: Central America
lt: Centrinė Amerika

en: Europe
lt: Europa

en: Indian Ocean
lt: Indijos vandenynas

en: North America
lt: Šiaurės Amerika

en: Oceania
lt: Okeanija

en: South America
lt: Pietų Amerika

note: Type: select Choices
en: American English
lt: Amerikiečių angliškas

note: Type: select Choices
en: Albanian
lt: Albanų

note: Type: select Choices
en: Arabic
lt: Arabų

note: Type: select Choices
en: Asturian
lt: Astūrų

note: Type: select Choices
en: Bangladesh
lt: Bangladešas

note: Type: select Choices
en: Belarusian
lt: Baltarusių

note: Type: select Choices
en: Bengali
lt: Bengalų

note: Type: select Choices
en: Belgian
lt: Belgų

note: Type: select Choices
en: Bosnian
lt: Bosnių

note: Type: select Choices
en: Brazilian
lt: Brazilų

note: Type: select Choices
en: British English
lt: Britų angliškas

note: Type: select Choices
en: Bulgarian (BDS layout)
lt: Bulgarų (BDS)

note: Type: select Choices
en: Bulgarian (phonetic layout)
lt: Bulgarų (fonetinis)

note: Type: select Choices
en: Burmese
lt: Birmiečių

note: Type: select Choices
en: Canadian French
lt: Kanadiečių prancūziškas

note: Type: select Choices
en: Canadian Multilingual
lt: Kanadiečių daugiakalbis

note: Type: select Choices
en: Catalan
lt: Katalonų

note: Type: select Choices
en: Chinese
lt: Kinų

note: Type: select Choices
en: Croatian
lt: Kroatų

note: Type: select Choices
en: Czech
lt: Čekų

note: Type: select Choices
en: Danish
lt: Danų

note: Type: select Choices
en: Dutch
lt: Olandų

note: Type: select Choices
en: Dvorak
lt: Dvorako

note: Type: select Choices
en: Dzongkha
lt: Botijų

note: Type: select Choices
en: Estonian
lt: Estų

note: Type: select Choices
en: Ethiopian
lt: Etiopų

note: Type: select Choices
en: Finnish
lt: Suomių

note: Type: select Choices
en: French
lt: Prancūzų

note: Type: select Choices
en: Georgian
lt: Gruzinų

note: Type: select Choices
en: German
lt: Vokiečių

note: Type: select Choices
en: Greek
lt: Graikų

note: Type: select Choices
en: Gujarati
lt: Gudžaratų

note: Type: select Choices
en: Gurmukhi
lt: Gurmukhų

note: Type: select Choices
en: Hebrew
lt: Hebrajų

note: Type: select Choices
en: Hungarian
lt: Vengrų

note: Type: select Choices
en: Icelandic
lt: Islandų

note: Type: select Choices
en: Irish
lt: Airių

note: Type: select Choices
en: Italian
lt: Italų

note: Type: select Choices
en: Japanese
lt: Japonų

note: Type: select Choices
en: Kannada
lt: Kanadų

note: Type: select Choices
en: Kazakh
lt: Kazachų

note: Type: select Choices
en: Khmer
lt: Khmerų

note: Type: select Choices
en: Kirghiz
lt: Kirgizų

note: Type: select Choices
en: Korean
lt: Korėjiečių

note: Type: select Choices
en: Kurdish (F layout)
lt: Kurdų (F)

note: Type: select Choices
en: Kurdish (Q layout)
lt: Kurdų (Q)

note: Type: select Choices
en: Lao
lt: Laosiečių

note: Type: select Choices
en: Latin American
lt: Lotynų Amerikos

note: Type: select Choices
en: Latvian
lt: Latvių

note: Type: select Choices
en: Lithuanian
lt: Lietuvių

note: Type: select Choices
en: Macedonian
lt: Makedonų

note: Type: select Choices
en: Malayalam
lt: Malajalių

note: Type: select Choices
en: Nepali
lt: Nepalų

note: Type: select Choices
en: Northern Sami
lt: Šiaurės samių

note: Type: select Choices
en: Norwegian
lt: Norvegų

note: Type: select Choices
en: Persian
lt: Persų

note: Type: select Choices
en: Philippines
lt: Filipiniečių

note: Type: select Choices
en: Polish
lt: Lenkų

note: Type: select Choices
en: Portuguese
lt: Portugalų

note: Type: select Choices
en: Punjabi
lt: Pandžabų

note: Type: select Choices
en: Romanian
lt: Rumunų

note: Type: select Choices
en: Russian
lt: Rusų

note: Type: select Choices
en: Serbian (Cyrillic)
lt: Serbų (kirilica)

note: Type: select Choices
en: Sindhi
lt: Sindų

note: Type: select Choices
en: Sinhala
lt: Singalų

note: Type: select Choices
en: Slovak
lt: Slovakų

note: Type: select Choices
en: Slovenian
lt: Slovėnų

note: Type: select Choices
en: Spanish
lt: Ispanų

note: Type: select Choices
en: Swedish
lt: Švedų

note: Type: select Choices
en: Swiss French
lt: Šveicarų prancūziškas

note: Type: select Choices
en: Swiss German
lt: Šveicarų vokiškas

note: Type: select Choices
en: Tajik
lt: Tadžikų

note: Type: select Choices
en: Tamil
lt: Tamilų

note: Type: select Choices
en: Telugu
lt: Telugų

note: Type: select Choices
en: Thai
lt: Tajų

note: Type: select Choices
en: Tibetan
lt: Tibetiečių

note: Type: select Choices
en: Turkish (F layout)
lt: Turkų (F)

note: Type: select Choices
en: Turkish (Q layout)
lt: Turkų (Q)

note: Type: select Choices
en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

note: Type: select Choices
en: Uyghur
lt: Uigūrų

note: Type: select Choices
en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

note: Type: select Description
en: Keymap to use:
lt: Naudotinas klavišų išdėstymas:

note: Type: select Choices
en: WEP/Open Network
lt: WEP / atviras

note: Type: select Choices
en: WPA/WPA2 PSK
lt: WPA / WPA2 PSK

note: Type: select Description
en: Type of wireless network:
lt: Belaidžio tinklo tipas:

note: Type: select Description
en: Wireless networks are either managed or ad-hoc. If you use a real access point of some sort, your network is Managed. If another computer is your 'access point', then your network may be Ad-hoc.
lt: Belaidžiai tinklai būna dviejų tipų: valdomi ir „ad-hoc“. Jei naudojatės tikru prieigos tašku (angl. „Access Point“), tuomet rinkitės „managed“. Jei jungiatės tiesiogiai prie kito kompiuterio, rinkitės „ad-hoc“.

note: Type: text Description
en: Detecting link on ${interface}; please wait...
lt: Tikrinamas ryšys ${interface} sąsajoje; palaukite...

note: Type: select Choices
en: enter information manually
lt: įveskite informaciją rankiniu būdu

note: Type: text Description Main menu item
en: Download installer components
lt: Parsiųsti įdiegyklės komponentus per tinklą

note: Type: text Description Main menu item
en: Load installer components from CD
lt: Įkelti įdiegyklės komponentus iš kompaktinio disko

note: Type: boolean Description
en: Load drivers from removable media now?
lt: Ar įkelti tvarkykles iš keičiamosios laikmenos?

note: Type: boolean Description
en: You probably need to load drivers from removable media before continuing with the installation. If you know that the install will work without extra drivers, you can skip this step.
lt: Galbūt, prieš tęsiant įdiegimą, reikia įkelti tvarkykles iš keičiamosios laikmenos. Jei žinote, kad diegimas veiks ir be papildomų tvarkyklių, galite praleisti šį žingsnį.

note: Type: boolean Description
en: If you do need to load drivers, insert the appropriate removable media, such as a driver floppy or USB stick before continuing.
lt: Jei Jums reikia įkelti tvarkykles, prieš tęsdami, įdėkite atitinkamą tvarkyklių keičiamąją laikmeną (pavyzdžiui, USB laikmeną ar lankstųjį diskelį).

note: Type: text Description main-menu
en: Load drivers from removable media
lt: Įkelti tvarkykles iš keičiamosios laikmenos

note: Type: boolean Description
en: Unknown removable media. Try to load anyway?
lt: Nežinoma keičiamoji laikmena. Ar vis tiek įkelti?

note: Type: boolean Description
en: Detected removable media that is not a known driver media. Please make sure that the correct media is inserted. You can still continue if you have an unofficial removable media you want to use.
lt: Aptikta keičiamoji laikmena nepanaši į tvarkyklių laikmeną. Įsitikinkite ar įdėta reikiama keičiamoji laikmena. Jūs vis tiek galite tęsti, jei turite neoficialią keičiamąją laikmeną ir norite ją naudoti.

note: Type: text Description
en: Please insert ${DISK_LABEL} ('${DISK_NAME}') first.
lt: Pirma įdėkite ${DISK_LABEL} („${DISK_NAME}“).

note: Type: text Description
en: Due to dependencies between packages, drivers must be loaded in the correct order.
lt: Kadangi yra priklausomybių tarp paketų, tvarkyklės turi būti įkeliamos reikiama tvarka.

note: Type: boolean Description
en: Load drivers from another removable media?
lt: Ar įkelti tvarkykles iš kitos keičiamosios laikmenos?

note: Type: boolean Description
en: To load additional drivers from another removable media, please insert the appropriate removable media, such as a driver floppy or USB stick before continuing.
lt: Jeigu norite įkelti papildomas tvarkykles iš kitos keičiamosios laikmenos, prieš tęsdami, įdėkite atitinkamą laikmeną (pavyzdžiui, USB laikmeną ar lankstųjį diskelį).

note: Type: select Description
en: Typical usage of this partition:
lt: Šio skaidinio tipinis naudojimas:

note: Type: select Description
en: Please specify how the file system is going to be used, so that optimal file system parameters can be chosen for that use.
lt: Nurodykite kam ketinate naudoti šią failų sistemą – pagal tai bus parinkti optimalūs failų sistemos parametrai.

note: Type: select Description
en: standard = standard parameters, news = one inode per 4KB block, largefile = one inode per megabyte, largefile4 = one inode per 4 megabytes.
lt: standard = įprastiniai parametrai, news = vienas „inode“ 4 KB blokui, largefile = vienas „inode“ megabaitui, largefile4 = vienas „inode“ 4-iems megabaitams.

note: Type: select Description
en: How to use this partition:
lt: Kaip naudoti šį disko skaidinį:

note: Type: select Description
en: Tool to use to generate boot initrd:
lt: Įrankis sistemos paleidimo „initrd“ failo sukūrimui:

note: Type: select Description
en: The list shows the available tools. If you are unsure which to select, you should select the default. If your system fails to boot, you can retry the installation using the other options.
lt: Sąraše parodyti prieinami įrankiai. Jei abejojate kurį pasirinkti, naudokite numatytąjį parinkimą. Jei sistema nepasileis, bandykite pakartoti įdiegimą, pasirinkdami kitą parametrą.

