debian-installer - en to xh translation catalogue (132 entries)

note: Type: select Choices
en: Arabic
xh: Isi-Arabhu

note: Type: select Choices
en: Chinese
xh: IsiTshayina

note: Type: select Choices
en: Esperanto
xh: Isi-Esperanto

note: Type: select Choices
en: Irish
xh: Isi-Irish

note: Type: select Choices
en: Korean
xh: IsiKorea

note: Type: select Choices
en: Tamil
xh: IsiTamil

note: Type: select Choices
en: Vietnamese
xh: IsiVietnamese

note: Type: select Description
en: Wireless networks are either managed or ad-hoc. If you use a real access point of some sort, your network is Managed. If another computer is your 'access point', then your network may be Ad-hoc.
xh: Uthungelwano olwenzeka ngaphandle kweentambo luyalawulwa okanye lwenzelwa injongo ethile. Ukuba usebenzisa incam yendlela ethile yenyani, uthungelwano lwakho luya lawulwa. Ukuba enye ikhompyutha 'yincam yokufikelela' uthungelwano lwakho lungabalolo lwenzelwa Injongo-ethile.

note: Type: text Description Main menu item
en: Download installer components
xh: Khuphela ulwazi lwamalungu esiseko-nkqubo

note: Type: text Description Main menu item
en: Load installer components from CD
xh: Layisha amalungu okusekwa kwezixhobo kwi-CD

note: Type: select Description
en: How to use this partition:
xh: Uhlobo lokusebenzisa oku kwahlulwa:

note: Type: text Description :sl1:
en: Debian installer main menu
xh: Imenyu yesiseko esiyintloko senkqubo ye-Debian

note: Type: select Description :sl1:
en: Choose the next step in the install process:
xh: Khetha inqanaba elilandelayo kwinkqubo yokuseka izixhobo:

note: Type: text Description Main menu item The translation should not exceed 55 columns except for languages that are only supported in the graphical version of the installer :sl1:
en: Execute a shell
xh: Phumeza iqokobhe

note: Type: text Description Main menu item The translation should not exceed 55 columns except for languages that are only supported in the graphical version of the installer :sl1:
en: Abort the installation
xh: Yeka ukuseka inkqubo

note: Type: text Description base-installer progress bar item :sl1:
en: Registering modules...
xh: Ibonisa iimodyuli...

note: Type: text Description (Progress bar) title displayed when loading udebs TRANSLATORS : keep short :sl1:
en: Loading additional components
xh: Layisha amalungu enkqubo ongezelelweyo

note: Type: text Description (Progress bar) TRANSLATORS : keep short :sl1:
en: Retrieving ${PACKAGE}
xh: Ifumana kwakhona ${PACKAGE}

note: Type: text Description This menu entry may be translated. However, translators are required to keep "Choose language" as an alternative separated by the "/" character Example (french): Choisir la langue/Choose language :sl1:
en: Choose language
xh: Khetha ulwimi/Choose language

note: Type: text Description finish-install progress bar item :sl1:
en: Storing language...
xh: Igcina ulwimi...

note: Type: select Choices "other", here, is added to the list of countries that will be displayed for users to choose among them For instance, choosing "Italian" will show: Italy, Switzerland, other :sl1:
en: other
xh: ezinye

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting hardware to find CD-ROM drives
xh: Ifumana i-hardware yekhompyutha ukuze ifumane ii-drive ze-CD-ROM

note: Type: text Description :sl1:
en: Scanning CD-ROM
xh: Iskena i-CD-ROM

note: Type: text Description :sl1:
en: Scanning ${DIR}...
xh: Iskena i ${DIR}...

note: Type: text Description finish-install progress bar item :sl1:
en: Unmounting and ejecting CD-ROM...
xh: Iyayehlisa iyayikhupha i-CD-ROM...

