debian-installer - en to he translation catalogue (8 entries)

note: Type: text Description :sl1:
en: EFI System Partition
he: מחיצת מערכת מסוג EFI

note: Type: boolean Description :sl2:
en: Go back to the menu and resume partitioning?
he: חזור חזרה לתפריט והמשך את החלוקה למחיצות?

note: Type: boolean Description :sl2:
en: No EFI partition was found.
he: לא נמצאה מחיצת EFI.

note: Type: error Description :sl2:
en: EFI partition too small
he: מחיצת ה־EFI קטנה מדי

note: Type: error Description :sl2:
en: EFI System Partitions on this architecture cannot be created with a size less than 35 MB. Please make the EFI System Partition larger.
he: עבור ארכיטקטורה זו לא ניתן ליצור מחיצות מערכת מסוג EFI שגודלן קטן מ־35 מ״ב. נא להגדיל את מחיצת המערכת מסוג EFI.

note: Type: boolean Description :sl2:
en: Force UEFI installation?
he: להכריח התקנת UEFI?

note: Type: boolean Description :sl2:
en: This machine's firmware has started the installer in UEFI mode but it looks like there may be existing operating systems already installed using "BIOS compatibility mode". If you continue to install Debian in UEFI mode, it might be difficult to reboot the machine into any BIOS-mode operating systems later.
he: הקושחה של המכונה הזאת הפעילה את תכנית ההתקנה במצב UEFI אך כנראה שכבר הותקנה מערכת הפעלה בתצורת „מצב תאימות BIOS”. בחירתך להמשיך בהתקנת דביאן במצב UEFI עשויה להקשות על הפעלת המכונה למערכות הפעלה שהותקנו במצב BIOS בהמשך.

note: Type: boolean Description :sl2:
en: If you wish to install in UEFI mode and don't care about keeping the ability to boot one of the existing systems, you have the option to force that here. If you wish to keep the option to boot an existing operating system, you should choose NOT to force UEFI installation here.
he: אם ברצונך להתקין במצב UEFI ולא אכפת לך לאבד את האפשרות להפעיל את מערכות ההפעלה הקיימות, ניתן לאלץ מצב זה דרך כאן. אם ברצונך לשמר את האפשרות להפעיל מערכת הפעלה קיימת, עדיף שלא לאלץ התקנה בתצורת UEFI מכאן.