note: Type: text Description Release is a filename which should not be translated
en: Checking Release signature
lt: Tikrinamas „Release“ failo autentiškumas

note: Type: select Description
en: Downloading local repository key failed:
lt: Vietinės saugyklos rakto parsiųsti nepavyko:

note: Type: select Description You should end this with a colon. A non-translatable variable follows with the mirror URL
en: The installer failed to download the public key used to sign the local repository at ${MIRROR}:
lt: Įdiegikliui nepavyko parsiųsti viešojo rakto, naudojamo vietinei saugyklai, esančiai ${MIRROR}, pasirašyti:

note: Type: select Description
en: This may be a problem with your network, or with the server hosting this key. You can choose to retry the download, or ignore the problem and continue without all the packages from this repository.
lt: Tai gali būti Jūsų tinklo arba serverio, kuriame yra raktas, problema. Galima pakartoti bandymą parsiųsti raktą, arba nepaisyti problemos ir tęsti be paketų iš šios saugyklos.

note: Type: select Description
en: The installer failed to access the mirror. This may be a problem with your network, or with the mirror. You can choose to retry the download, select a different mirror, or ignore the problem and continue without all the packages from this mirror.
lt: Įdiegikliui nepavyko susisiekti su saugyklos serveriu. Tai gali būti Jūsų tinklo arba paties serverio problema. Galima pakartoti bandymą parsiųsti failus, parinkti kitą serverį, arba nepaisyti problemos ir tęsti be paketų iš šio serverio.

note: Type: text Description
en: Resume installation
lt: Tęsti įdiegimą

note: Type: text Description
en: Choose "Continue" to really exit the shell and resume the installation; any processes still running in the shell will be aborted.
lt: Pasirinkite „Tęsti“, kad būtų iš tikrųjų išeita apvalkalo ir pratęstas įdiegimas. Bet kokie procesai, vykdomi apvalkale, bus nutraukti.

note: Type: text Description Main menu item should not be more than 55 columns pkgsel is the module that installs packages by running tasksel to select "tasks". Please use "install *software*" and not "install *packages*" which is less adapted for non technical users
en: Select and install software
lt: Programinės įrangos parinkimas ir įdiegimas

note: Type: text Description This appears in a progress bar when running pkgsel The text is used when pkgsel is launched, before it installs packages
en: Setting up...
lt: Nustatoma...

note: Type: text Description This appears in a progress bar when running pkgsel The text is used when upgrading already installed packages.
en: Upgrading software...
lt: Atnaujinama programinė įranga...

note: Type: text Description This appears in a progress bar when running pkgsel The text is used when running tasksel to allow selecting packages Tasksel will then display its own screens
en: Running tasksel...
lt: Vykdomas „tasksel“...

note: Type: text Description This appears in a progress bar when running pkgsel The text is used at the end of the installation phase while cleaning up pkgsel's stuff
en: Cleaning up...
lt: Apsitvarkoma...

note: Type: select Choices
en: No automatic updates
lt: Automatiškai nenaujinti

note: Type: select Choices
en: Install security updates automatically
lt: Automatiškai diegti saugumo naujinimus

note: Type: select Description
en: Updates management on this system:
lt: Šios sistemos naujinimo parametrai:

note: Type: select Description
en: Applying updates on a frequent basis is an important part of keeping the system secure.
lt: Laiku diegiami naujinimai – svarbus sistemos saugumo faktorius.

note: Type: select Description
en: By default, security updates are automatically installed by the unattended-upgrades package. Alternatively, you can opt-out from this system and apply updates manually using standard package management tools.
lt: Numatytuoju atveju automatiniu saugumo naujinimų diegimu rūpinsis „unattended-upgrades“ paketas. Tačiau jeigu norite, galite šios automatikos atsisakyti ir naujinimus diegti rankiniu būdu, naudodamiesi įprastomis paketų tvarkymo priemonėmis.

note: Type: error Description XXX: should be made translatable after Stretch
en: Checksum error
lt: Kontrolinės sumos neatitikimas

note: Type: error Description XXX: should be made translatable after Stretch
en: The ${ALGORITHM} checksum of the file retrieved from <${LOCATION}> fails to match the expected value of "${CHECKSUM}".  The file may be corrupt, or the provided checksums may be out of date.
lt: Vieno iš failų ${ALGORITHM} kontrolinė suma, gauta iš <${LOCATION}>, neatitinka lauktos reikšmės (${CHECKSUM}). Gali būti, kad failas sugadintas arba pateiktos kontrolinės sumos pasenusios.

note: Type: text Description Main menu item
en: Download debconf preconfiguration file
lt: Išankstinės „debconf“ konfigūracijos failo parsiuntimas

note: Type: text Description Main menu item
en: Load debconf preconfiguration file
lt: Išankstinės „debconf“ konfigūracijos failo įkėlimas

note: Type: select Choices
en: Assemble RAID array
lt: RAID masyvo surinkimas

note: Type: select Choices
en: Do not use a root file system
lt: Nenaudoti šakninės („root“) failų sistemos

note: Type: select Description
en: Rescue operations
lt: Atstatymo veiksmai

note: Type: multiselect Choices
en: Automatic
lt: Automatiškai

note: Type: text Description Main menu item
en: Load installer components from an installer ISO
lt: Įdiegiklio komponentų įkėlimas iš įdiegiklio ISO atvaizdžio

note: Type: error Description
en: Failed to mount the floppy
lt: Nepavyko prijungti lanksčiojo diskelio

note: Type: error Description
en: Either the floppy device cannot be found, or a formatted floppy is not in the drive.
lt: Arba nerastas lanksčių diskelių įrenginys, arba įrenginyje neįdėtas formatuotas diskelis.

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Log into iSCSI targets
lt: Prisijungti prie iSCSI paskirties objekto

note: Type: text Description :sl1:
en: Debian installer main menu
lt: „Debian“ įdiegyklės pagrindinis meniu

note: Type: select Description :sl1:
en: Choose the next step in the install process:
lt: Pasirinkite tolesnį įdiegimo žingsnį:

note: Type: text Description Main menu item The translation should not exceed 55 columns except for languages that are only supported in the graphical version of the installer :sl1:
en: Execute a shell
lt: Paleisti apvalkalą

note: Type: text Description Main menu item The translation should not exceed 55 columns except for languages that are only supported in the graphical version of the installer :sl1:
en: Abort the installation
lt: Nutraukti įdiegimą

note: Type: text Description base-installer progress bar item :sl1:
en: Registering modules...
lt: Registruojami moduliai...

note: Type: text Description (Progress bar) title displayed when loading udebs TRANSLATORS : keep short :sl1:
en: Loading additional components
lt: Papildomų komponentų įkėlimas

note: Type: text Description (Progress bar) TRANSLATORS : keep short :sl1:
en: Retrieving ${PACKAGE}
lt: Gaunamas paketas „${PACKAGE}“

note: Type: text Description (Progress bar) title displayed when configuring udebs TRANSLATORS : keep short :sl1:
en: Configuring ${PACKAGE}
lt: Konfigūruojamas paketas „${PACKAGE}“

note: Type: text Description This menu entry may be translated. However, translators are required to keep "Choose language" as an alternative separated by the "/" character Example (french): Choisir la langue/Choose language :sl1:
en: Choose language
lt: Pasirinkite kalbą / Choose language

note: Type: text Description finish-install progress bar item :sl1:
en: Storing language...
lt: Kalbos įrašymas...

note: Type: title Description Displayed as dialog title during language selection :sl1:
en: Select a language
lt: Pasirinkite kalbą

note: Type: title Description Displayed as dialog title during country selection :sl1:
en: Select your location
lt: Pasirinkite savo gyvenamąją vietą

note: Type: title Description Displayed as dialog title during locale selection :sl1:
en: Configure locales
lt: Lokalių konfigūravimas

note: Type: note Description :sl1:
en: Language selection no longer possible
lt: Kalbos pasirinkimas nebegalimas

note: Type: note Description :sl1:
en: At this point it is no longer possible to change the language for the installation, but you can still change the country or locale.
lt: Šiuo momentu įdiegimo kalbos pakeitimas nebegalimas, bet Jūs vis dar galite pakeisti šalį arba lokalę.

note: Type: note Description :sl1:
en: To select a different language you will need to abort this installation and reboot the installer.
lt: Jeigu norite pasirinkti kitą kalbą, Jums teks nutraukti įdiegimą ir naujai paleisti įdiegyklę.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Continue the installation in the selected language?
lt: Ar tęsti diegimą pasirinktąja kalba?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: The translation of the installer is incomplete for the selected language.
lt: Pasirinktai kalbai įdiegiklio vertimas ne pilnas.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: The translation of the installer is not fully complete for the selected language.
lt: Įdiegiklio vertimas pasirinkta kalba atliktas ne visiškai pilnai.

note: Type: text Description :sl1:
en: This means that there is a significant chance that some dialogs will be displayed in English instead.
lt: Tai reiškia, kad yra didelė tikimybė jog kai kurie dialogai bus anglų kalba.

note: Type: text Description :sl1:
en: If you do anything other than a purely default installation, there is a real chance that some dialogs will be displayed in English instead.
lt: Jei įdiegimo metu pasirinksite kažką kitą, nei numatytieji pasirinkimai, yra didelė tikimybė, kad kai kurie dialogai bus anglų kalba.

note: Type: text Description :sl1:
en: If you continue the installation in the selected language, most dialogs should be displayed correctly but - especially if you use the more advanced options of the installer - some may be displayed in English instead.
lt: Jei tęsite įdiegimą pasirinktąja kalba, dauguma dialogų bus rodomi teisingai. Tačiau – ypač jei naudosite pažangesnius įdiegiklio pasirinkimus – kai kurie dialogai gali būti rodomi anglų kalba.

note: Type: text Description :sl1:
en: If you continue the installation in the selected language, dialogs should normally be displayed correctly but - especially if you use the more advanced options of the installer - there is a slight chance some may be displayed in English instead.
lt: Jei tęsite įdiegimą pasirinktąja kalba, dauguma dialogų bus rodomi teisingai. Tačiau – ypač jei naudosite pažangesnius įdiegiklio pasirinkimus – yra nedidelė tikimybė pamatyti kai kuriuos dialogus anglų kalba.

note: Type: text Description :sl1:
en: The chance that you will actually encounter a dialog that is not translated into the selected language is extremely small, but it cannot be ruled out completely.
lt: Tikimybė, kad sutiksite neišverstų į pasirinktąją kalbą dialogų yra labai maža, tačiau tokia galimybė yra.

note: Type: text Description :sl1:
en: Unless you have a good understanding of the alternative language, it is recommended to either select a different language or abort the installation.
lt: Jei Jūs pakankamai gerai suprantate kokią nors kitą kalbą, tuomet rekomenduojama pasirinkti ją, arba nutraukti įdiegimą.

note: Type: text Description :sl1:
en: If you choose not to continue, you will be given the option of selecting a different language, or you can abort the installation.
lt: Jei pasirinksite nebetęsti, tuomet bus pasiūlyta pasirinkti kitą kalbą arba nutraukti įdiegimą.