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting network hardware
xh: Ixakekile yenza ingxelo yokufumaneka kwe-hardware yekhompyutha yothungelwano

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Detect network hardware
xh: Yenza ingxelo yokufumaneka kubucukubhede bentsimbi zekhompyutha bothungelwano

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting disks and all other hardware
xh: Ixakekile yenza ingxelo yokufumaneka kwiidiski nakubo bonke obunye ubucukubhede beentsimbi zekhompyutha

note: Type: text Description :sl1:
en: Detecting hardware, please wait...
xh: Ifuna impahla yentsimbi yekhompyutha, nceda ulinde...

note: Type: text Description :sl1:
en: Loading module '${MODULE}' for '${CARDNAME}'...
xh: Imodyuli elayishayo '${MODULE}' ye '${CARDNAME}'...

note: Type: text Description :sl1:
en: Starting PC card services...
xh: Iqala iinkonzo zamakhadi e-PC...

note: Type: string Description :sl1:
en: Domain name:
xh: Igama lommandla:

note: Type: string Description :sl1:
en: The domain name is the part of your Internet address to the right of your host name.  It is often something that ends in .com, .net, .edu, or .org.  If you are setting up a home network, you can make something up, but make sure you use the same domain name on all your computers.
xh: Igama lommandla, liyinxenye ye-dillesi yakho ye-Intanethi ekunene kwegama lomququzeli wakho. Le yinto ephela kanje ngo .com, .net, .edu, okanye .org. Ukuba umisela uthungelwano ekhaya, ungazenzela nje oyicingileyo, kodwa qiniseka ukuba usenzisa igama elinye lommandla wazo zonke iikhompyutha zakho.

note: Type: string Description :sl1:
en: Name server addresses:
xh: Iidilesi zeseva yamagama:

note: Type: string Description :sl1:
en: The name servers are used to look up host names on the network. Please enter the IP addresses (not host names) of up to 3 name servers, separated by spaces. Do not use commas. The first name server in the list will be the first to be queried. If you don't want to use any name server, just leave this field blank.
xh: Iiseva zamagama zisetyenziselwa ukukhangela amagama omququzeleli kuthungelwano. Nceda ungenise iidilesi ze-IP (ingengawo amagama omququzeleli) ezifikile kwisi 3 seseva zamagama, zahlulwe ngezithuba. Musa ukusebenzisa iikoma. Iseva yegama yokuqal eluhlwini, iya kuba yeyokuqala ukuthandabuzwa. Ukuba awufuni kusebenza iseva yegama nayiphina na, yishiye lendawo ize.

note: Type: select Description :sl1:
en: Primary network interface:
xh: Umdibaniso wemida wothungelwano osisiseko:

note: Type: string Description :sl2: :sl1:
en: Wireless ESSID for ${iface}:
xh: I-ESSID engasebenzisi zintambo ye ${iface}:

note: Type: string Description :sl1:
en: Attempting to find an available wireless network failed.
xh: Ukuzama ukufumana uthungelwano olusebenza ngaphandle kweentambo aluphumelelanga.

note: Type: text Description :sl2: :sl1:
en: This may take some time.
xh: Oku kungathatha ixesha.

note: Type: string Description :sl1:
en: Hostname:
xh: Igama lomququzeleli:

note: Type: string Description :sl1:
en: Please enter the hostname for this system.
xh: Nceda ungenise igama lomququzeleli wale nkqubo.

note: Type: string Description :sl1:
en: The hostname is a single word that identifies your system to the network. If you don't know what your hostname should be, consult your network administrator. If you are setting up your own home network, you can make something up here.
xh: Igama lomququzeleli igama elilodwa elalatha inkqubo yakho eya kuthungelwano. Ukuba akulazi igama lomququzeleli wakho, fumana icebo kumlawuli wakho wothungelwano. Ukuba umisela olwakho uthungelwano lwasekhaya, ungenza into apha.

note: Type: text Description Item in the main menu to select this package :sl1:
en: Configure the network
xh: Misela inkqubo ye-network

note: Type: string Description :sl1:
en: DHCP hostname:
xh: Igama lomququzeleli i-DHCP:

note: Type: string Description :sl1:
en: You may need to supply a DHCP host name. If you are using a cable modem, you might need to specify an account number here.
xh: Kungafuneka unike igama lomququzeleli we-DHCP. Ukuba usebenzisa imodem yekhebhile, kungafuneka ubalule inombolo ye-akhawunti apha.

note: Type: string Description :sl1:
en: Most other users can just leave this blank.
xh: Inkoliso yabasebenzisi ingayishiya nje ize.

