debian-installer - en to tr translation catalogue (9 entries)

note: Type: text Description :sl1:
en: EFI System Partition
tr: EFI Sistem Bölümü

note: Type: boolean Description :sl2:
en: Go back to the menu and resume partitioning?
tr: Menüye geri dönerek bölümleme işlemine devam edilsin mi?

note: Type: boolean Description :sl2:
en: No EFI partition was found.
tr: Herhangi bir EFI bölümü bulunamadı.

note: Type: text Description :sl1: short variant of 'EFI System Partition' Up to 10 character positions
en: ESP
tr: ESB

note: Type: error Description :sl2:
en: EFI partition too small
tr: EFI bölümü çok küçük

note: Type: error Description :sl2:
en: EFI System Partitions on this architecture cannot be created with a size less than 35 MB. Please make the EFI System Partition larger.
tr: Bu mimâride EFI Sistem Bölümleri 35 MB'den küçük olamaz. Lütfen EFI Sistem Bölümünü büyütün.

note: Type: boolean Description :sl2:
en: Force UEFI installation?
tr: UEFI kurulumuna devam edilsin mi?

note: Type: boolean Description :sl2:
en: This machine's firmware has started the installer in UEFI mode but it looks like there may be existing operating systems already installed using "BIOS compatibility mode". If you continue to install Debian in UEFI mode, it might be difficult to reboot the machine into any BIOS-mode operating systems later.
tr: Bu makinenin aygıt yazılımı kurulum programını UEFI kipinde başlattı fakat sistemde "BIOS uyumluluk kipi"nde kurulmuş olan başka işletim sistemleri mevcut. Debian kurulumuna UEFI kipinde devam ederseniz, BIOS kipinde kurulmuş olan işletim sistemlerini başlatırken bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

note: Type: boolean Description :sl2:
en: If you wish to install in UEFI mode and don't care about keeping the ability to boot one of the existing systems, you have the option to force that here. If you wish to keep the option to boot an existing operating system, you should choose NOT to force UEFI installation here.
tr: Eğer mevcut işletim sistemlerini başlatmayı önemsemiyor ve kuruluma UEFI kipinde devam etmek istiyorsanız, bu adımda UEFI kipini zorlama imkanınız vardır. Mevcut işletim sistemlerini ileride de başlatabilmek istiyorsanız zorlama seçeneğini KULLANMAYIN.