note: Type: select Choices "other", here, is added to the list of countries that will be displayed for users to choose among them For instance, choosing "Italian" will show: Italy, Switzerland, other :sl1:
en: other
lt: kita

note: Type: text Description :sl1:
en: Country, territory or area:
lt: Šalis, teritorija arba sritis:

note: Type: text Description :sl1:
en: Continent or region:
lt: Žemynas arba regionas:

note: Type: text Description :sl1:
en: The selected location will be used to set your time zone and also for example to help select the system locale. Normally this should be the country where you live.
lt: Čia pasirinkta gyvenamoji vieta bus naudojama laiko zonai nustatyti ir sisteminei lokalei pasiūlyti. Paprastai tai turėtų būti šalis, kurioje Jūs gyvenate.

note: Type: text Description :sl1:
en: This is a shortlist of locations based on the language you selected. Choose "other" if your location is not listed.
lt: Šis sutrumpintas sąrašas remiasi Jūsų pasirinkta kalba. Pasirinkite „kita“, jei norima gyvenamoji vieta nenurodyta.

note: Type: text Description :sl1:
en: Select the continent or region to which your location belongs.
lt: Pasirinkite žemyną arba regioną, kuriame yra pageidaujama gyvenamoji vieta.

note: Type: text Description '%s' will be replaced with the name of the currently selected continent/region :sl1:
en: Listed are locations for: %s. Use the <Go Back> option to select a different continent or region if your location is not listed.
lt: Sąrašas sudarytas remiantis Jūsų pasirinkimu – %s. Jei Jūsų gyvenamosios vietos šiame sąraše nėra, pasirinkite <Grįžti> ir išsirinkite kitą žemyną ar regioną.

note: Type: select Description :sl1:
en: Country to base default locale settings on:
lt: Šalis, kurios pagrindu nustatoma numatytoji lokalė:

note: Type: text Description :sl1:
en: There is no locale defined for the combination of language and country you have selected. You can now select your preference from the locales available for the selected language. The locale that will be used is listed in the second column.
lt: Jūsų pasirinktos šalies ir kalbos deriniui nėra numatytos lokalės. Dabar Jūs galite pasirinkti lokalę tinkamą pasirinktai kalbai. Lokale, kuri bus naudojama, nurodoma antrajame stulpelyje.

note: Type: text Description :sl1:
en: There are multiple locales defined for the language you have selected. You can now select your preference from those locales. The locale that will be used is listed in the second column.
lt: Jūsų pasirinktai kalbai yra keletas lokalių. Dabar Jūs galite pasirinkti vieną iš nurodytų lokalių. Lokalė, kuri bus naudojama, nurodoma antrajame stulpelyje.

note: Type: text Description Main menu item. Please keep below 55 columns :sl1:
en: Configure the keyboard
lt: Klaviatūros konfigūravimas

note: Type: text Description :sl1:
en: Other
lt: Kita

note: Type: select Description :sl1:
en: Country of origin for the keyboard:
lt: Klaviatūros išdėstymo kilmės šalis:

note: Type: select Description :sl1:
en: The layout of keyboards varies per country, with some countries having multiple common layouts. Please select the country of origin for the keyboard of this computer.
lt: Klaviatūrų išdėstymai skiriasi tarp šalių, o kai kuriose šalyse yra paplitę net po kelis išdėstymus. Pasirinkite savo naudojamo klaviatūros išdėstymo kilmės šalį.

note: Type: select Description :sl1:
en: Keyboard layout:
lt: Klaviatūros išdėstymas:

note: Type: select Description :sl1:
en: Please select the layout matching the keyboard for this machine.
lt: Pasirinkite tinkamiausią klaviatūros išdėstymą.

note: Type: select Choices :sl1: :sl2:
en: Caps Lock
lt: Didžiosios raidės

note: Type: select Choices :sl1: :sl2:
en: Right Alt (AltGr)
lt: Dešinysis Alt (Lyg3)

note: Type: select Choices :sl1: :sl2:
en: Right Control
lt: Dešinysis Vald

note: Type: select Choices :sl1:
en: Right Shift
lt: Dešinysis Lyg2

note: Type: select Choices :sl1: :sl2:
en: Right Logo key
lt: Dešinysis Logo klavišas

note: Type: select Choices :sl1: :sl2:
en: Menu key
lt: Meniu klavišas

note: Type: select Choices :sl1:
en: Alt+Shift
lt: Alt+Lyg2

note: Type: select Choices :sl1:
en: Control+Shift
lt: Vald+Lyg2

note: Type: select Choices :sl1:
en: Control+Alt
lt: Vald+Alt

note: Type: select Choices :sl1:
en: Alt+Caps Lock
lt: Alt+Didž

note: Type: select Choices :sl1:
en: Left Control+Left Shift
lt: Kairysis Vald+kairysis Lyg2

note: Type: select Choices :sl1: :sl2:
en: Left Alt
lt: Kairysis Alt

note: Type: select Choices :sl1:
en: Left Control
lt: Kairysis Vald

note: Type: select Choices :sl1:
en: Left Shift
lt: Kairysis Lyg2

note: Type: select Choices :sl1: :sl2:
en: Left Logo key
lt: Kairysis Logo klavišas

note: Type: select Choices :sl1:
en: Scroll Lock key
lt: Ekrano slinkimas

note: Type: select Choices :sl1:
en: No toggling
lt: Neperjunginėti

note: Type: select Description :sl1:
en: Method for toggling between national and Latin mode:
lt: Perjungimo tarp nacionalinio ir lotyniško išdėstymų būdas:

note: Type: select Description :sl1:
en: You will need a way to toggle the keyboard between the national layout and the standard Latin layout.
lt: Jums prireiks būdo perjungti klaviatūros išdėstymą iš nacionalinio į bazinį lotynišką ir atgal.

note: Type: select Description :sl1:
en: Right Alt or Caps Lock keys are often chosen for ergonomic reasons (in the latter case, use the combination Shift+Caps Lock for normal Caps toggle). Alt+Shift is also a popular combination; it will however lose its usual behavior in Emacs and other programs that use it for specific needs.
lt: Ergonomikos sumetimais dažnai pasirenkamas dešinysis Alt arba Didž klavišas (pastaruoju atveju didžiosios raidės gali būti fiksuojamos klavišų kombinacija Lyg2+Didž). Taip pat populiari Alt+Lyg2 kombinacija, tačiau tuomet ji praranda savo įprastą funkciją „Emacs“ ir kitose ją naudojančiose programose.

note: Type: select Description :sl1:
en: Not all listed keys are present on all keyboards.
lt: Ne visus išvardytus klavišus galima rasti visose klaviatūrose.

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting hardware to find CD-ROM drives
lt: Apžvelgiama aparatūra ieškant CD įrenginio

note: Type: text Description :sl1:
en: Scanning CD-ROM
lt: Apžvelgiamas CD diskas

note: Type: text Description :sl1:
en: Scanning ${DIR}...
lt: Apžvelgiamas aplankas ${DIR}...

note: Type: text Description finish-install progress bar item :sl1:
en: Unmounting and ejecting CD-ROM...
lt: Atjungiama ir išstumiama CD laikmena...

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting network hardware
lt: Ieškoma tinklo įrangos

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Detect network hardware
lt: Tinklo įrangos paieška

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Detect disks
lt: Diskų aptikimas

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting disks and all other hardware
lt: Diskų ir visos kitos aparatinės įrangos paieška

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting hardware, please wait...
lt: Aptinkama aparatinė įranga, palaukite...

note: Type: text Description :sl1:
en: Loading module '${MODULE}' for '${CARDNAME}'...
lt: Įkeliamas modulis „${MODULE}“  skirtas „${CARDNAME}“...

note: Type: text Description :sl1:
en: Starting PC card services...
lt: Paleidžiamos „PC card“ tarnybos...

note: Type: text Description :sl1:
en: Waiting for hardware initialization...
lt: Laukiama, kol inicializuosis aparatinė įranga...

note: Type: text Description :sl1:
en: Checking for firmware...
lt: Ieškoma aparatinės programinės įrangos...

note: Type: boolean Description IPv6 :sl1:
en: Auto-configure networking?
lt: Ar atlikti automatinį tinklo konfigūravimą?

note: Type: boolean Description IPv6 :sl1:
en: Networking can be configured either by entering all the information manually, or by using DHCP (or a variety of IPv6-specific methods) to detect network settings automatically. If you choose to use autoconfiguration and the installer is unable to get a working configuration from the network, you will be given the opportunity to configure the network manually.
lt: Tinklas gali būti konfigūruojamas arba įvedant visą informaciją rankiniu būdu, arba automatiškai, naudojant DHCP (arba daugybę IPv6 specifinių būdų). Jei pasirinksite automatinį konfigūravimą ir „Debian“ įdiegikliui nepavyks gauti veikiančios konfigūracijos automatiškai, Jums bus pasiūlyta konfigūruoti tinklą rankiniu būdu.

note: Type: string Description :sl1:
en: Domain name:
lt: Srities (domain) vardas:

note: Type: string Description :sl1:
en: The domain name is the part of your Internet address to the right of your host name.  It is often something that ends in .com, .net, .edu, or .org.  If you are setting up a home network, you can make something up, but make sure you use the same domain name on all your computers.
lt: Srities vardas – tai Jūsų internetinio adreso dalis, esanti dešiniau kompiuterio vardo. Tankiausiai tai yra .com, .net, .edu ar ,org. Jei įrenginėjate namų tinklą, galite nurodyti kažką savo, bet įsitikinkite, kad Jūs naudojate tą patį srities vardą visuose savo kompiuteriuose.

note: Type: string Description :sl1:
en: Name server addresses:
lt: Vardų serverio adresai:

note: Type: string Description :sl1:
en: The name servers are used to look up host names on the network. Please enter the IP addresses (not host names) of up to 3 name servers, separated by spaces. Do not use commas. The first name server in the list will be the first to be queried. If you don't want to use any name server, just leave this field blank.
lt: Vardų serveriai, naudojami kompiuterių vardams tinkle ieškoti. Įveskite iki 3-jų serverių IP adresus (ne kompiuterių vardus), atskirdami tarpais. Nenaudokite kablelių. Pirmasis sąraše esantis serveris bus apklausiamas pirmasis. Jei nenorite naudoti jokio serverio, palikite šį lauką tuščią.

note: Type: select Description :sl1:
en: Primary network interface:
lt: Pagrindinė tinklo sąsaja:

note: Type: select Description :sl1:
en: Your system has multiple network interfaces. Choose the one to use as the primary network interface during the installation. If possible, the first connected network interface found has been selected.
lt: Jūsų sistemoje yra kelios tinklo sąsajos. Pasirinkite tą iš jų, kuri bus pagrindinė įdiegimo metu. Jei bus įmanoma, pirmoji rasta prie tinklo prijungta sąsaja bus pasirinkta.

note: Type: string Description :sl2: :sl1:
en: Wireless ESSID for ${iface}:
lt: Belaidis (wireless) ESSID sąsajai ${iface}:

note: Type: string Description :sl1:
en: Attempting to find an available wireless network failed.
lt: Rasti prieinamo belaidžio tinklo nepavyko.

note: Type: string Description :sl1:
en: ${iface} is a wireless network interface. Please enter the name (the ESSID) of the wireless network you would like ${iface} to use. To connect to any available network, leave this field blank.
lt: ${iface} yra belaidžio tinklo sąsaja. Įveskite belaidžio tinklo vardą (ESSID), kurį naudotų ${iface}. Jei norite, kad būtų jungiamasi prie bet kurio pasiekiamo tinklo, palikite šį lauką tuščią.