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring the network with DHCP
xh: Imisela inkqubo yothungelwano nge-DHCP

note: Type: text Description :sl1:
en: Network autoconfiguration has succeeded
xh: Ummiselo ozenzekelayo wothungelwano uphumelele

note: Type: select Choices :sl1: Note to translators : Please keep your translation below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Retry network autoconfiguration
xh: Zama kwakhona ummiselo ozenzekelayo wothungelwano

note: Type: select Choices :sl1: Note to translators : Please keep your translation below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Retry network autoconfiguration with a DHCP hostname
xh: Zama kwakhona ummiselo ozenzekelayo onegama lomququzeleli le DHCP

note: Type: select Choices :sl1: Note to translators : Please keep your translation below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Configure network manually
xh: Misela inkqubo yothungelwano ngesandla

note: Type: select Choices :sl1: Note to translators : Please keep your translation below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: Do not configure the network at this time
xh: Musa ukumisela inkqubo yothungelwano ngalo eli xesha

note: Type: select Description :sl1:
en: Network configuration method:
xh: Indlela yokumisela inkqubo yothungelwano:

note: Type: select Description :sl1:
en: From here you can choose to retry DHCP network autoconfiguration (which may succeed if your DHCP server takes a long time to respond) or to configure the network manually. Some DHCP servers require a DHCP hostname to be sent by the client, so you can also choose to retry DHCP network autoconfiguration with a hostname that you provide.
xh: Ukusuka apha ungakhetha ukuzama kwakhona ukumisela okuzenzekelayo kothungelwano lwe-DHCP (okungaphumelelayo ukuba iseva yakho ye-DHCP ithatha ithuba elide ukuphendula) okanye uzame ukumisela inkqubo yothungelwano ngezandla. Ezinye iiseva zifuna ukuba igama lomququzeleli we-DHCP lithunyelwe ngumxhasi, ngoko ke ungakhetha ukuzama kwakhona ukumisela okuzenzekelayo kothungelwano lwe-DHCP kunye negama lomququzeleli ombonelelayo.

note: Type: note Description :sl1:
en: Network autoconfiguration failed
xh: Ummiselo ozenzekelayo wothungelwano awuphumelelanga

note: Type: note Description :sl1:
en: Your network is probably not using the DHCP protocol. Alternatively, the DHCP server may be slow or some network hardware is not working properly.
xh: Uthungelwano lakho fan'ukuba alusebenzisi mithetho yokuziphatha ye-DHCP. Okanye, iseva ye-DHCP ingacotha okanye enye inkqubo yentsimbi yekhomputha ayisebenzi kakuhle.

note: Type: text Description :sl1:
en: Reconfigure the wireless network
xh: Misela kwakhona inkqubo yothungelwano olungasebenzi ngeentambo

note: Type: string Description IPv6 :sl1:
en: IP address:
xh: Idilesi ye-IP:

note: Type: string Description :sl1:
en: Netmask:
xh: i-Netmask:

note: Type: string Description :sl1:
en: The netmask is used to determine which machines are local to your network.  Consult your network administrator if you do not know the value.  The netmask should be entered as four numbers separated by periods.
xh: I-Netmask isetyenziselwa uku misa ukuba ziziphi na ii matshini ezi zezaloo ndawo kuthungelwano lwakho. Dibana nomlawuli wakho wothungelwano ukuba akulazi ixabiso. I-netmask kufuneka ingeniswe njengamanani amane ahlukaniswe ngamaxesha.

note: Type: string Description :sl1:
en: Gateway:
xh: Isango lothungelwano:

note: Type: string Description :sl1:
en: The gateway is an IP address (four numbers separated by periods) that indicates the gateway router, also known as the default router.  All traffic that goes outside your LAN (for instance, to the Internet) is sent through this router.  In rare circumstances, you may have no router; in that case, you can leave this blank.  If you don't know the proper answer to this question, consult your network administrator.
xh: Isango lothungelwano yidilesi ye-IP (amanani amane ahlukaniswe ngamaxesha) ebonisa indlela yesango, eyaziwa kanjalo ukuba yindlela yommiselo. Lonke uthutho olwenzeka ngaphandle kwe-LAN (umzekelo, ikuya kwi-Internet) luthunyelwa ngale ndlela. Kwiimeko ezinqabe kakhulu, ungangabinayo into yokwenza indlela; xa kunjalo ungasishiya eso sithuba size. Ukuba akuyazi eyona mpendulo kulo mbuzo, dibana nomlawuli wakho wothungelwano.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Is this information correct?
xh: Ingaba le nkcazelo ilungile?

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Currently configured network parameters:
xh: Okwangoku imisele iimeko zobuninzi ezingaguqukiyo zothungelwano:

note: Type: boolean Description :sl1:
en:  interface     = ${interface}
     ipaddress     = ${ipaddress}
     netmask       = ${netmask}
     gateway       = ${gateway}
     pointopoint   = ${pointopoint}
     nameservers   = ${nameservers}
xh:  umdibaniso wemida = ${interface}
     idilesi ye-ip     = ${ipaddress}
     i-netmask         = ${netmask}
     isango lenkqubo   = ${gateway}
     incam kwi ncam    = ${pointopoint}
     iiseva zamagama   = ${nameservers}

note: Type: text Description Item in the main menu to select this package :sl1:
en: Configure a network using static addressing
xh: Misela uthungelwano usebenzisa idilesi emileyo

note: Type: text Description :sl1:
en: Checking the Debian archive mirror
xh: Ikhangela isipili sikavimba we-Debian

note: Type: text Description main-menu :sl1:
en: Choose a mirror of the Debian archive
xh: Khetha isipili sikavimba we-Debian

note: Type: select Default Translators, you should put here the ISO 3166 code of a country which you know hosts at least one Debian HTTP mirror. Please check that the country really has a Debian HTTP mirror before putting a random value here First check that the country you mention here is listed in http:
en: US[ Default value for http]
xh: ZA

note: Type: string Description :sl1:
en: HTTP proxy information (blank for none):
xh: Intsingiselo esebenzisa njengomqobo ye-HTTP (ize ngokungenanto):

note: Type: string Description :sl1:
en: If you need to use a HTTP proxy to access the outside world, enter the proxy information here. Otherwise, leave this blank.
xh: Ukuba ufuna ukusebenzisa i-HTTP esebenzisa njengomqobo ukufikelela kwilizwe langaphandle, ngenisa intsingiselo esebenzisa njengomqobo apha. Kungenjalo, yishiye ize.

note: Type: text Description short variant of `do not use the partition' :sl1:
en: unused
xh: ayisetyenziswanga

note: Type: text Description short variant of `format the partition' :sl1:
en: format
xh: kumila

note: Type: text Description short variant of `keep and use the existing data' :sl1:
en: keep
xh: gcina

note: Type: text Description :sl1:
en: Computing the new state of the partition table...
xh: Ithelekelela isimo esitsha setheyibhile yesahlukaniso...

note: Type: select Choices :sl1:
en: Beginning
xh: Ekuqaleni

note: Type: select Choices :sl1:
en: End
xh: Ekupheleni

note: Type: select Description :sl1:
en: Location for the new partition:
xh: Indawo yokwahlulwa okutsha:

note: Type: select Description :sl1:
en: Please choose whether you want the new partition to be created at the beginning or at the end of the available space.
xh: Nceda ukhethe ukuba ufuna ukuba ukwahlulwa ukutsha kudalwe ekeqaleni okanye ekupheleni kwesithuba esifumanekayo.

note: Type: select Choices :sl1:
en: Primary
xh: Esisiseko

note: Type: select Choices :sl1:
en: Logical
xh: Enengqiqo

note: Type: select Description :sl1:
en: Type for the new partition:
xh: Uhlobo olwenzelwe isahlukaniso esitsha:

note: Type: note Description :sl1: Type: text
en: Help on partitioning
xh: Nceda kulwahlulo

note: Type: note Description :sl1:
en: Select a free space to create partitions in it.
xh: Khetha isithuba esizimeleyo ukuba udale izinto zokwahlulwa kuso.