note: Type: text Description :sl2: :sl1:
en: This may take some time.
lt: Tai gali šiek tiek užtrukti.

note: Type: string Description :sl1:
en: Hostname:
lt: Kompiuterio vardas:

note: Type: string Description :sl1:
en: Please enter the hostname for this system.
lt: Įveskite šio kompiuterio vardą.

note: Type: string Description :sl1:
en: The hostname is a single word that identifies your system to the network. If you don't know what your hostname should be, consult your network administrator. If you are setting up your own home network, you can make something up here.
lt: Kompiuterio vardas – tai žodis, identifikuojantis Jūsų kompiuterį tinkle. Jei nežinote, koks turėtų būti kompiuterio vardas, pasitarkite su Jūsų tinklo administratoriumi. Jei įrengiate savo namų tinklą, įveskite ką nors pagal savo skonį.

note: Type: text Description base-installer progress bar item :sl1:
en: Storing network settings...
lt: Tinklo nustatymų išsaugojimas ...

note: Type: text Description Item in the main menu to select this package :sl1:
en: Configure the network
lt: Tinklo konfigūravimas

note: Type: select Choices Translators: please do not translate the variable essid_list :sl1:
en: ${essid_list} Enter ESSID manually
lt: ${essid_list} Įvesti ESSID rankiniu būdu

note: Type: select Description :sl1:
en: Wireless network:
lt: Belaidis tinklas:

note: Type: select Description :sl1:
en: Select the wireless network to use during the installation process.
lt: Pasirinkite diegimo metu naudotiną belaidį tinklą.

note: Type: string Description :sl1:
en: DHCP hostname:
lt: DHCP kompiuterio vardas:

note: Type: string Description :sl1:
en: You may need to supply a DHCP host name. If you are using a cable modem, you might need to specify an account number here.
lt: Jums gali reikėti pateikti DHCP kompiuterio vardą. Jei naudojate kabelinį modemą, čia gali tekti nurodyti paskyros (account) numerį.

note: Type: string Description :sl1:
en: Most other users can just leave this blank.
lt: Dauguma kitų naudotojų čia gali palikti tuščią.

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring the network with DHCP
lt: Tinklo konfigūravimas su DHCP

note: Type: text Description :sl1:
en: Network autoconfiguration has succeeded
lt: Automatinis tinklo konfigūravimas pavyko

note: Type: select Choices :sl1: Note to translators : Please keep your translation below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Retry network autoconfiguration
lt: Kartoti tinklo automatinį konfigūravimą

note: Type: select Choices :sl1: Note to translators : Please keep your translation below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Retry network autoconfiguration with a DHCP hostname
lt: Kartoti automatinį tinklo konfigūravimą su DHCP kompiuterio vardu

note: Type: select Choices :sl1: Note to translators : Please keep your translation below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Configure network manually
lt: Rankinis tinklo konfigūravimas

note: Type: select Choices :sl1: Note to translators : Please keep your translation below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Do not configure the network at this time
lt: Dabar nekonfigūruoti tinklo

note: Type: select Description :sl1:
en: Network configuration method:
lt: Tinklo konfigūravimo metodas:

note: Type: select Description :sl1:
en: From here you can choose to retry DHCP network autoconfiguration (which may succeed if your DHCP server takes a long time to respond) or to configure the network manually. Some DHCP servers require a DHCP hostname to be sent by the client, so you can also choose to retry DHCP network autoconfiguration with a hostname that you provide.
lt: Čia galite pasirinkti pakartoti automatinį tinklo konfigūravimo su DHCP (kuris gali pavykti, jei ilgai trunka, kol Jūsų DHCP serveris atsako) arba konfigūruoti tinklą rankiniu būdu. Kai kuriems DHCP serveriams reikia, kad klientinė programa siųstų DHCP kompiuterio vardą (hostname), taigi galite pasirinkti pakartotiną automatinį tinklo konfigūravimą su su DHCP, nurodydami tą kompiuterio vardą.

note: Type: note Description :sl1:
en: Network autoconfiguration failed
lt: Automatinis tinklo konfigūravimas nepavyko

note: Type: note Description :sl1:
en: Your network is probably not using the DHCP protocol. Alternatively, the DHCP server may be slow or some network hardware is not working properly.
lt: Tai gali būti dėl lėto DHCP serverio, tinklo įrenginių veikimo sutrikimų, arba tiesiog Jūsų tinkle nenumatytas dinaminio adresavimo (DHCP) naudojimas.

note: Type: text Description :sl1:
en: Reconfigure the wireless network
lt: Perkonfigūruoti belaidį tinklą

note: Type: string Description IPv6 :sl1:
en: IP address:
lt: IP adresas:

note: Type: string Description IPv6 :sl1:
en: The IP address is unique to your computer and may be:
lt: IP adresas yra unikalus šiam kompiuteriui ir gali būti sudarytas iš:

note: Type: string Description IPv6 :sl1:
en:  * four numbers separated by periods (IPv4);
     * blocks of hexadecimal characters separated by colons (IPv6).
lt:  * keturių dešimtainių skaičių, atskirtų taškais (IPv4);
     * šešioliktainių skaičių blokų, atskirtų dvitaškiais (IPv6).

note: Type: string Description IPv6 :sl1:
en: You can also optionally append a CIDR netmask (such as "/24").
lt: Taip pat galite pridėti CIDR tinklo šabloną (pavyzdžiui, „/24“).

note: Type: string Description IPv6 :sl1:
en: If you don't know what to use here, consult your network administrator.
lt: Jei nežinote ką įvesti, pasitarkite su savo tinklo administratoriumi.

note: Type: string Description :sl1:
en: Netmask:
lt: Tinklo trafaretas (netmask):

note: Type: string Description :sl1:
en: The netmask is used to determine which machines are local to your network.  Consult your network administrator if you do not know the value.  The netmask should be entered as four numbers separated by periods.
lt: Tinklo trafaretas apibrėžia, kurie kompiuteriai yra lokalūs Jūsų tinkle. Pasitarkite su savo tinklo administratoriumi, jei nežinote šios reikšmės. Tinklo trafaretas turi būti įvestas, kaip keturi skaičiai, atskirti taškais.

note: Type: string Description :sl1:
en: Gateway:
lt: Tinklų sąsaja (gateway):

note: Type: string Description :sl1:
en: The gateway is an IP address (four numbers separated by periods) that indicates the gateway router, also known as the default router.  All traffic that goes outside your LAN (for instance, to the Internet) is sent through this router.  In rare circumstances, you may have no router; in that case, you can leave this blank.  If you don't know the proper answer to this question, consult your network administrator.
lt: Tinklų sąsajos IP adresas (keturi skaičiai atskirti taškais) nurodo tinklų sąsajos kelvedį, taip pat vadinamą numatytuoju kelvedžių (default router). Visa informacija išeinanti iš lokalaus tinklo (pvz. į internetą), yra siunčiama per šį kelvedį. Kartais galite neturėti kelvedžio, tokiu atveju palikite tuščią. Jei nežinote tinkamo atsakymo, pasitarkite su savo tinklo administratoriumi.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Is this information correct?
lt: Ar ši informacija teisinga?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Currently configured network parameters:
lt: Dabartiniai tinklo konfigūravimo parametrai:

note: Type: text Description Item in the main menu to select this package :sl1:
en: Configure a network using static addressing
lt: Tinklo konfigūravimas naudojant statinį adresavimą

note: Type: text Description :sl1:
en: Checking the Debian archive mirror
lt: Tikrinamas „Debian“ paketų archyvo serveris

note: Type: text Description :sl1:
en: Downloading Release files...
lt: Release failo atsisiuntimas...

note: Type: text Description main-menu :sl1:
en: Choose a mirror of the Debian archive
lt: „Debian“ paketų archyvo serverio pasirinkimas

note: Type: select Default Translators, you should put here the ISO 3166 code of a country which you know hosts at least one Debian HTTP mirror. Please check that the country really has a Debian HTTP mirror before putting a random value here First check that the country you mention here is listed in http:
en: US[ Default value for http]
lt: LT

note: Type: select Description :sl1: :sl2:
en: Debian archive mirror country:
lt: „Debian“ paketų archyvo serverio šalis:

note: Type: select Description :sl1: :sl2:
en: The goal is to find a mirror of the Debian archive that is close to you on the network -- be aware that nearby countries, or even your own, may not be the best choice.
lt: Šio žingsnio tikslas – parinkti „Debian“ paketų archyvo serverį, tinkle esantį arti Jūsų. Turėkite omenyje, jog artimiausia ar net Jūsų šalis nebūtinai yra geriausias pasirinkimas.

note: Type: select Description :sl1: :sl2:
en: Debian archive mirror:
lt: „Debian“ paketų archyvo serveris:

note: Type: select Description :sl1: :sl2:
en: Please select a Debian archive mirror. You should use a mirror in your country or region if you do not know which mirror has the best Internet connection to you.
lt: Pasirinkite „Debian“ paketų archyvo serverį. Jei nežinote, su kuriuo serveriu Jūsų interneto ryšys geriausias, pasirinkite jį savo šalyje arba regione.

note: Type: select Description :sl1: :sl2:
en: Usually, ftp.<your country code>.debian.org is a good choice.
lt: Paprastai, ftp.<jūsų šalies kodas>.debian.org yra geras pasirinkimas.

note: Type: string Description :sl1: :sl2:
en: Debian archive mirror hostname:
lt: „Debian“ paketų archyvo serverio vardas (hostname):

note: Type: string Description :sl1: :sl2:
en: Please enter the hostname of the mirror from which Debian will be downloaded.
lt: Įveskite serverio, iš kurio bus atsisiunčiami „Debian“ paketai, vardą (hostname).

note: Type: string Description :sl1: :sl2:
en: An alternate port can be specified using the standard [hostname]:[port] format.
lt: Papildomas portas gali būti nurodomas naudojantis standartiniu [hostname]:[port] formatu.

note: Type: string Description :sl1:
en: HTTP proxy information (blank for none):
lt: HTTP tarpinės stoties (proxy) informacija (tuščia, jei jokia):

note: Type: string Description :sl1:
en: If you need to use a HTTP proxy to access the outside world, enter the proxy information here. Otherwise, leave this blank.
lt: Jei išorinio pasaulio pasiekimui naudojate HTTP tarpinę stotį (proxy), įveskite čia jos informaciją. Kitu atveju palikite tuščią.

note: Type: string Description :sl1: :sl2:
en: The proxy information should be given in the standard form of "http://[[user][:pass]@]host[:port]/".
lt: Tarpinės stoties (proxy) informacija turi būti pateikta standartiniu formatu: „http://[[user][:pass]@]host[:port]/“.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: select Choices These are choices of actions so this is, at least in English, an infinitive form :sl2: #-#-#-#-#  templates.pot (cdebconf)  #-#-#-#-# Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl
en: Cancel
lt: Atsisakyti

note: Type: text Description :sl1:
en: Starting up the partitioner
lt: Disko dalijimo skaidiniais pradžia

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: text Description :sl1: :sl2: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-auto)  #-#-#-#-#
en: Please wait...
lt: Luktelėkite...

note: Type: text Description :sl1:
en: Scanning disks...
lt: Apžvelgiami diskai...