note: Type: note Description :sl1:
en: Select a device to remove all partitions in it and create a new empty partition table.
xh: Khetha isixhobo sokususa zonke izinto zokwahlulwa kuso uze udale itheyibhile entsha eze yokwahlulwa.

note: Type: note Description :sl1:
en: In general you will want to format the partition with a newly created file system.  NOTE: all data in the partition will be irreversibly deleted.  If you decide to format a partition that is already formatted, it will be marked with "${DESTROY}" in the main partitioning menu.  Otherwise it will be marked with "${FORMAT}".
xh: Ngokwesiqhelo uyakufuna ukulungiselela isahlukaniso ngenkqubo yefayili edalwe ngokutsha. QAPHELA: zonke ii-data ezikwisahlukaniso ziya kucinywa ngokungaguqukiyo. Ukuba ugqiba kwelokuba ulungiselele isahlukaniso esele ilungiselelwe, iya kuphawulwa ngo "${DESTROY}" kwimenyu yesahlukaniso eyintloko.  Kungenjalo iya kuphawulwa ngo "${FORMAT}".

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing the base system
xh: Iseka inkqubo esisiseko

note: #-#-#-#-#  templates.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# Type: text Description :sl1: #-#-#-#-#  templates.pot (apt-setup)  #-#-#-#-# :sl2: #-#-#-#-#  templates.pot (pkgsel)  #-#-#-#-# #-#-#-#-#  templates.pot (finish-install)  #-#-#-#-#
en: Running ${SCRIPT}...
xh: Iphumeza inkqubo i-${SCRIPT}...

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring APT sources...
xh: Imisela iinkqubo zemithombo ye-APT...

note: Type: text Description :sl1:
en: Updating the list of available packages...
xh: Ihlaziya uluhlu lwemiqulu efumanekayo yeenkqubo...

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing extra packages...
xh: Iseka imiqulu yeenkqubo eyongeziweyo...

note: Type: text Description SUBST0 is a package name :sl1:
en: Installing extra packages - retrieving and installing ${SUBST0}...
xh: Iseka imiqulu yeenkqubo eyongeziweyo - ilungisa iseka nokuseka inkqubo ${SUBST0}...

note: Type: text Description Item in the main menu to select this package TRANSLATORS: <65 columns :sl1:
en: Install the base system
xh: Seka inkqubo esisiseko

note: Type: text Description :sl1: Release is a filename which should not be translated
en: Retrieving Release file
xh: Ifumana kwakhona ifayili Yokukhutshwa

note: Type: text Description :sl1: Release is a filename which should not be translated
en: Retrieving Release file signature
xh: Ifumana kwakhona ifayili Yokukhutshwa

note: Type: text Description :sl1: "packages" here can be translated
en: Finding package sizes
xh: Ifumana ubungakanani bemiqulu yenkqubo

note: Type: text Description :sl1: Packages is a filename which should not be translated
en: Retrieving Packages files
xh: Ifumana kwakhona iifayili Zemiqulu yenkqubo

note: Type: text Description :sl1: "packages" here can be translated
en: Retrieving packages
xh: Ifumana kwakhona imiqulu yenkqubo

note: Type: text Description :sl1: "packages" here can be translated
en: Extracting packages
xh: Ikhupha imiqulu yenkqubo

note: Type: text Description :sl1: Core packages are packages that are part of the Debian base system The "core" packages are indeed packages that are specifically recorded as part of the base system. Other packages may be installed on the base system because of dependency resolution
en: Installing core packages
xh: Iseka imiqulu yenkqubo engundoqo

note: Type: text Description :sl1: Required packages are packages which installation is triggered by the dependency chain of core packages In short, they are "required" because at least one of the packages from the core packages depends on them
en: Unpacking required packages
xh: Ikhupha imiqulu yenkqubo efunekayo

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring required packages
xh: Yakha imiqulu yenkqubo engundoqo

note: Type: text Description :sl1: The base system is the minimal Debian system See http://www.debian.org/doc/debian-policy/ch-binary.html#s3.7
en: Unpacking the base system
xh: Ikhupha inkqubo esisiseko

note: Type: text Description :sl1: The base system is the minimal Debian system See http://www.debian.org/doc/debian-policy/ch-binary.html#s3.7
en: Configuring the base system
xh: Yakha inkqubo esisiseko

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Validating ${SUBST0}...
xh: Ingqinelana ne-${SUBST0}...