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting file systems...
lt: Išaiškinamos failų sistemos...

note: Type: select Description :sl1:
en: This is an overview of your currently configured partitions and mount points. Select a partition to modify its settings (file system, mount point, etc.), a free space to create partitions, or a device to initialize its partition table.
lt: Čia šiuo metu konfigūruotų skaidinių ir prijungimo taškų peržiūra. Pasirinkite arba skaidinį, kurio nustatymus norite keisti (failų sistemą, prijungimo tašką, ir pan.), arba laisvą vietą naujam skaidiniui sukurti, arba įrenginį jo skaidinių lentelei sukurti.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Write the changes to disks?
lt: Ar įrašyti pakeitimus į diską?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: If you continue, the changes listed below will be written to the disks. Otherwise, you will be able to make further changes manually.
lt: Jei pratęsite, žemiau parodyti pakeitimai bus įrašyti į diskus. Kitu atveju, Jūs galėsite atlikti kitus pakeitimus rankiniu būdu.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: WARNING: This will destroy all data on any partitions you have removed as well as on the partitions that are going to be formatted.
lt: ĮSPĖJIMAS: Tai sunaikins visus duomenis skaidiniuose, kuriuos pašalinote ir kurie bus formatuoti.

note: Type: text Description :sl1:
en: Partitions formatting
lt: Skaidinio formatavimas

note: Type: text Description :sl1:
en: Processing...
lt: Apdorojimas...

note: Type: text Description :sl1:
en: Finish partitioning and write changes to disk
lt: Baigti disko dalijimą ir įrašyti pakeitimus į diską

note: Type: text Description :sl1:
en: Undo changes to partitions
lt: Atšaukti pakeitimus disko skaidiniams

note: Type: text Description Keep short :sl1:
en: FREE SPACE
lt: LAISVA VIETA

note: Type: text Description "unusable free space".  No more than 8 symbols. :sl1:
en: unusable
lt: netinkama

note: Type: text Description "primary partition".  No more than 8 symbols. :sl1:
en: primary
lt: pirminis

note: Type: text Description "logical partition".  No more than 8 symbols. :sl1:
en: logical
lt: loginis

note: Type: text Description "primary or logical".  No more than 8 symbols. :sl1:
en: pri/log
lt: pirm/log

note: Type: text Description How to print the partition numbers in your language Examples: %s. No %s N. %s :sl1:
en: #%s
lt: Nr. %s

note: Type: text Description For example ATA1, partition #5 (ad0s5) :sl1:
en: ATA%s, partition #%s (%s)
lt: ATA%s, skaidinys Nr. %s (%s)

note: Type: text Description For example IDE1 master, partition #5 (hdc5) :sl1:
en: IDE%s master, partition #%s (%s)
lt: IDE%s master, skaidinys Nr. %s (%s)

note: Type: text Description For example IDE2 slave, partition #5 (hdf5) :sl1:
en: IDE%s slave, partition #%s (%s)
lt: IDE%s slave, skaidinys Nr. %s (%s)

note: Type: text Description :sl1:
en: SCSI%s (%s,%s,%s), partition #%s (%s)
lt: SCSI%s (%s,%s,%s), skaidinys Nr. %s (%s)

note: Type: text Description :sl1:
en: SCSI%s, partition #%s (%s)
lt: SCSI%s, skaidinys Nr. %s (%s)

note: Type: text Description :sl1:
en: Cancel this menu
lt: Atsisakyti šio meniu

note: Type: text Description Main menu entry :sl1:
en: Partition disks
lt: Diskų dalijimas

note: Type: text Description :sl1:
en: Computing the new partitions...
lt: Apskaičiuojami nauji disko skaidiniai...

note: Type: select Description :sl1:
en: Partitioning method:
lt: Disko dalijimo metodas:

note: Type: select Description :sl1:
en: The installer can guide you through partitioning a disk (using different standard schemes) or, if you prefer, you can do it manually. With guided partitioning you will still have a chance later to review and customise the results.
lt: Šio įdiegiklio padedami galite atlikti disko dalijimą (naudodami skirtingas schemas), arba, jei norite, galite tai atlikti rankiniu būdu. Jei pasirinksite automatinio disko dalijimo įrankį, vėliau vis tiek turėsite galimybę peržiūrėti ir keisti dalijimo rezultatus.

note: Type: select Description :sl1:
en: If you choose guided partitioning for an entire disk, you will next be asked which disk should be used.
lt: Jei pasirinksite automatinį viso disko dalijimą skaidiniais, vėliau Jūsų paklaus kurį diską naudoti.

note: Type: select Description :sl1:
en: Partitioning scheme:
lt: Disko dalijimo schema:

note: Type: select Description :sl1: "Selected for partitioning" can be either an entire disk of "the largest continuous free space" on an existing disk TRANSLATORS, please take care to choose something appropriate for both It is followed by a variable giving the chosen disk, hence the colon at the end of
en: Selected for partitioning:
lt: Pasirinkta disko dalijimui skaidiniais:

note: Type: select Description :sl1:
en: The disk can be partitioned using one of several different schemes. If you are unsure, choose the first one.
lt: Diskas gali būti dalijamas naudojant vieną iš keleto skirtingų schemų. Jei abejojate, pasirinkite pirmąją.

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Guided partitioning
lt: Vadovaujantis disko dalijimas

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Guided - use the largest continuous free space
lt: Auto – naudoti didžiausią ištisinę laisvą vietą

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Guided - use entire disk
lt: Auto – naudoti visą diską

note: Type: select Description :sl1:
en: Select disk to partition:
lt: Pasirinkite diską dalijimui skaidiniais:

note: Type: select Description :sl1:
en: Note that all data on the disk you select will be erased, but not before you have confirmed that you really want to make the changes.
lt: Pastaba: visi duomenys pasirinktame diske bus ištrinti, bet ne anksčiau nei Jūs patvirtinsite kad tikrai norite atlikti pakeitimus.

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters This is a method for partioning - as in guided (automatic) versus manual
en: Manual
lt: Rankiniu būdu

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Automatically partition the free space
lt: Automatiškai sudalinti laisvą disko vietą

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: All files in one partition (recommended for new users)
lt: Visi failai viename disko skaidinyje (rekomenduojama naujiems naudotojams)

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Separate /home partition
lt: Atskiras /home disko skaidinys

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Separate /home, /var, and /tmp partitions
lt: Atskiri /home, /var, ir /tmp disko skaidiniai

note: Type: text Description short variant of `do not use the partition' :sl1:
en: unused
lt: nenaudojamas

note: Type: text Description short variant of `format the partition' :sl1:
en: format
lt: formatavimas

note: Type: text Description short variant of `keep and use the existing data' :sl1:
en: keep
lt: išsaugoti

note: Type: text Description :sl1:
en: Computing the new state of the partition table...
lt: Apskaičiuojama nauja disko skaidinių būsenos lentelė...

note: Type: select Choices :sl1:
en: Beginning
lt: Pradžia

note: Type: select Choices :sl1:
en: End
lt: Pabaiga

note: Type: select Description :sl1:
en: Location for the new partition:
lt: Naujo disko skaidinio vieta:

note: Type: select Description :sl1:
en: Please choose whether you want the new partition to be created at the beginning or at the end of the available space.
lt: Pasirinkite, kur norėtumėte sukurti naują disko skaidinį: laisvos disko vietos pradžioje ar pabaigoje.

note: Type: select Choices :sl1:
en: Primary
lt: Pirminis

note: Type: select Choices :sl1:
en: Logical
lt: Loginis

note: Type: select Description :sl1:
en: Type for the new partition:
lt: Naujojo skaidinio tipas:

note: Type: text Description :sl1:
en: Checking the ${TYPE} file system in partition #${PARTITION} of ${DEVICE}...
lt: Tikrinama ${TYPE} failų sistema įrenginio ${DEVICE} skaidinyje Nr. ${PARTITION}...

note: Type: text Description :sl1:
en: Checking the swap space in partition #${PARTITION} of ${DEVICE}...
lt: Tikrinama mainų (swap) sritis įrenginio ${DEVICE} skaidinyje Nr. ${PARTITION}...

note: Type: text Description :sl1:
en: Creating ${TYPE} file system in partition #${PARTITION} of ${DEVICE}...
lt: Kuriama ${TYPE} failų sistema įrenginio ${DEVICE} skaidinyje Nr. ${PARTITION}...

note: Type: text Description :sl1:
en: Creating ${TYPE} file system for ${MOUNT_POINT} in partition #${PARTITION} of ${DEVICE}...
lt: Kuriama ${TYPE} failų sistema prijungimo taškui ${MOUNT_POINT} įrenginio ${DEVICE} skaidinyje Nr. ${PARTITION}...

note: Type: text Description :sl1:
en: Formatting swap space in partition #${PARTITION} of ${DEVICE}...
lt: Kuriama mainų (swap) sritis įrenginio ${DEVICE} skaidinyje Nr. ${PARTITION}...

note: Type: note Description :sl1: Type: text
en: Help on partitioning
lt: Diskų dalijimo pagalba

note: Type: note Description :sl1:
en: Partitioning a hard drive consists of dividing it to create the space needed to install your new system.  You need to choose which partition(s) will be used for the installation.
lt: Standžiojo disko dalijimą sudaro loginis dalijimas, sukuriant vietą, reikiamą naujos sistemos įdiegimui. Turite pasirinkti, kurie disko skaidiniai bus naudojami sistemai įdiegti.

note: Type: note Description :sl1:
en: Select a free space to create partitions in it.
lt: Pasirinkite laisvą vietą disko skaidinių kūrimui joje.

note: Type: note Description :sl1:
en: Select a device to remove all partitions in it and create a new empty partition table.
lt: Pasirinkite įrenginį, kuriame norite pašalinti visus disko skaidinius ir sukurti naują tuščią skaidinių lentelę.

note: Type: note Description :sl1:
en: Select a partition to remove it or to specify how it should be used. At a bare minimum, you need one partition to contain the root of the file system (whose mount point is /).  Most people also feel that a separate swap partition is a necessity.  "Swap" is scratch space for an operating system, which allows the system to use disk storage as "virtual memory".
lt: Pasirinkite disko skaidinį jo pašalinimui arba nurodykite, kaip jis turėtų būti naudojamas.  Mažų mažiausiai, reikia vieno disko skaidinio, talpinančio šakninę failų sistemą (kurios prijungimo taškas yra /). Daugelis žmonių taip pat mano, kad atskiras mainų (swap) srities skaidinys yra būtinas.  „Swap“ – tai tokia disko atminties vieta, kurią operacinė sistema panaudoja kaip „virtualią atmintį“.

note: Type: note Description :sl1:
en: When the partition is already formatted you may choose to keep and use the existing data in the partition.  Partitions that will be used in this way are marked with "${KEEP}" in the main partitioning menu.
lt: Tuo atveju, kai disko skaidinys jau yra formatuotas, galite pasirinkti išsaugoti ir naudoti skaidinyje egzistuojančius duomenis. Skaidinys, kuris bus tokiu būdu naudojamas, pagrindiniame disko dalijimo meniu yra pažymėtas žyme „${KEEP}“.

note: Type: note Description :sl1:
en: In general you will want to format the partition with a newly created file system.  NOTE: all data in the partition will be irreversibly deleted.  If you decide to format a partition that is already formatted, it will be marked with "${DESTROY}" in the main partitioning menu.  Otherwise it will be marked with "${FORMAT}".
lt: Dažniausiai Jūs norėsite formatuoti disko skaidinius naujai sukurdami failų sistemą. PASTABA: formatuojant, visi duomenys esantys skaidinyje bus negrįžtamai pašalinti. Jei nuspręsite formatuoti jau formatuotą disko skaidinį, jis pagrindiniame disko dalijimo meniu bus pažymėtas žyme „${DESTROY}“. Kitu atveju bus pažymėtas žyme „${FORMAT}“.

note: Type: text Description :sl1:
en: In order to start your new system, a so called boot loader is used.  It can be installed either in the master boot record of the first hard disk, or in a partition.  When the boot loader is installed in a partition, you must set the bootable flag for it. Such a partition will be marked with "${BOOTABLE}" in the main partitioning menu.
lt: Tam, kad galėtų startuoti nauja sistema, naudojamas paleidyklė (boot loader). Ji gali būti įdiegta į pirmojo standžiojo disko paleidimo įrašą (master boot record), arba į disko skaidinį. Kuomet paleidyklė diegiama į disko skaidinį, pastarasis turi būti pažymėtas kaip paleistis (bootable) skaidinys. Toks skaidinys pagrindiniame disko dalijimo meniu bus pažymėtas žyme „${BOOTABLE}“.

note: Type: text Description finish-install progress bar item :sl1:
en: Saving the time zone...
lt: Išsaugojama laiko zona...

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Configure the clock
lt: Laikrodžio konfigūravimas

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Is the system clock set to UTC?
lt: Ar sisteminis laikrodis nustatytas pagal UTC?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: System clocks are generally set to Coordinated Universal Time (UTC). The operating system uses your time zone to convert system time into local time. This is recommended unless you also use another operating system that expects the clock to be set to local time.
lt: Sisteminis laikrodis paprastai nustatomas pagal Universalųjį laiką (UTC).Operacinė sistema naudoja laiko zoną sisteminio laiko konvertavimui į vietinį laiką. Tai yra rekomenduotina, išskyrus atvejus, kuomet kartu naudojama kita operacinę sistema, kuri tikisi, kad aparatinis laikrodis nustatytas pagal vietinį laiką.

note: Type: text Description progress bar item :sl1:
en: Configuring clock settings...
lt: Laikrodžio nustatymų išsaugojimas...

note: Type: text Description :sl1:
en: Setting up the clock
lt: Laikrodžio nustatymas

note: Type: text Description progress bar item :sl1:
en: Getting the time from a network time server...
lt: Gaunamas laikas iš laiko serverio...

note: Type: text Description progress bar item :sl1:
en: Setting the hardware clock...
lt: Nustatomas aparatinis laikrodis...

note: Type: text Description :sl1:
en: Preparing to install the base system...
lt: Pasiruošiama diegti bazinę sistemos dalį...

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing the base system
lt: Bazinės sistemos dalies diegimas

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: text Description :sl1: #-#-#-#-#  templates.pot (apt-setup)  #-#-#-#-# :sl2: #-#-#-#-#  templates.pot (pkgsel)  #-#-#-#-# #-#-#-#-#  templates.pot (finish-install)  #-#-#-#-#
en: Running ${SCRIPT}...
lt: Vykdomas ${SCRIPT}...

note: Type: text Description :sl1:
en: Setting up the base system...
lt: Bazinės sistemos dalies nustatymas...

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring APT sources...
lt: APT šaltinių konfigūravimas...

note: Type: text Description :sl1:
en: Updating the list of available packages...
lt: Atnaujinamas prieinamų paketų sąrašas...

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing extra packages...
lt: Diegiami papildomi paketai...

note: Type: text Description SUBST0 is a package name :sl1:
en: Installing extra packages - retrieving and installing ${SUBST0}...
lt: Diegiami papildomi paketai – gaunamas ir diegiamas paketas „${SUBST0}“...

note: Type: text Description Item in the main menu to select this package TRANSLATORS: <65 columns :sl1:
en: Install the base system
lt: Diegiama bazinė sistema

note: Type: text Description :sl1: Release is a filename which should not be translated
en: Retrieving Release file
lt: Paimamas failas Release

note: Type: text Description :sl1: Release is a filename which should not be translated
en: Retrieving Release file signature
lt: Gaunamas „Release“ failo parašas

note: Type: text Description :sl1: "packages" here can be translated
en: Finding package sizes
lt: Paketo dydžių radimas

note: Type: text Description :sl1: Packages is a filename which should not be translated
en: Retrieving Packages files
lt: Paimamas failas Packages

note: Type: text Description :sl1: Packages is a filename which should not be translated
en: Retrieving Packages file
lt: Paimamas failas Packages

note: Type: text Description :sl1: "packages" here can be translated
en: Retrieving packages
lt: Paimami paketai

note: Type: text Description :sl1: "packages" here can be translated
en: Extracting packages
lt: Paketai išpakuojami

note: Type: text Description :sl1: Core packages are packages that are part of the Debian base system The "core" packages are indeed packages that are specifically recorded as part of the base system. Other packages may be installed on the base system because of dependency resolution
en: Installing core packages
lt: Diegiami esminiai (core) paketai

note: Type: text Description :sl1: Required packages are packages which installation is triggered by the dependency chain of core packages In short, they are "required" because at least one of the packages from the core packages depends on them
en: Unpacking required packages
lt: Reikiamų (required) paketų išpakavimas

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring required packages
lt: Reikiamų (required) paketų konfigūravimas

note: Type: text Description :sl1: The base system is the minimal Debian system See http://www.debian.org/doc/debian-policy/ch-binary.html#s3.7
en: Unpacking the base system
lt: Bazinės sistemos dalies išpakavimas

note: Type: text Description :sl1: The base system is the minimal Debian system See http://www.debian.org/doc/debian-policy/ch-binary.html#s3.7
en: Configuring the base system
lt: Bazinės sistemos dalies konfigūravimas

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Validating ${SUBST0}...
lt: Tikrinimas ${SUBST0}...

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Retrieving ${SUBST0}...
lt: Paėmimas ${SUBST0}...

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Extracting ${SUBST0}...
lt: Išpakavimas ${SUBST0}...

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Unpacking ${SUBST0}...
lt: Išpakuojamas ${SUBST0}...

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Configuring ${SUBST0}...
lt: Konfigūruojamas ${SUBST0}...

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a gpg key id Release is a filename which should not be translated
en: Valid Release signature (key id ${SUBST0})
lt: „Release“ failo parašas teisingas (rakto id ${SUBST0})

note: Type: text Description :sl1:
en: Resolving dependencies of base packages...
lt: Sprendžiamos bazinių paketų priklausomybės...

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a list of packages
en: Found additional base dependencies: ${SUBST0}
lt: Rastos papildomos bazinių paketų priklausomybės: ${SUBST0}

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a list of packages
en: Found additional required dependencies: ${SUBST0}
lt: Rastos papildomos reikiamų (required) paketų priklausomybės: ${SUBST0}

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a list of packages
en: Found packages in base already in required: ${SUBST0}
lt: Tarp baziniu rasti paketai, jau esantys tarp reikiamų (required) paketų: ${SUBST0}

note: Type: text Description :sl1:
en: Resolving dependencies of required packages...
lt: Sprendžiamos reikiamų (required) paketų priklausomybės...

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is an archive component (main, etc) SUBST1 is a mirror
en: Checking component ${SUBST0} on ${SUBST1}...
lt: Tikrinamas komponentas ${SUBST0} esantis  ${SUBST1}...

note: Type: text Description :sl1: Core packages are packages that are part of the Debian base system The "core" packages are indeed packages that are specifically recorded as part of the base system. Other packages may be installed on the base system because of dependency resolution
en: Installing core packages...
lt: Diegiami esminiai (core) paketai...

note: Type: text Description :sl1: Required packages are packages which installation is triggered by the dependency chain of core packages In short, they are "required" because at least one of the packages from the core packages depends on them
en: Unpacking required packages...
lt: Reikiamų (required) paketų išpakavimas...

note: Type: text Description :sl1: Required packages are packages which installation is triggered by the dependency chain of core packages In short, they are "required" because at least one of the packages from the core packages depends on them
en: Configuring required packages...
lt: Reikiamų (required) paketų konfigūravimas...

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing base packages...
lt: Bazinių paketų diegimas...

note: Type: text Description :sl1:
en: Unpacking the base system...
lt: Išpakuojama bazinė sistemos dalis...

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring the base system...
lt: Konfigūruojama bazinė sistemos dalis...

note: Type: text Description :sl1:
en: Base system installed successfully.
lt: Bazinė sistemos dalis įdiegta sėkmingai.

note: Type: text Description :sl1:
en: Selecting the kernel to install...
lt: Pasirenkamas branduolys diegimui...

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing the kernel...
lt: Diegiamas branduolys...

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Installing the kernel - retrieving and installing ${SUBST0}...
lt: Diegiamas branduolys: gaunamas ir diegiamas paketas „${SUBST0}“...

note: Type: text Description Main menu item MUST be kept below 55 characters/columns :sl1:
en: Configure the package manager
lt: Paketų tvarkyklės konfigūravimas

note: Type: text Description Translators, "apt" is the program name so please do NOT translate it :sl1:
en: Configuring apt
lt: Konfigūruojamas apt

note: Type: multiselect Choices SEC_HOST is a host name (e.g. security.debian.org) Translators: the *entire* string should be under 55 columns including host name. In short, KEEP THIS SHORT and, yes, that's tricky :sl1:
en: security updates (from ${SEC_HOST})
lt: saugumo naujinimai (iš ${SEC_HOST})

note: Type: multiselect Choices SEC_HOST is a host name (e.g. security.debian.org) Translators: the *entire* string should be under 55 columns including host name. In short, KEEP THIS SHORT and, yes, that's tricky :sl1:
en: release updates
lt: laidos naujinimai

note: Type: multiselect Choices SEC_HOST is a host name (e.g. security.debian.org) Translators: the *entire* string should be under 55 columns including host name. In short, KEEP THIS SHORT and, yes, that's tricky :sl1:
en: backported software
lt: atgalinio perkėlimo (backported) programinė įranga

note: Type: multiselect Description :sl1:
en: Services to use:
lt: Naudoti naujinimus:

note: Type: multiselect Description :sl1:
en: Debian has two services that provide updates to releases: security and release updates.
lt: „Debian“ laidoms teikia dviejų tipų naujinimus: saugumo ir laidų.

note: Type: multiselect Description :sl1:
en: Security updates help to keep your system secured against attacks. Enabling this service is strongly recommended.
lt: Saugumo naujinimai padeda išlaikyti Jūsų sistemą apsaugotą nuo išorinių atakų. Šio tipo naujinimus naudoti primygtinai rekomenduojama.

note: Type: multiselect Description :sl1:
en: Release updates provide more current versions for software that changes relatively frequently and where not having the latest version could reduce the usability of the software. It also provides regression fixes. This service is only available for stable and oldstable releases.
lt: Laidų naujinimuose pateikiamos santykinai dažnai kintančios programinės įrangos, kurios neatnaujinus, jos naudingumas gali sumažėti, naujesnės versijos. Taip pat joje pateikiamos regresijų pataisos. Šio tipo naujinimai pateikiami tik stabiliai ir senai stabiliai („oldstable“) laidoms.

note: Type: multiselect Description :sl1:
en: Backported software are adapted from the development version to work with this release. Although this software has not gone through such complete testing as that contained in the release, it includes newer versions of some applications which may provide useful features. Enabling backports here does not cause any of them to be installed by default; it only allows you to manually select backports to use.
lt: Atgalinio perkėlimo (backported) programinė įranga – tai paketai iš projektuojamos šakos, kurie adaptuoti, kad veiktų su šia laida. Nors tokie paketai nėra ištestuoti taip nuodugniai, kaip esantys šioje laidoje, jie gali pateikti naujesnes programinės įrangos versijas, pasižyminčias naujomis naudingomis funkcijomis. Net ir įjungus šią parinktį čia, tokie paketai nebus diegiami automatiškai – tiesiog turėsite galimybę tai patogiai atlikti rankiniu būdu.

note: Type: text Description :sl1:
en: Scanning the CD-ROM...
lt: Apžvelgiamas CD...