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Retrieving ${SUBST0}...
xh: Ifumana kwakhona i-${SUBST0}...

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Extracting ${SUBST0}...
xh: Ikhupha i-${SUBST0}...

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Unpacking ${SUBST0}...
xh: Ikhupha i-${SUBST0}...

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Configuring ${SUBST0}...
xh: Imisela inkqubo i-${SUBST0}...

note: Type: text Description :sl1: Core packages are packages that are part of the Debian base system The "core" packages are indeed packages that are specifically recorded as part of the base system. Other packages may be installed on the base system because of dependency resolution
en: Installing core packages...
xh: Iseka imiqulu engundoqo yenkqubo...

note: Type: text Description :sl1: Required packages are packages which installation is triggered by the dependency chain of core packages In short, they are "required" because at least one of the packages from the core packages depends on them
en: Unpacking required packages...
xh: Ikhupha imiqulu yenkqubo efunekayo...

note: Type: text Description :sl1: Required packages are packages which installation is triggered by the dependency chain of core packages In short, they are "required" because at least one of the packages from the core packages depends on them
en: Configuring required packages...
xh: Imisela imiqulu yenkqubo...

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing base packages...
xh: Iseka imiqulu yenkqubo yesiseko...

note: Type: text Description :sl1:
en: Unpacking the base system...
xh: Ikhupha inkqubo esisiseko...

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring the base system...
xh: Imisela inkqubo esisiseko...

note: Type: text Description :sl1:
en: Base system installed successfully.
xh: Inkqubo yesiseko isekwe ngempumelelo.

note: Type: text Description :sl1:
en: Selecting the kernel to install...
xh: Ikhetha i-kernel ukuze iyiseke...

note: Type: text Description :sl1:
en: Installing the kernel...
xh: Iseka inkqubo i-kernel...

note: Type: text Description :sl1: SUBST0 is a package name
en: Installing the kernel - retrieving and installing ${SUBST0}...
xh: Iseka inkqubo i-kernel - ifumana kwakhona iseka inkqubo i-${SUBST0}...

note: Type: boolean Description :sl1: This template is used by the Ubuntu version of d-i. :sl2:
en: Please choose whether you want to have it available anyway.
xh: Nceda ukhethe nokuba ufuna bufumaneke noxa kunjalo.

note: Type: boolean Description :sl1:
en: Use contrib software?
xh: Ingaba kungasetyenziswa umrhumo wobucukubhede?

note: Type: boolean Description :sl1: This template is used by the Ubuntu version of d-i. :sl2:
en: Please choose whether you want this software to be made available to you.
xh: Nceda ukhethe ukuba ufuna obu bucukubhede benziwe bufumaneke kuwe.

note: Type: title Description :sl1:
en: Set up users and passwords
xh: Misela inkqubo yabasebenzisi nee-password

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1:
en: Continue
xh: Qhubeka

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1:
en: Go Back
xh: Phinda umva

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1: :sl4:
en: Yes
xh: Ewe

note: Type: text Description Translators, this text will appear on a button, so KEEP IT SHORT :sl1: :sl4:
en: No
xh: Hayi

note: Type: text Description Main menu item :sl1:
en: Finish the installation
xh: Gqiba ukumisela inkqubo

note: Type: text Description :sl1:
en: Finishing the installation
xh: Igqibezela ukumisela inkqubo yothungelwano

note: Type: text Description :sl1:
en: Configuring network...
xh: Imisela inkqubo yothungelwano...

note: Type: text Description :sl1:
en: Setting up frame buffer...
xh: Imisa isigcini sethutyana se-frame...

note: Type: text Description :sl1:
en: Unmounting file systems...
xh: Yehlisa iinkqubo zefayili...