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Scan another CD or DVD?
lt: Ar apžvelgti kita CD arba DVD?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Your installation CD or DVD has been scanned; its label is:
lt: Jūsų įdiegimo CD arba DCD apžvelgtas: jo žymuo yra:

note: Type: boolean Description :sl1:
en: You now have the option to scan additional CDs or DVDs for use by the package manager (apt). Normally these should be from the same set as the installation CD/DVD. If you do not have any additional CDs or DVDs available, this step can just be skipped.
lt: Dabar Jūs galite atlikti papildomų CD arba DVD diskų apžvalgą, kad paketų tvarkyklė (apt) galėtų juos naudoti. Paprastai, jie turėtų būti iš to pačio rinkinio, kaip ir įdiegimo diskas. Jei papildomų diskų neturite, praleiskite šį žingsnį.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: If you wish to scan another CD or DVD, please insert it now.
lt: Jei Jūs pageidaujate apžvelgti kitą CD arba DVD, įdėkite jį dabar.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: The CD or DVD with the following label has been scanned:
lt: Apžvelgtas CD arba DVD, kurio žymuo yra:

note: Type: boolean Description :sl1:
en: The CD or DVD with the following label has already been scanned:
lt: Taip pat apžvelgtas CD arba DVD, kurio žymuo yra:

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Please replace it now if you wish to scan another CD or DVD.
lt: Pakeiskite diską dabar, jei norite apžvelgti kitą CD arba DVD.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: An attempt to configure apt to install additional packages from the CD/DVD failed.
lt: Bandymas sukonfigūruoti apt papildomų paketų įdiegimui iš CD/DVD nepavyko.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Please check that the CD/DVD has been inserted correctly.
lt: Patikrinkite ar CD/DVD įdėtas teisingai.

note: Type: text Description :sl1: This template uses the same text as used in the package apt for apt-cdrom Do not translate "/cdrom/" (the mount point)
en: Media change
lt: Laikmenos keitimas

note: Type: text Description :sl1: This template uses the same text as used in the package apt for apt-cdrom Do not translate "/cdrom/" (the mount point)
en: /cdrom/:Please insert the disc labeled: '${LABEL}' in the drive '/cdrom/' and press enter.
lt: /cdrom/:Įdėkite diską su žyme „${LABEL}“ į įrenginį „/cdrom/“ ir nuspauskite klavišą <Įvesti>.

note: Type: text Description :sl1: finish-install progress bar item
en: Disabling netinst CD in sources.list...
lt: Pašalinamas „netinst CD“ iš sources.list...

note: Type: text Description :sl1: Type: boolean :sl2:
en: If you are installing from a netinst CD and choose not to use a mirror, you will end up with only a very minimal base system.
lt: Jei diegiate iš „netinst“ disko ir pasirinksite nenaudoti paketų archyvo serverio, bus įdiegta tik labai minimali bazinė sistema.

note: Type: text Description :sl1:
en: You are installing from a netinst CD, which by itself only allows installation of a very minimal base system. Use a mirror to install a more complete system.
lt: Jūs diegiate iš „netinst“ disko, kuris leis turėti tik labai minimalią bazinę sistemą. Pilnesnės sistemos įdiegimui naudokite paketų archyvo serverį.

note: Type: text Description :sl1:
en: You are installing from a CD, which contains a limited selection of packages.
lt: Jūs diegiate iš CD, kuris turi ribotą paketų pasirinkimą.

note: Type: text Description :sl1: The value of %i can be 2 or 3
en: You have scanned %i CDs. Even though these contain a fair selection of packages, some may be missing (notably some packages needed to support languages other than English).
lt: Jūs atlikote %i CD apžvalgą. Nors tai sudaro nemažą kiekį paketų, vis dėlto kai kurių paketų gali pritrūkti (ypač paketų, reikalingų kitų kalbų nei anglų, palaikymui).

note: Type: text Description :sl1: The value of %i can be from 4 to 8
en: You have scanned %i CDs. Even though these contain a large selection of packages, some may be missing.
lt: Jūs atlikote %i CD apžvalgą. Nors tai sudaro nemažą kiekį paketų, vis dėlto kai kurių paketų gali pritrūkti.

note: Type: text Description :sl1:
en: Note that using a mirror can result in a large amount of data being downloaded during the next step of the installation.
lt: Turėkite omenyje, kad naudojant paketų archyvo serverį, kitame įdiegimo etape gali tekti parsisiųsti didelį duomenų kiekį.

note: Type: text Description :sl1:
en: You are installing from a DVD. Even though the DVD contains a large selection of packages, some may be missing.
lt: Jūs diegiate iš DVD disko. Nors DVD talpina didelį kiekį paketų, vis dėlto kai kurių paketų gali pritrūkti.

note: Type: text Description :sl1:
en: Unless you don't have a good Internet connection, use of a mirror is recommended, especially if you plan to install a graphical desktop environment.
lt: Visuomet rekomenduotina naudoti paketų archyvo serverį, ypač jei planuojate diegti grafinę darbastalio aplinką, nebent neturite gero internetinio ryšio.

note: Type: text Description :sl1:
en: If you have a reasonably good Internet connection, use of a mirror is suggested if you plan to install a graphical desktop environment.
lt: Jei turite pakankamai gerą internetinį ryšį, patariama naudoti paketų archyvo serverį, ypač jei planuojate diegti grafinę darbastalio aplinką.

note: Type: text Description :sl1:
en: Scanning the mirror...
lt: Apžvelgiamas paketų archyvo serveris...

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Use non-free software?
lt: Ar naudoti ne laisvą (non-free) programinę įrangą?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Some non-free software has been made to work with Debian. Though this software is not at all a part of Debian, standard Debian tools can be used to install it. This software has varying licenses which may prevent you from using, modifying, or sharing it.
lt: Kai kuri ne laisva programinė įranga yra parengta dirbti „Debian“ sistemose. Nors ši programinė įranga nėra „Debian“ dalis, jos įdiegimui gali būti naudojamos standartinės „Debian“ priemonės. Ši programinė įranga platinama pagal įvairias licencijas, kurios riboja Jus ją naudojant, keičiant ar dalinantis su kitais.

note: Type: boolean Description :sl1: This template is used by the Ubuntu version of d-i. :sl2:
en: Please choose whether you want to have it available anyway.
lt: Pasirinkite, ar vis tik norite, kad ši programinė įranga būtų Jums prieinama.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Use contrib software?
lt: Ar naudoti „contrib“ programinę įrangą?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Some additional software has been made to work with Debian. Though this software is free, it depends on non-free software for its operation. This software is not a part of Debian, but standard Debian tools can be used to install it.
lt: Kai kuri papildoma programinė įranga yra parengta dirbti „Debian“ sistemose. Nors ši programinė įranga yra laisva, jos veikimas priklauso nuo nelaisvos programinės įrangos. Ši programinė įranga nėra „Debian“ dalis, tačiau jos įdiegimui gali būti naudojamos standartinįs „Debian“ priemonės.

note: Type: boolean Description :sl1: This template is used by the Ubuntu version of d-i. :sl2:
en: Please choose whether you want this software to be made available to you.
lt: Pasirinkite, ar vis tik norite, kad ši programinė įranga būtų Jums prieinama.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Use a network mirror?
lt: Ar naudoti paketų archyvo serverį iš tinklo?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: A network mirror can be used to supplement the software that is included on the CD-ROM. This may also make newer versions of software available.
lt: Paketų archyvo serveris iš tinklo gali būti naudojamas kaip programinės įrangos, pateikiamos įdiegimo diske, papildymas. Taip pat jame gali būti naujesnė programinė įranga.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Allow login as root?
lt: Ar leisti prisijungti (login) prie sistemos naudotojui root?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: If you choose not to allow root to log in, then a user account will be created and given the power to become root using the 'sudo' command.
lt: Jei pasirinksite neleisti supernaudotojui „root“ prisijungti prie sistemos, bus sukurta paprasto naudotojo paskyra su galimybe įgyti „root“ teises, pasinaudojus „sudo“ komanda.

note: Type: password Description :sl1:
en: Root password:
lt: Administratoriaus (root) slaptažodis:

note: Type: password Description :sl1:
en: You need to set a password for 'root', the system administrative account. A malicious or unqualified user with root access can have disastrous results, so you should take care to choose a root password that is not easy to guess. It should not be a word found in dictionaries, or a word that could be easily associated with you.
lt: Turite nurodyti naudotojo „root“ (sistemos administravimo paskyros) slaptažodį. Piktavalis ar nekvalifikuotas naudotojas, turintis „root“ teises, gali sugadinti sistemą, todėl turėtumėte pasirinkti slaptažodį, kurį būtų sunku atspėti. Tai neturėtų būti žodis, randamas žodyne ar lengvai susiejamas su jumis. Geras slaptažodis turėtų būti sudarytas iš raidžių, skaitmenų ir skyrybos ženklų, ir turėtų būti reguliariai keičiamas. Slaptažodis keičiamas programa „passwd“.

note: Type: password Description :sl1:
en: A good password will contain a mixture of letters, numbers and punctuation and should be changed at regular intervals.
lt: Saugus slaptažodis turėtų būti sudarytas iš raidžių, skaitmenų bei skyrybos ženklų, ir turėtų būti reguliariai keičiamas.

note: Type: password Description :sl1:
en: The root user should not have an empty password. If you leave this empty, the root account will be disabled and the system's initial user account will be given the power to become root using the "sudo" command.
lt: Naudotojas root negali neturėti slaptažodžio. Jei Jūs paliksite jį tuščią, „root“ (administratoriaus) paskyra bus uždrausta, ir pirmajai kuriamai naudotojo paskyrai bus suteikta galimybė įgyti „root“ teises, pasinaudojus „sudo“ komanda.

note: Type: password Description :sl1:
en: Note that you will not be able to see the password as you type it.
lt: Įvesdami slaptažodį, įvedamų simbolių ekrane nematysite.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: password Description :sl1: #-#-#-#-#  templates.pot (grub-installer)  #-#-#-#-# :sl2: :sl3:
en: Re-enter password to verify:
lt: Dar kartą įveskite slaptažodį patikrinimui:

note: Type: password Description :sl1:
en: Please enter the same root password again to verify that you have typed it correctly.
lt: Pakartokite įvestą „root“ slaptažodį – taip įsitikinsite, jog jį teisingai įvedėte.

note: Type: string Description :sl1:
en: Full name for the new user:
lt: Naudotojo vardas, pavardė:

note: Type: string Description :sl1:
en: A user account will be created for you to use instead of the root account for non-administrative activities.
lt: Jums bus sukurta naudotojo paskyra, kurią galėsite naudoti vietoje „root“ paskyros ne administravimo darbams atlikti.

note: Type: string Description :sl1:
en: Please enter the real name of this user. This information will be used for instance as default origin for emails sent by this user as well as any program which displays or uses the user's real name. Your full name is a reasonable choice.
lt: Įveskite naudotojo tikrą vardą. Ši informacija bus naudojama šio naudotojo siunčiamų el. laiškų siuntėjui įvardinti bei kitose programose, kurios rodo ar naudoja naudotojo vardą. Paprastai čia įvedamas Jūsų vardas ir pavardė.

note: Type: string Description :sl1:
en: Username for your account:
lt: Naudotojo vardas Jūsų paskyrai:

note: Type: string Description :sl1:
en: Select a username for the new account. Your first name is a reasonable choice. The username should start with a lower-case letter, which can be followed by any combination of numbers and more lower-case letters.
lt: Pasirinkite naudotojo vardą naujajai paskyrai. Jūsų vardas yra tinkamas pasirinkimas. Naudotojo vardas turėtų prasidėti iš mažosios raidės, po kurios gali būti mažųjų raidžių ir skaitmenų kombinacija.

note: Type: password Description :sl1:
en: Choose a password for the new user:
lt: Įveskite naujojo naudotojo slaptažodį:

note: Type: password Description :sl1:
en: Please enter the same user password again to verify you have typed it correctly.
lt: Pakartokite įvestą naudotojo slaptažodį – taip įsitikinsite, jog jį teisingai įvedėte.

note: Type: title Description :sl1:
en: Set up users and passwords
lt: Naudotojų ir slaptažodžių nustatymas

note: Type: text Description finish-install progress bar item :sl1:
en: Setting users and passwords...
lt: Nustatomi naudotojai ir slaptažodžiai...

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1:
en: Continue
lt: Tęsti

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1:
en: Go Back
lt: Grįžti

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1: :sl4:
en: Yes
lt: Taip

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1: :sl4:
en: No
lt: Ne

note: Type: text Description Help line displayed at the bottom of the cdebconf newt interface. Translators: must fit within 80 characters. :sl1:
en: <Tab> moves; <Space> selects; <Enter> activates buttons
lt: <Tab> judėti tarp įrašų; <Tarpas> pasirinkti; <Įvesti> aktyvinti mygtuką

note: Type: text Description Help line displayed at the bottom of the cdebconf newt interface. Translators: must fit within 80 characters. :sl1:
en: <F1> for help; <Tab> moves; <Space> selects; <Enter> activates buttons
lt: <F1> pagalba; <Tab> judėti tarp įrašų; <Tarpas> pasirinkti; <Įvesti> aktyvinti mygtuką

note: Type: text Description Appears as a checkbox in the newt and GTK interfaces. :sl1:
en: Show Password in Clear
lt: Rodyti slaptažodį atviru tekstu

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1:
en: Help
lt: Pagalba

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT This button will allow users to virtually "shoot a picture" of the screen :sl1:
en: Screenshot
lt: Ekrano nuotrauka

note: Type: text Description Text that will appear in a dialog box mentioning which file the screenshot has been saved to. "%s" is a file name here :sl1:
en: Screenshot saved as %s
lt: Ekrano nuotrauka išsaugota kaip %s

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Finish the installation
lt: Baigti įdiegimą

note: Type: text Description :sl1:
en: Finishing the installation
lt: Diegimo pabaigimas

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring network...
lt: Konfigūruojamas tinklas...

note: Type: text Description :sl1:
en: Setting up frame buffer...
lt: Nustatomas kadrų buferis...

note: Type: text Description :sl1:
en: Unmounting file systems...
lt: Atjungiamos failų sistemos...

note: Type: text Description :sl1:
en: Rebooting into your new system...
lt: Perkrovimas (rebooting) į naująją Jūsų sistemą...

note: Type: note Description :sl1:
en: Installation complete
lt: Įdiegimas užbaigtas

note: Type: note Description :sl1:
en: Installation is complete, so it is time to boot into your new system. Make sure to remove the installation media, so that you boot into the new system rather than restarting the installation.
lt: Įdiegimas baigtas, taigi atėjo laikas paleisti (boot) naująją sistemą. Atjunkite įdiegimo laikmeną, kad būtų paleista Jūsų naujoji sistema užuot vėl prasidėjus jos diegimo procesui.

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Continue without boot loader
lt: Tęsti be paleidyklės

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Install the GRUB boot loader to the master boot record?
lt: Ar įdiegti „GRUB“ paleidyklę į paleidimo įrašą?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: The following other operating systems have been detected on this computer: ${OS_LIST}
lt: Šiame kompiuteryje aptiktos tokios kitos operacinės sistemos: ${OS_LIST}

note: Type: boolean Description :sl1:
en: If all of your operating systems are listed above, then it should be safe to install the boot loader to the master boot record of your first hard drive. When your computer boots, you will be able to choose to load one of these operating systems or your new system.
lt: Jei aukščiau yra išvardintos visos Jūsų operacinės sistemos, paleidyklę yra saugu įdiegti į pirmojo standžiojo disko paleidimo įrašą (master boot record). Įjungę kompiuterį, galėsite rinktis vieną iš išvardintų operacinių sistemų, arba naująją sistemą.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: It seems that this new installation is the only operating system on this computer. If so, it should be safe to install the GRUB boot loader to the master boot record of your first hard drive.
lt: Atrodo, kad ši naujai diegiama ir yra vienintelė operacinė sistema šiame kompiuteryje. Jei taip, tuomet bus saugu įdiegti paleidyklę „GRUB“ į pirmojo standžiojo disko paleidimo įrašą (master boot record).

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Warning: If the installer failed to detect another operating system that is present on your computer, modifying the master boot record will make that operating system temporarily unbootable, though GRUB can be manually configured later to boot it.
lt: Įspėjimas: jei įdiegikliui nepavyko aptikti kompiuteryje esančios kitos operacinės sistemos, pakeitus paleidimo įrašą (master boot record), tos operacinės sistemos laikinai negalėsite paleisti. Vėliau galėsite rankiniu būdu sukonfigūruoti „GRUB“, kad ją paleisti galėtumėte.

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing GRUB boot loader
lt: Diegiama paleidyklė „GRUB“

note: Type: text Description :sl1:
en: Looking for other operating systems...
lt: Ieškoma kitų operacinių sistemų...

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing the '${GRUB}' package...
lt: Diegiamas paketas „${GRUB}“...

note: Type: text Description :sl1:
en: Determining GRUB boot device...
lt: Nustatomas „GRUB“ paleidimo įrenginys...

note: Type: text Description :sl1:
en: Running "grub-install ${BOOTDEV}"...
lt: Vykdoma komanda „grub-install ${BOOTDEV}“...

note: Type: text Description :sl1:
en: Running "update-grub"...
lt: Vykdoma komanda „update-grub“...

note: Type: text Description :sl1:
en: Updating /etc/kernel-img.conf...
lt: Atnaujinamas /etc/kernel-img.conf...

note: Type: text Description :sl1:
en: Checking whether to force usage of the removable media path
lt: Tikrinama, ar reikia priverstinai naudoti keičiamųjų laikmenų kelią

note: Type: text Description :sl1:
en: Mounting filesystems
lt: Prijungiamos failų sistemos

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring grub-efi for future usage of the removable media path
lt: „grub-efi“ konfigūruojamas ateityje naudoti keičiamųjų laikmenų kelią

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Install the GRUB boot loader on a hard disk
lt: Paleidyklės „GRUB“ diegimas į standųjį diską

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Force GRUB installation to the EFI removable media path?
lt: Ar priverstinai įdiegti „GRUB“ į EFI keičiamųjų laikmenų kelią?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: It seems that this computer is configured to boot via EFI, but maybe that configuration will not work for booting from the hard drive. Some EFI firmware implementations do not meet the EFI specification (i.e. they are buggy!) and do not support proper configuration of boot options from system hard drives.
lt: Panašu, jog šis kompiuteris sukonfigūruotas paleidimui naudojant EFI, tačiau gali būti, jog tokia konfigūracija netiks paleidimui iš standžiojo disko. Kai kurios EFI implementacijos neatitinka EFI specifikacijos (turi klaidų) ir nepalaiko tinkamo paleisties parametrų konfigūravimo, sistemą paleidžiant iš standžiųjų diskų.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: A workaround for this problem is to install an extra copy of the EFI version of the GRUB boot loader to a fallback location, the "removable media path". Almost all EFI systems, no matter how buggy, will boot GRUB that way.
lt: Ši problema gali būti apeita, įdiegiant papildomą „GRUB“ įdiegiklio EFI versijos kopiją į atskirą vietą (vadinamąjį „keičiamųjų laikmenų kelią“). Įdiegus tokiu būdu, „GRUB“ geba paleisti beveik visos EFI sistemos, net ir labai problemiškos.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Warning: If the installer failed to detect another operating system that is present on your computer that also depends on this fallback, installing GRUB there will make that operating system temporarily unbootable. GRUB can be manually configured later to boot it if necessary.
lt: Įspėjimas: jei įdiegikliui nepavyko aptikti kompiuteryje esančios kitos operacinės sistemos, taip pat naudojančios šį būdą, įdiegus „GRUB“ tokiu būdu, tos operacinės sistemos laikinai negalėsite paleisti. Vėliau galėsite rankiniu būdu sukonfigūruoti „GRUB“, kad ją paleisti galėtumėte.

note: Type: text Description :sl1:
en: Enter rescue mode
lt: Pradėti atstatymo (rescue) veikseną

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Scan hard drives for an installer ISO image
lt: Ieškoti standžiuosiuose diskuose įdiegiklio ISO atvaizdo

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Save debug logs
lt: Derinimo žurnalo (debug logs) failų įrašymas

note: Type: text Description :sl1: finish-install progress bar item
en: Gathering information for installation report...
lt: Informacijos surinkimas įdiegimo ataskaitai...

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Configure MD devices
lt: MD įrenginių konfigūravimas

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: text Description Main menu item :sl1: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-# :sl3: Use infinitive form
en: Configure the Logical Volume Manager
lt: Loginių tomų tvarkyklės (LVM) konfigūracija

note: Type: text Description :sl1: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Guided - use entire disk and set up LVM
lt: Auto – naudoti visą diską ir nustatyti LVM
